"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 20:08
Reakce na Máša:

Dá se to, ale mně to připadá už takový moc... jako mužatka?

Je to spíš fakt pánská záležitost...  Taky bych se přimlouvala za pěknou kabelku nebo šátek 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 20:11
Reakce na barbucha:

Ten první je super, od teď si budu Máša  představovat takhle 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 20:43

Jsem zmatena: Dnes rano me pri procitani mych oblibenych vlaken Parfumanie najednou odhlasila, a kdyz jsem se pokousela prihlasit zpatky, tak trvala na tom, ze mam bud spatne heslo nebo uzivatelske jmeno; a ze muj email, se kterym jsem se sem prihlasovala, neni v registraci. Nakonec jsem se ze zoufalstvi znovu zaregistrovala! Nevite nekdo, cim to muze byt?!

Máša
Avatar
31. srpna 2017 21:17
Reakce na barbucha:

Mužatka super. Díky.

Ounz 

Se obávám, že ti dupnu na bábovičku. Mám mikádo a docela přinasraný výraz 24h denně, brýle nenosím. :D

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 21:24
Reakce na Grizzlin:

Zajímal se někdy někdo o rychločtení? Vím, že jeden můj učitel na vysoké říkal, že rychločtení ovládá. Ale předtím ani potom jsem se s tím už nesetkala. Je to pravda nebo jenom marketingový tah? Zkoušel někdo Rozečti.se?

Ja ovládam rýchločítanie, bez neho by som nebola schopná teraz po 40-tke pri dvoch deťoch študovať:).

Ale naučila som sa ho v puberte z Mladého světa, tam to bolo na pokračovanie, tento zdroj nepoznám.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 21:34
Reakce na slniecko:

já si ten seriál v mladém světě pamatuju! bohužel jsem byla příliš líná se to systematicky učit:-( čtu hodně rychle, ale vypilovaný to nemám... spíš prostě "skenuju text" po víc řádcích naráz, teda pokud mě nezaujme. takhle projíždím třeba míň zajímavý kapitoly v beletrii, různé popisy atak, nebo "dočtu" knížku která mě moc nezaujala... 

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 21:56
Reakce na MP Marge:

to je dotaz na adminy. Soukromě tipuji, že se někdo uklikl při mazání neaktivních členů

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 22:04
Reakce na MP Marge:

Poslala jsem SZ.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 22:05
Reakce na SunEclipse:

to je dotaz na adminy. Soukromě tipuji, že se někdo uklikl při mazání neaktivních členů

Ano, tipuješ správně. Jsem trotl.

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 22:59

ale kdež..kdo nic nedělá nic nezkazí, a kdo někdy nedal rm -r *  ve špatném adresáři, není admin

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 06:52
Reakce na SunEclipse:

to je dotaz na adminy. Soukromě tipuji, že se někdo uklikl při mazání neaktivních členů

Ano, vyslo najevo, ze to bylo presne ono 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 06:54
Reakce na Hoolinkah:

Ano, tipuješ správně. Jsem trotl.

Vzdyt se nic nestalo! Hlavne ze se to vysvetlilo... A diky 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 07:49
Reakce na Máša:

Pozdě 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 09:40
Reakce na Setare:

a viktorka_od splavu Díky za rady ohledně Macbooku. Žádné speciální programy nepoužívám a na fotky plánuju Photoshop nebo Lightroom, což je v pohodě.

Prý je ta základní nejlevnější řada pomalá a že bych mohla mít za menší peníze mnohem lepší výkon...Já tomu právě nerozumím, technika není absolutně moje silná stránka, takže si raději nechám poradit. Ale co jsem tak koukala na recenze, tak většina je spkojená. Stejně už jsem téměř rozhodnutá, že do něj půjdu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 09:49
Reakce na Noren:

ja zadnou pomalost nepozoruju:-) samozrejme poridit nadupanou masinu za sto litru neni nic slozityho ale pak to stejne vubec nevyuzijes.. co doporucuju spis, tak poridit i dalsi veci ktery spolu mluvi:-)

Offline mitford sister
Avatar
1381 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 10:01

pro větší "zásah" dávám ještě i sem, kromě vlákna o cestování:

prosím o radu a předem děkuji za tipy: nějakou "samotu" na víkend pro dva. doprava autem (z Prahy, do 2h cesty), takže může být mimo spoje. s vlastním vařením a možností nákupu v okolí nebo blízko nějakých rozumných stravovacích zařízení. ideálně nedaleko nějaké malebné městečko, kam se od tama dá zajet na procházku a na večeři. v podstatě by byla super nějaká pronajímatelná chalupa, ale jelikož se jedná o 2 max. 3 noci, tak to asi takhle na krátko nikdo nepůjčuje. může být i penzion, hotýlek nebo tak, pokud je fajn.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 10:15
Reakce na Ounz:

 Berta 

  Dělá úžasné pavučiny, vystužené takovým svislý cikcak pásem. A chytá kobylky! 

Fotku dám na insta, až si udělám místo v přeplněném telefonu. Ale zrovna Bertě bych se s ní nijak chlubit nechtěla, nad těmi tvými makry jen vzdychám, 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 10:16
Reakce na mitford sister:

Nevím jestli to znáte v téhle části naší republiky, je to malebný kout, který vám mohu doporučit...

https://www.hotely.cz/nachod/penzion-krasne-casy/

https://www.hotely.cz/nachod/pension-kylaruv-statek/

Ten první penzion je cca 6 km od Náchoda ( příjemné město se zámkem + slušný výběr restaurací ), druhý je na klidném místě městské části Náchoda - Běloves. Pokud byste chtěli na nějaké výlety, tak mimo Náchoda je to kousek do Nového Města n. M., do Opočna nebo o kousek dál do Teplicko - Adršpašských skal, a pak také doporučuji  Babiččino údolí vč. zámku u České Skalice.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 10:19
Reakce na Sweet Potato:

Nojo, taky sem si tyhle znalosti nagooglila. Já mám jen fotku pandírka a pak sme s mámou odlovily ještě obecnýho křižáka, ale ten byl načapán ve vestě, takže se focení trochu bránil a nevypadá to pěkně. Škoda, sou fakt fotogenický..

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 10:29
Reakce na Ounz:

My tu pavučinu viděli, ale zrovna nebylo čím fotit.