Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 28. října 2021 22:07
Reakce na Lamicka:

slniecko co jsou "parené" buchty prosím? Myslím klasiku z kynutého těsta a náplní. 

​Toto sú "pečené", resp, iba buchty (dlho som bola nezorientovaná, ked sa tu rôznym koláčom hovorilo "buchta", na Slovensku, keď sa povie "buchta" myslí sa toto):

https://varecha.pravda.sk/recepty/kysnute-pecene-buchty-fotorecept/7657-recept.html

A toto sú "parené buchty" - inak pomerne často ich vídavam aj v Rakúsku (tam sa volajú Dampfknudel):

https://dobruchut.aktuality.sk/recept/6258/parene-buchty-starej-mamy/

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 28. října 2021 22:08

continuity A nebo tak. Pečenou taky hodně dělám. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2021 22:10

dorota vtipné je, že my se synem máme bezmasý pátek taky celkem často. Před víkendem se mi většinou už nechce nic vařit:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2021 22:12

slniecko dampfknudel je náš kynutý knedlíkakorát u nás se tam dává i různé ovoce.

Offline dorota
Avatar
852 příspěvků moje polička 28. října 2021 22:18

U nás doma sa robia parené buchty buď prázdne, t. j. bez náplne, iba sa posypu škoricou či grankom, cukrom a polejú sa roztopeným maslom, alebo s lekvárom, či čučoriedkami, s iným ovocím nie. Osobne parené buchty veľmi nemusím.

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 28. října 2021 22:46

slniecko To je zajimave, moje mamka vari kynute burovkove knedliky na pare, jsou pak pekne nadychane oproti vareni ve vode. Tak to bude asi podobne. 

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 28. října 2021 23:11

Evaeva Ja mivam spis bezmase mesice, takze ty patky nejak specialne neresim, ale po teto diskuzi bych si dala klidne buchty, buchticky s kremem i boruvkove knedliky.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2021 23:15

Černá kočka tak to já taky, já to sladké fakt můžu, no.

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 28. října 2021 23:18

continuity To se neda tak kategoricky rict, ze sladke se nejedlo. Moje babicka rikala, ze v patek byla polevka, treba fazolova a vdolky z kynuteho testa, s povidly nebo s tim co zrovna rostlo. A neni to jenom v jeji rodine, slysela jsem to i od kolegyne a jeji maminka se narodila kolem roku 1920.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 28. října 2021 23:28

Černá kočka já jsem to nemyslela tak, že se nejedlo sladké vůbec, ale že se místo masa nejedla ta sladká jídla. Rozhodně ne denně, navíc by na vyrábění vdolků v běžném pracovním dni na hospodářství nebyl vůbec čas (často vařila obědy máma - už jako dítě).

Jinak u nás byla fazolová polévka plnohodnotné jídlo, žádný další chod se k tomu nedělal. Vařily se hodně různé privarky ( co byla dýně nebo fazolky, čočka - ne všechno najednou) zadělávané se smetanou, ještě k tomu vařené brambory a vajíčko. 

Přemýšlím ještě, že je to možná ovlivněné tím, že děda byl diabetik. Na druhou stranu si choval zvířata na maso, takže to maso jenom v neděli rozhodně nebylo žádné striktní pravidlo. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 29. října 2021 06:20

dynda Ty jo, tak to zrovna myslim ani ne, ja cely zivot ziju v domeni, ze je to zpusob, jak zachranit stary pecivo , ale treba ne, musim se mamy zeptat! Ale jinak moje sestra to fakt milovala...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. října 2021 08:05

continuity Možná by bylo lepší napsat že u vás se nejedlo.. můj otec třeba sladká jídla nesnáší a to ne proto že by musel jíst pořád maso ale protože dle vlastních slov do 18 let nejedl skoro nic jinýho .

A ty smažené vdolky sice ne ale jinak knedlíky a podobné věci byly pro babičku otázka pár minut, Samozřejmě nějaký čas to kyne ale u toho se nemusí stát. Paradoxně proto jsem se to od ní nikdy nenaučila, protože to vždycky měla hotové tak rychle a od oka že to nešlo kopírovat

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 29. října 2021 08:47

Jinak třeba u nás (= u babičky) se hodně jedla ta pohanková (říkala "pohančená") kaše, jako na sladko, ale musím říct, že vlastně z dnešního hlediska zase tak sladká nebyla a moje děti by ji za sladkou nepovažovaly určitě. Ony třeba ani ty klasický masopustní koblihy vlastně nejsou zase až tak sladké, pokud se neplní, nebo dokud se neobalí v cukru. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. října 2021 09:07

Garfie Jo to máš pravdu. U babičky to rozhodně nebylo o cukru ale do všeho dávala domácí zavařeniny, kompoty a marmelády.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 29. října 2021 09:23

Pinot Noir Asi nic, možná jsme málo dosadili. Žádný bouřlivý kvašení se nekonalo, je to velmi kyselé s jemnou bublinkou a dost zakalené. Ještě dostane pár dní šanci (je dost v chladu), ale velké naděje si nedělám 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:59

andulka01 a nešlo by to rozjet znovu? Přidáním cukru (i kvasinek případně)? 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 30. října 2021 08:46

Pinot Noir Ano, je to v plánu prece jen tak nezahodím výsledek dvoudenní práce Dámpakvedet.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 30. října 2021 10:58

pusinkový duchy na poslední chvíli - dobrej nápad!

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. října 2021 11:06

RoSa Hehe, ty jsem taky dělávala, akorát pusinky koupila v M&S.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 30. října 2021 13:11

RoSa No,ale čím jsi to namalovala? Potravinářskou barvou nějak nebo co to je za fixku