"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:25

viktorka_od splavu U nas ma answear takisto vrátenie zdarma. Zadám žiadosť, na druhý deň príde Dpd akurát že na vrátenie peňazí si nechávajú presne 14 dní ktoré majú určené v podmienkach. Ja už ani neviem kedy som niečo posielala sama, pi všetko chodia kuriéri. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34795 příspěvků moje polička 02. března 2018 13:17

Kokoska 

continuity 

Hlášení z mammacentra Budějovická:

nejdéle trvalo proniknout do budovy. Kroužila jsem kolem a marně hledala něco jako hlavní vchod, to asi nevedou. Takže kudykoli dovnitř (třeba Obecním úřadem), pak přes dvůr a v Zelené budově do 4.patra. Proti původní adrese luxus. Za necelých deset minut hotovo. Akorát teď budu cca 14 dní v lehkém napětí.

Mají i pobočku ve Vysočanech, tam jsou prý kratší objednací termíny.

Offline Kokoska
Avatar
28231 příspěvků moje polička 02. března 2018 13:56

Sweet Potato Dík za info! A určitě bude všechno v pořádku.

Online continuity
Avatar
33549 příspěvků moje polička 02. března 2018 14:28

Sweet Potato jj, vlez do ty polikliniky je takovy horsi, ale uz jsem tam byla na usnim, takze to myslim dam.

dopadne to dobre, taky na prevenci u gynkologa ty vysledky nejsou hned a clovek si zvykne. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2018 14:34

Sweet Potato Jak můžou výsledky sona nebo mamografu nebejt hned?

Offline peckeli
Avatar
10 příspěvků moje polička 02. března 2018 14:40

vsem dekuji za info

Online continuity
Avatar
33549 příspěvků moje polička 02. března 2018 14:58

Mutziputzi na Zelenem pruhu delali dve cteni a clovek tam cekal kolikrat i 1.5hodiny - pokud to bylo nejednoznacne, tak rovnou delali UZV. ted to odbourali a posilaji to rovnou na gyndu, tak proto. pokud tam neco najdou, tak se ozvou primo pacientce driv - pisou do 5 dnu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 02. března 2018 19:39
Reakce na Mutziputzi:

Sweet Potato Jak můžou výsledky sona nebo mamografu nebejt hned?

​Taky nechapu. U nas tetinu posadej za dvere a jakmile to vyhodnotej (a dokturek dopije kavu) tak ma vysledky v ruce. Prave proto, kdyby bylo potreba jeste sono - prece kvuli tomu nepojede dvakrat, kdyz je oboji na jednom patre.

Offline jerry
Avatar
8978 příspěvků moje polička 02. března 2018 21:45
Reakce na Sweet Potato:

Kokoska 

continuity 

Mají i pobočku ve Vysočanech, tam jsou prý kratší objednací termíny.

​Můžu doporučit právě ty Vysočany - byla jsem tam před rokem a objednali mě hned za 2 dny.

Offline 711990
Avatar
17106 příspěvků moje polička 02. března 2018 22:13

barbucha u nas to rvou pres celou ordinaci, pricemz obsluhuji dve pacientky naraz. Takze moje vysledky slysi nekdo jiny a naopak:-/ ale rychly jsou jak blesk i v objednavani...

Offline Kokoska
Avatar
28231 příspěvků moje polička 02. března 2018 23:09

Mutziputzi Ten obrázek je hned, jenže to "fotí" laborantka a popis snímku a vyhodnocení musí udělat doktor. Takže buď se čeká, až to doktor zpracuje, nebo se jde domů a výsledek pak dostane gynda.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 03. března 2018 09:56

Má někdo zkušenost s šaty dorothy perkins? Jedny se mi tam líbí nebo možná dvoje..ehm

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. března 2018 10:25
Reakce na Kokoska:

Mutziputzi Ten obrázek je hned, jenže to "fotí" laborantka a popis snímku a vyhodnocení musí udělat doktor. Takže buď se čeká, až to doktor zpracuje, nebo se jde domů a výsledek pak dostane gynda.

​Pak teda nechápu co je na tom k doporučení, v Breast Unit mě vyšetřuje lékař a výsledek vím hned

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 03. března 2018 10:46

Mutziputzi Kokoska  Ať už mamo nebo sono, u nás se na výsledek čeká maximálně 10 minut. Někde to mají zjevně jinak. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. března 2018 10:50

Bledule Tomu zcela rozumim, jen nechápu, že se tady doporučuje zařízení kde mi screening dělá nižší zdravotnický personál, navíc předpokládám za stejné peníze, ať už pro pojišťovnu nebo pro samoplátce.

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 03. března 2018 10:50

Ounz Mám jich několik, z viskozového úpletu, potom jedny z takového jakoby neoprenu i letní bavlněné a za mě spokojenost, některé mám už pět let a pořád vypadají hezky (myslím bez velkých známek opotřebení).

Jenom se mi zdá, že mají dost vysoko linii pasu, mám asi 165 cm a u těch v pase přestřižených mám linii pasu tak 1-2 cm nad místem kde by správně měla být a u neupružných je problém pokud máš větší horní objem.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 03. března 2018 10:53

Černá kočka děkuju za referenci :) já to asi risknu a kdyžtak to vrátím..

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 03. března 2018 10:59

Dievčatá, čo si môžem obliecť ku klasickým džínsovým košeľovým šatám, ktoré mi siahajú tak 10 cm nad kolená. Sú prípustné aj nejaké leginy alebo džegínsy, alebo len punčocháče?  Tie šaty sa mi veľmi páčia a rada by som ich nosila napr. s Martensami, ale nie som vysporiadaná s tým, že by som mala v punčocháčoch ukazovať svoje kolená.

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 03. března 2018 11:03

@Ounz Určitě to zkus, DP za zkoušku určitě stojí. Mě tam zatím zklamala jenom jedna halenka z polyesteru, krásný střih, ale ten materiál byl takový, že bych v tom ani dvě hodiny nevydržela. Až budeš mít odzkoušeno, tak když si vzpomeneš,  tak dej prosím vědět co jsi vybrala a jak se ti to zdálo.

(Ještě že dnes už musím končit a jít pracovat, jinak bych už nějaké šaty hledala).

Online continuity
Avatar
33549 příspěvků moje polička 03. března 2018 11:04

Mutziputzi mam pocit, ze motate dokopy sono a mamograf. rozumim, ze na UZV jsou vysledky hned a dela ho lekar.

mamograf opravdu foti laborant, proc by tam stal lekar? fotku se jeste kouka lekar - na Zelenem lanu dokonce dva, aby nedoslo k prehlednuti. tudiz se tam na vysledky opravdu docela cekalo - treba hodku. proto zavedli, co zavedli a mne to vyhovuje, poslal me tam kdysi gynekolog, ktery zasadne posila na spickova pracoviste. ted je to uz jedno, protoze je rozhodne lepsi chodit stale na jedno misto, kde maji i ty historicke snimky.