"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 13. února 2018 12:48

Jiná Realita To tam tedy nevidím. Ano, píšou, že na ní byla závislá.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. února 2018 12:52

Jiná Realita Ale houby:

„Vždycky mě krmili špatně,“ prozradila maminka tří dětí magazínu DailyMail. „Hlavně sladkostmi a limonádou. Nakonec jsem si vypěstovala závislost na Coke Zero. Vypila jsem jí víc než dva litry za den.“

Zdroj: https://ona.idnes.cz/claudia-cattani-hubnuti-obezita-cola-dvl-/zdravi.aspx?c=A180212_221554_zdravi_job

Rozhodla se tedy k zásadnímu kroku a změnila od základu svůj jídelníček. Začala se skutečně zajímat o to, co jí, vzdělávat se a na sobě. První ze všeho se ovšem musela vzdát své milované limonády, což se neobešlo bez slz. Situace, kdy by dala všechno na světě za sklenici perlivého sladkého nápoje, ale dokázala ustát a nedat si ani hlt.

Zdroj: https://ona.idnes.cz/claudia-cattani-hubnuti-obezita-cola-dvl-/zdravi.aspx?c=A180212_221554_zdravi_job

Holt jako alkoholik, co nesmí ani nealko pivo, aby si neaktivoval příslušný receptory a nepodlehl, ona nesmí sladkou chuť a je jedno jestli cukr nebo něco umělýho.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. února 2018 12:56

Mutziputzi aha, tak jedině tak 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 13. února 2018 13:23

Mutziputzi Plus ta nekalorická sladidla prý opravdu fungují tak, že v těle sladkou chutí vyvolají očekávání přísunu energie - čili potřebu něco sežrat.

Offline peckeli
Avatar
10 příspěvků moje polička 13. února 2018 14:19

Ahoj, nepravidelne a narazove ctu a ted potrebuju poradit. Na rozsireni cev a proti vysokemu tlaku mi jedna dobra duse poradila pripravek s L-argininem, nutno podotknout pomerne drahy. Nasla jsem si si alternativu v lekarne - Brainway L-Arginin cps.100, Doplněk stravy. V upozorneni pisi, ze "Arginin není určen dětem a mladým lidem do 25 let, těhotným a kojícím ženám a osobám s onkologickým onemocněním. Není vhodný pro diabetiky a osoby trpící opary". Ne, ze bych byla mlada do 25 let, jen me zarazilo proc to vekove omezeni. Mate nekdo zkusenost s L-Arginem? Pomaha to? 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. února 2018 14:32

peckeli a co to konzultovat nejdriv s lékařem /lékaři?  

Jen čtu cos napsala a už to mi stačí, abych si byla jistá, ze tenhle sajrajt do sebe rozhodně cpát nebudu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 13. února 2018 14:35

peckeli no jak píše Dadoo, primárně teda k lékaři, resp. klidně i několika (kamarád má vinou dlouhodobé chybné léčby už trvale poškozené srdce), a pak teda v rámci možností pohyb. doplňky stravy jsou v lepším případě trochu nápomocné, ale určitě nic nevyřeší/nevyléčí

Offline peckeli
Avatar
10 příspěvků moje polička 13. února 2018 14:54

Diky za reakci viktorka_od splavu Dadoo lekarske konzultace probihaly cca 2 roky, nakonec jsem zjistila, ze predepisoval leky, co se berou primarne tusim na cukrovku. No nakonec jsem rada, ze jenom nefungovaly a nic neposkodily. No a pres ruzne prirodni a bylinne a janevimjake postupy jsem se dopracovala k tomuhle, zajasala a bublina radosti postupne splaskava. No nic, zit se s tim da, jen ta omezeni obcas lezou na nervy. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:04

peckeli nezkob se, ale tohle je nějaké divné.

Lékařské vyšetření před dvěma roky dneska už nic neřeší. 

Na vysoký tlak ti psali léky na cukrovku, kterou nemáš? To už je na Lékařskou komoru! Čím ti ublížily a co poškodily nemusíš zjistit hned, tělo je previt. Hodně vydrží, ale všechno sčítá. A projevuje, až se nascita. 

Já osobně naprosto neuznávám ty "neléky", které ti doktor nepredepise protože to není lek a ty přitom s tím musíš zacházet jako s lékem. Viz ta omezení, která jsi napsala výše. 

