"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. března 2018 13:21

barbucha Pěkně na svuj, a tak je jedno jakou adresu píšeš na obálku ne, ty tam s tim lítáš osobně? Ty tantiémy mi teda přijdou stejný jako zdědit barák, pronajmout ho a divit se, že to musim danit, když jsem barák zdědila

Offline Samantha
Avatar
1814 příspěvků moje polička 07. března 2018 13:25

barbucha 

ty neposíláš přiznání elektronicky?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 07. března 2018 13:28

Mutziputzi 

Osobně právě ani náhodou, mám ho až v Holešovicích 

Jako pronajímanýmu baráku bych rozuměla, ale tohle není můj výdělek... no nic, co nadělám.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 07. března 2018 15:32
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Osobně právě ani náhodou, mám ho až v Holešovicích 

Jako pronajímanýmu baráku bych rozuměla, ale tohle není můj výdělek... no nic, co nadělám.

barbucha 

Místně příslušným je Finanční úřad pro hl.m. Prahu, to co dříve bývaly FÚ pro Prahu xy jsou dnes již jen územní pracoviště. Takže je možné daňové přiznání podat na jakémkoliv Územním pracovišti v rámci Prahy i na samotný FÚ pro hl.m.Prahu.

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 07. března 2018 16:00

barbucha Je to jak píše Sairon je to horká novinka od 1.1.2013, přiznání lze podat na kterémkoli územním pracovišti spadajícím pod finanční úřad, v jehož působnosti je vaše bydliště/sídlo o - finančáků je 14 celkem, v podstatě kraje  + Praha. 

Jinak pod daň z příjmů spadá kdeco, až by se kdekdo divil, naštěstí je podstatná část nahodilých příjmů  část pro nepodnikající osoby osvobozená.  Nájem, dividendy a úroky spadají rozhodně. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. března 2018 16:15
Reakce na Mutziputzi:

Samantha V dnešní době, kdy se plavky podle představ daj koupit v kteroukoli roční i denní dobu? Já bych si nic co musím doupravovat nekoupila.

​podle mě je teda sakra těžký sehnat "plavky podle představ".

já třeba nechci ani ultra nízké kalhotky, ani do pasu, ani takový ten nevykrojený střih....čímž vyřadím asi skoro všechny bikiny. plavky se středně vysoko posazenými kalhotkami, s vykrojenou "nohavičkou" a vrškem, který nebude push up, ale přitom bude mít nějaký pevný tvar, a v pěkné barvě, hledám sto let.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 07. března 2018 16:41

Sairon Isca 

Aha, tak přece. Je to už dlouho, co jsem podávala to přiznání pravidelně, a tehdy to šlo jen pro příslušnej obvod. Loni jsem to dávala na tu šestku (která sídlí na sedmičce ), to jsem o tý novince ještě nevěděla. Dík za info.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 07. března 2018 16:46

Jiná Realita co Timo? Jako ne že by to byly nějaký extra výkřiky módy, ale jednoduchý střízlivý plavky podle tvýho popisu by tam možná měli?

Mně hrozně vadí vycpaný podprsenky, molitany, různý zavazování na mašle apod., strašně dlouho to schne, je mi v tom zima a nedá se přes to dát oblečení, protože i za dlouhou dobu na sluníčku se z nich ždíme voda.

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 07. března 2018 17:25

Jiná Realita co Litex? Kouknete na web. Zadny hogofogo to neni, ale daji se zkombinovat ruzne kalhotky a ruzne vrsky. A docela dobrymaterial, mam od nich uz asi troje tankiny, peru je normalne v pracce a drzej i barvy i tvar.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. března 2018 17:39

Potrefenáhusa střih dobrý, ale ty barvy :/ prostě jsem zatím nenarazila na kombinaci, kdy bych si řekla wow 100%.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 07. března 2018 17:46

Jiná Realita hele je nutný u plavek wow 100%? říkám to teda jako člověk, co měl za poslední dva roky na sobě dvoudílný plavky tak třikrát, vykoupal se v nich v zeleným rybníku a jel domu

Online Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 07. března 2018 17:48

zelenej rybník zmiňuju proto, že mám krásný plavky z lindexu, bílý s modrejma proužkama a citronově žlutejma šňůrkama a už nejsou až zas tak úplně krásný

Online Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 07. března 2018 17:49

Jiná Realita jo, v Lindexu mívaj docela plavky, občas a prodávaj zvlášť vršky a spodky

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. března 2018 19:07

Potrefenáhusa jako není, to jsem jen reagovala na slova mutzi, že sehnat plavky snů je easy.

já bych brala nějaké pruhované, puntíkované, jednobarevné modré, červené....s tím středním střihem kalhotek. bez zavazování, šňůrek a podobných blbostí. a ty nejsou, nebyly, a nebudou.

tak si koupím jiné, ale prostě to není ono.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 07. března 2018 19:21

Jiná Realita Celkem pěkné plavky měli vždy tady . 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. března 2018 19:26

Jiná Realita Calvin Klein, VS, moje oblibeny Nunui Bali a prekvapive v H&M, tam teda v zime ne a vim ze si vyberu

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 07. března 2018 21:28

Jiná Realita Dvojdílné plavky jsem koupila v Decathlonu, ale já v nich potřebuju plavat, takže žádné pičičmundičky na nich

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 07. března 2018 21:32

brrr V dacthlonu točím jeden model, už ho mám potřetí. Jestli mi ho zrušej, tak nevim. Ale není to na žádnou parádu. Před lety měly pěkný model, spíš teda opalovací v Hervis sportu, takový pěkný odstín červené a ten jsem si taky koupila dvakrát, pak ho zrušili:-/.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 07. března 2018 21:34

Byl by nějaký fígl, jak dostat z umělý hmoty dolů zbytky lepidla? Koupila jsem si kartáč a je celej olepenej od nálepky s kódem. Nechala jsem to odmočit, zkusila jsem cif a odlakovač na nehty. Je to akorát rozpatlaný Jako vyloženě ředidlo nebo něco takovýho doma bohužel nemám. To na ty nálepky nemůžou používat něco, co jde snadno dolů, když se to lepí přímo na věci? Já ten kartáč snad rovnou vyhodim.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 07. března 2018 21:37

Renusatko číslování (a střih!) vršku jako podprsenky je super. ale proč mají pevně daný velikosti spodní části k tomu?? já teda na 70D rozhodně nemám kalhotky S