"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 11:49
Reakce na vanilka:

Mám klasické nízké, číslo 40. Což je moje standardní číslo. Mám je hodně natěsno, příště bych brala větší. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 11:52
Reakce na Malvin:

Objednala jsem UK7, tak uvidím no.

Ono asi záleží na konkrétním typu Conversek. Já už narazila na tolik velikostních tabulek a všude uváděli jiné míry .

Offline AquaB
Avatar
36 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 12:47
Reakce na Jiná Realita:

Doporucuji Menorcu. V zari more krasne teple, ostrov velmi klidny, nepreplneny turisty,  plaze super. Pamatek je spis mene, ale na tydenni dovolenou akorat.

Amun
Avatar
30. srpna 2017 13:07

Mam pokracovani zahradkarskeho dotazu. Nedavno jsem na sve dracaene nasla skudce, puklice. Behem par dni se objevily i na dalsi kvetine na druhe strane mistnosti, oboji jsem vyhodila. Nicmene, nikde jinde se to neprojevilo. Vsechny ostatni kvetiny jsou zcela v pohode, ac staly vedle sebe. Preventivne jsem je postrikala. Zaroven, je vubec mozne, aby se v docela velkem skudce projevil jenom na dvou kytkach v celem byte? Vaham s nakupem novych kvetin.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 13:07
Reakce na vanilka:

podle mě taky jak ty různý modely šijou v různých asijských zemích...někdo, myslím paktofonika, tu i psal, že má pocit, že se trochu tvarem a velikostí lišily i jednotlivý barvy

Online baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 13:58
Reakce na notna:

diky, nevedela jsem

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 08:45

Technický dotaz - kdo máte Macbook Air, doporučily byste ho? Odešel mi starý notebook a uvažuju o něm, ale pár lidí mě dost zrazovalo. Chci ho hlavně na psaní, úpravu fotek, internet. A potřebuju objektivní názor od někoho, kdo ho má 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 09:35
Reakce na Noren:

psani+internet-stopro muzu doporucit. upravy fotek ve specialnich programech nedelam, tam

bych jen tipovala.. asi by sis musela porizovat jiny nez jsi zvykla ev. dalsi fin. vydani. ale mac je zlaticko, rozhodne!:-)

edit: ajo tys vlastne chtela objektivni, tak nic...

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 12:39
Reakce na Noren:

Tak pokud v něm rozjedete programy, které potřebujete, tak si ho pořiďte. Ale doporučuju myslet i do budoucna na programy, co člověk používá jen občas. Abyste nebyla jak můj bratr, který má sice všechny přístroje s jablkem, ale stejně neustále běhá za mnou, že si potřebuje půjčit moje Lenovo, protože mu u něj nic nefunguje. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 12:56
Reakce na kkristýna:

to by me vazne zajimalo co mu nefunguje?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 13:09
Reakce na Ounz:

Jak jsi se tu onehdy ptala na tu potvoru pruhovanou, kde jsi ji potkala? My ji právě našli v Českém ráji.    Pozitivní na tom je, že jsem díky tobě mohla machrovat a ohromovat svými úžasnými znalostmi.

(Má snad někdo zájem o fotku?)

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 13:35

Na lenovu hraje hlavně hry. Dřív jsem nechala svoji Toshibu, na které dělal úplně všechno, ale té se po deseti letech rozpadl vnější obal, takže na úpravy fotek a stříhání videí a spoustu dalších kravin si musel najít jablíčkářské alternativy.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 13:38
Reakce na kkristýna:

no tak na hry mac není, to vůbec, to chápu. já ale nehraju tak mě to ani nenapadlo.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 13:50
Reakce na Sweet Potato:

Jak jsi se tu onehdy ptala na tu potvoru pruhovanou, kde jsi ji potkala? My ji právě našli v Českém ráji.    Pozitivní na tom je, že jsem díky tobě mohla machrovat a ohromovat svými úžasnými znalostmi.

(Má snad někdo zájem o fotku?)

Já!!!! 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:35
Reakce na Sweet Potato:

No já ji potkala na JM, tam prý sou a stěhujou se i do čech..já bych fotku brala, ale někomu by se mohly klepat kolínka 

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 16:10
Reakce na Noren:

Z uzivatelskyho hlediska jsme s Macbook Air spokojena velmi. Mame doma uz nekolikatou generaci Macbooku a narozdil od PC notebooku nikdy nebyl vetsi problem.  A ten magnet na napajeci kabel je genialni! Fotky teda moc neupravuju  a kdyz uz, tak na PC desktopu, tak to ti bohuzel neporadim. 

A proc te zrazovali? Je teda fakt, ze je treba se podivat, jestli ti budou chodit programy, ktery opravdu potrebujes, ale myslim, ze pokud to neni neco hodne specifickyho, tak by to nemel bejt problem. 

Máša
Avatar
31. srpna 2017 19:06

Zítra musím v kostýmku, mám tmavě šedý, potřebuje to nějakou šťávu, myslím to sako. Co říkáte na kapesníček do klopy? Není to spíš chlapská záležitost? Brože, perly, hedvábný šálečky na krk nevedu a ani to neplánuju.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 19:15
Reakce na Máša:

Aplikovala bych nějakou sakra pěknou kabelku, ale kapesníček bude taky v poho, nějakej pěknej ale.

Máša
Avatar
31. srpna 2017 19:22
Reakce na Ounz:

Jo, díky. Takže kapesníček v klopě není jen pro muže, já totiž googlila na anglickejch str a kapesník v klopě na ženským saku nebyl skoro nikde. Dopoledne po cestě koupím, kabelku mám celkem ok, ale tu u sebe mít nebudu. Zlatý rifle, to ti řeknu.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 19:57
Reakce na Máša:

No já nevím, nastudovaný to nemám, ale subjektivně si myslím, źe to může bejt pěkný..