"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 01. března 2018 19:45

chci si objednat CC od Estee Lauder z Notina. A tam nejsou vypsane odstiny. Uz jsem ho mela a mam pocit, ze odstiny ma, nebo ne?

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 01. března 2018 19:46

jinak az ted me napadlo, ze existuje i Google 

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 01. března 2018 19:48

Ounz kabelka je pekna....

Jinak ja se uz dlouho chystam psat zpravu o te od tebe. Pro me je idealni, nosim ji skoro kazdy den. Pritom sama bych si koupila asi vetsi a tato je pro me velikosti naprosto idealni.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 01. března 2018 20:27

Candance děkuju :) a sem ráda, že se ti cambridge dobře nosí, super zpráva  

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 01. března 2018 20:36

Candance Myslím, že je to univerzální, jestli je to tenhle. Při nanesení má spíš šedou barvu a musí se opravdu hodně rozetřít, pak se přizpůsobí pleti.

Ještě mám tenhle hydratační a ten mám asi ještě radši.

https://www.notino.cz/estee-lauder/daywear-plus-denni-krem-pro-vsechny-typy-pleti/

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33726 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:25
Reakce na Dadoo:

Bledule Já tedy vidím chcíplýho medvěda!

(ale líbí se  mi taky) 

​eště by to moh bejt jezevec 

(upřímně,myslím,ze je to jaguár)

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:27

Kokoska ja ten CC uz mela, pak jsem mela i EE, ale mam pocit, ze ten CC byl lepsi...

Ted zvazuji i ten BB

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:29

Potrefenáhusa vypadá to na slušný zoo 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. března 2018 22:33
Reakce na Ounz:

Potrefenáhusa vypadá to na slušný zoo 

​a ty už bys ji bývala vyměnila za něco nudnýho

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 01. března 2018 23:17

viktorka_od splavu no.. ještě že sem se tu poptala 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33726 příspěvků moje polička 01. března 2018 23:38

Ounz rádi poradíme!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. března 2018 08:36

tak mango (na adresu udanou prodejcem -a me snad nemusi zajimat ze to je sklad?) podle posty prisel balik 21.2. v podminkach maji vraceni penez za 3-12 dni. tak ja je na to jeste asi upozornim, ze cekam do tech 12 max


Na základě Vašeho dotazu si Vás dovolujeme informovat, že Vaše zásilka zatím nedorazila do našeho skladu. Jakmile zásilku obdržíme, budeme se řídit Vašimi pokyny uvedenými na reklamačním formuláři a přistoupíme ke vrácení peněz nebo výměně zboží podle Vašeho přání.

Vezměte prosím na vědomí, že zasílací adresa pro vrácení/výměnu zboží je jen překladovou stanicí, ze které se přeposílají zásilky do hlavního skladu ve Španělsku, proto zpracování výměny a/ nebo vrácení peněz může trvat přibližně dva týdny. 

 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 09:50

viktorka_od splavu  Ja sa čudujem ze tam objednávaš. Väčšinou sú to aj tak handry co sa nepredali v bežnom výpredaji. Oplatí sa max tie drahšie veci premium alebo kožené bundy a kabelky. Ja som si odtiaľ párkrát objednala veci v akože ultra zľave a hrozné handry a nechcelo sa mi ani za tú cenu naťahovať s vrátením. Plus recenzie na nete sú jasné. No a max sa oplatí kúpiť veci ktoré už máš, ako ja jedny čierne rifle ktoré majú iba tam a v bežnej ponuke manga už niesu. A píšeš že sú to opakované problémz tak fakt ti to za to stojí? 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:30

viktorka_od splavu Neco podobnyho se mi stalo v HaM. Proste pres tri tydny ticho po pesine, pak jsem se pres DPD dopatrala, ze to predali uy na zacatku unora. Tak jsem tam napsala a podle odpovedi bylo jasne, ze ten balik nekam zasatrocili, prej ho jeste nestihli naskenovat (za dvacet dni) a at jim poslu emailem seznam zbozi, co jsem vratila, ze mi penize poslou rucne. Jo, tam si vazej zakaznika. Ale v Mango outletu jsem nikdy problem nemela, dokonce jsem ti ho i doporucovala, to me mrzi.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:32

paktofonika Ja mam prave z mangooutletu docela pekny veci bych rekla:-/. Se mi libilo tam nakupovat, ted muzu byt rada, ze mam ty vracene veci zaplacene!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:52

Karja Už som asi náročný zákazník a nebaví ma sa s eshopmi dohadovať. Nakupujem tam kde nieje problém tovar vrátiť. Zara ide príkladom. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33726 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:56

Karja já taky z mangooutletem nikdy neměla problém,je to můj oblibenej e-shop, koupila jsem si tam par dost dobrejch veci,svetrů a hlavně megabozi zimní kabát s velkejma klopama,co má i nellie lovett.ale nevracela jsem teda nikdy nic,mě mango veci sedí dobre

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:57

Karja jo, já mám stama hezký kalhoty za pár kaček co mi dobře sedí, zbytek jsem vrátila a po upozornění mi minule ty prachy přišly obratem. teďka jsem brala kalhoty troje, všechny super, a bundu která byla taky dobrá ale byla teplejší než jsem si představovala, měla být na jaro. no kdybych ji nechala udělám líp paktofonika v zaře si podle fotek nevyberu nic, vypadá to všechno strašně na těch hrbatých chuderách. a když jdu u nás do obchodu tak tam nic z toho co bych si chtěla omrknout naživo nemají.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:14

viktorka_od splavu Ale ja som nepísala o ponuke obchodu ale o customer service. Je veľa obchodov ktoré sú na tom lepšie ako Mango outlet s customer service. HM je takisto tragédia a pritom s COS som nikdy problém nemala. Išlo mi o to ze by sa mohli niektoré eshopy inšpirovať u Zary. Bezplatné vrátenie a výmena (mne vymenili šaty express kuriérom. Jeden deň som zadala výmenu a na druhy deň boli šaty u mňa), rýchle doručenie (naposledy som objednala v nedeľu večer a v stredu ráno doručené)  vrátenie peňazí  v krátkom case(u mňa max 3 dní) atď. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:21

paktofonika mně vyhovoval answear dokud doručovali do uloženky/zásilkovny, teď tu otevřeli výdejnu na místě který pro mě není moc dostupný a ty uloženky už nenabízí:-( vrácení kurýrem taky supr

z cosu sice věřím že servis mají fajn, ale pokud si na ty věci předem nesáhnu a vůbec netuším jak by mi to sedělo tak si prostě netroufám, to nejsou věci kterých bych si naobjednala deset v různých velikostech