"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 03. března 2018 17:03

Mutziputzi tak jo promiň 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 03. března 2018 17:13

continuity 

No ja nevim jestli jde jen o jednu usetrenou hodinu, vzdyt tady byla rec o dnech cekani na vysledek! O jedny pitomy hodine bych se snad ani nebavila.

Kolik "cteni" probehne, nez mi vysledek sdelej, fakt netusim. Jak jsem rekla, pri nejasnosti (i blby citelnosti treba) posilaj rovnou na vedlejsi sono. To uz je druhej nazor pri druhym vysetreni. Kolika ctenimi vysledek prochazi mi neprislo dulezity (je-li pritomen odbornik, kterymu verim). To bych se musela vyslovene zeptat.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 03. března 2018 17:24

Mutziputzi Předpokládám že ano.

Když dostanu do ruky zprávu z vyšetření, dole mám napsáno, že bude provedeno druhé čtení.

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 03. března 2018 17:26

Poéma asi mas pravdu, v dobe, kdy ja jsem zacinala chodit na mamograf to dokonce pojistovny platit nechteli, dnes uz VZP pise, ze je to potreba :)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. března 2018 17:29

Moje slavná VZP platí mamograf až po 45

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 03. března 2018 19:04

Mutziputzi a uz pojišťovny hradí?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. března 2018 19:22

Ounz mne ne, diky za voptani

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 03. března 2018 19:28

Mutziputzi aha, no tak to je blbý. Já se v proplácení tohohle typu vyšetření neorientuju, tak se ptám

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 03. března 2018 23:49

barbucha Ty dny jsou ve spojitosti s posilanim vysledku na gyndu, kdybych trvala na tom, ze to chci hned, tak mi to za tu 1,5 hodinu reknou. Nevim, proc to netrva 10 minut. 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 04. března 2018 07:41

Kam v Brně pro dobré zákusky, třeba sacher?

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 04. března 2018 09:40

Ronna cukrářství Martiňák na Veveří. Osobně jsem zatím neobjevila v Brně lepší. Ale je to bohužel jen prodejna. Na sezení tam mají asi 3 místa.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 04. března 2018 12:55

Ronna notna Přesně, souhlasím. Škoda, že tím stěhovaním přišli o posezení. I tak tam pečou prostě skvěle. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 04. března 2018 13:11

Ronna potvrzuji martiňáka a doporučuji burský dort.

A pak ještě cukrárnu Sweet club na Lesnické, pro úplně klasické cukrarnove zákusky

Jo a urcite kokino v Žabovřeskách http://www.kokino.cz, ale tam jen na objednávku (a rozhodně nevynechat čokoládový dortík s mořskou soli, ach).

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 04. března 2018 15:36
Reakce na Krehutka:

Jo a urcite kokino v Žabovřeskách http://www.kokino.cz, ale tam jen na objednávku (a rozhodně nevynechat čokoládový dortík s mořskou soli, ach).

 dortik se soli mivaji taky v kafe tungsram pobliz kapucinu btw... 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 04. března 2018 15:40

Ronna V Sorry pečeme jinak (roh Křídlovické a Křížové, jak je Kouřící králík) mají taky moc dobrý dorty a zrovna i ten sacher tam mívají pravidelně. Ale to je asi tak jediná klasika v jejich nabídce, vlastně možná ještě obyč cheesecake, jinak už jsou to samý bizáry. Já teda ale na jejich absinthovej red velvet nedám dopustit... 

V oblasti konzervativní cukrařiny se taky přikláním k Martinákovi nebo Sweet Clubu. :)

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 04. března 2018 18:01

Moc děkuji za tipy. Měla jsem právě na mysli jít a koupit a odnést domů. Martiňáka mám nejblíže.

Děs, když si takto přinesete domů něco nechutného. Vůbec nechápu, že se prodávají zákusky z náhražek, že se ty výrobny uživí. Třeba dort pohádka se šlehačkovou ozdobou, která nepřipomíná šlehačku ani na sto honů. To těm výrobcům chutná?

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 04. března 2018 18:09

Dávám dohromady balíček pro jednu holčinu. Má ochrnutého manžela a tři malé děti. Všechno hmotné i nehmotné investuje do dětí a do manžela, na sebe vůbec nemyslí a je toho na ni už moc. Chci udělat radost jí konkrétně. Balím jí paletku stínů, odstřik a chci koupit velkou čokoládu - i když tu nejspíš dá dětem  Napadá vás, co ještě by mohlo udělat radost třicetileté holce?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. března 2018 18:52

holka hnědooká nejaky poukaz? na osetreni, ke kadernici, masaz... samozrejme za predpokladu, ze ma aspon treba dve hodiny casu. Mozna by ocenila, ze muze byt chvili sama a ze se nekdo bude starat o ni. To je pekne, co pro ni delas. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. března 2018 19:46

Karoleena kouřící králík je takový to místo,kde by byla uplne bozi kavárna (uvnitř místnosti jsou starý schody s litinovým zábradlím,jezdí kolem tramvaj (myslím) a naproti je veterina a asijský bistro? (Cedule na domě svádí ke vtipum) sorry za hotentotskej popis,ale byla jsem v Brně víceméně jen jednou (přestupy nepočítám)

edit: vygooglila jsem a je to ono,když jsem tam byla před 2 lety,bylo to zavřeny)

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 04. března 2018 19:50

Ronna Právě zrovna  Martiňák má ty zákusky úžasné. Na všem opravdu šlehačku  a se vším si dost vyhraje. Stále tam peče hodně i sám a kontroluje. Jeho věněčky  se šlehačkou bych mohla jíst asi denně

A jak píšeš, když se u nás vedle práce podívám na zákusky v pekárně, tak nechápu, že je ochotný to někdo koupit a jíst