Buď se nemocna lecim nebo zdravá udržují zdraví opravdu přírodními prostředky, ne skoroleky.

Offline jerry
Avatar
9051 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:08

peckeli 

Místo s lékařem by bylo vhodnější spíš konzultovat s farmaceutem.

Offline peckeli
Avatar
10 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:20

Dadoo ono je to komplikovanejsi nez jsem popsala, zkusim popsat detailneji do SZ. Konzultuji kde se da :-D 

Offline Spinifex
Avatar
65 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:27

S tím věkovým omezením je to asi tak: 

Studie zveřejněná v Journal of Sex and Marital therapy poukazuje na to, že arginin spolu s bylinou pycnogenol výrazně pomohl mužům s erektilní dysfunkcí ve věkovém rozmezí 25 až 45 let.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 13. února 2018 18:58

No....objednala som dcére šaty z UK. Boli jej strašne veľké, tak som jej objednala také isté ešte vo dvoch menších číslach s tým, že jedny si necháme a dvoje pošleme nazad. Dumanie nad nimi bolo dlhé a vyčerpávajúce, ale nakoniec je rozhodnuté a tak som dnes zbalila šaty a poslala informačný mejl do e-shopu.

Ovšem pri tom písaní -ako som uvádzala info o objednávkach - som si uvedomila, že pri tých prvých skončila lehota na vrátenie 11.2. Pošta bola dnes neočakávane zavretá, tak mi tu ten balík leží a ja rozmýšľam...rozbalím to, tie jedny vyberiem a vrátim len tie v lehote (a pošlem opravný mejl), alebo to proste pošlem a budem dúfať?

Aká je šanca, že to vezmú, aj keď už vlastne nemusia?

A čo robia s vecami, ktoré nevezmú? Pošlú nazad?

Z e-shopu zatiaľ prišla ln automatická správa, že registujú query.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 13. února 2018 19:07

slniecko Domluvit se se zákaznickým servisem webshopu, že bys prosila prodloužit lhůtu na vráceni z toho a toho důvodu (nějaký rozumný..). Zatím mi všude vyhověli.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:37

Pavlena toto som potrebovala počuť, že to ide!!! Jasné napíšem im...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:50

help me!

neumím se namalovat. 

resp. umím se namalovat, techniku ovládám, ale vůbec nic mi nesluší. se stíny vypadám vždy jako špinavá, linky mi nesluší vůbec žádné - ať udělám cokoli, zdálky to vždy působí efekt, jako by mi padaly vnější koutky, přitom jinam mám oko úplně normální, krom toho, že je mám zapadlé, ale koutky mám normálně rovné.

navíc mám ultra mastná víčka a jakékoli stíny se mi do hodiny slijí v jeden tmavý flek.

kde ve zlínském kraji by mi někdo opravdu poradil, co s tím? jestli si to třeba jen nenamlouvám? ale opravdu poradil, dámy třeba z douglasu v to nepočítám, jejich činnost byla vždy tragédie (neumí ani nanést normálně řasenku). 

viděla jsem milion videí, vyzkoušela všechny možné styly a pořád hrůza. 

chystám se na ples, kde bych ráda vypadala příčetně :(

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 13. února 2018 21:05

slniecko ja teda vzdy volala, to se ty mi ty pohadky (jak to byl darek a oslava byla pozdeji a ted to nesedi a musi se to vratit etc etc) povidaji lip...  Ale email by snad mel fungovat taky..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 13. února 2018 21:32

Jiná Realita jen taková drobnost, možná to znáš, poradila mi dcera: horní linku začít až v půlce víčka a pak směrem k vnějšímu koutku. prostě jí udělat jen půlku. mnohem lepší a přitom jednodušší

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 13. února 2018 21:36

Jiná Realita a dobrou bazi pod stiny, treba Artdeco.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:11

Kokoska tu samozřejmě mám! celkem na nic :/ jako udrží to tak o hodinu dýl.

viktorka_od splavu op posledních pokusech si myslím, že ji právě musím mít kolem celého víčka, že ta jen půlka podtrhuje padavý dojem :/ jsem z toho fakt nešťastná, hlavně z toho, že ať použiju jakoukoli barvu, zoxiduje do pořád stejného tmavého monoklu kolem oka. musí být tmavá - protože světlá naopak zoxiduje do neviditelného bledého čehosi.