Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 07:47

Myrtila foto snad později, teď budeme doma všichni a to vidět nechcete

mám M, větší ani neměli. 

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 08:00

JankaM Ze bychom s saty poznali i tvou rodinu? ;-) OK, pockam, treba se do te doby rozhoupu i bez fotky, nebo je mezitim vyprodaji a bude :-D

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 08:02

Myrtila právě koukám ze teď mají i L

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 08:37

Potrefenáhusa 15 kusov určite nie. Bavili sme sa o tom asi pred dvoma rokmi a to som vtedy odhadovala asi cca 70?, musela by som to dohľadať. Teraz mám toho oblečenia trochu viac, asi toho bude viac než 80, ale do stovky sa podľa mňa vojdem. Schválne to asi porátam, ja mám často blbý odhad.

Dôvody :

Mám toľko oblečenia, s ktorým si v pohode vystačím, už i tak mám problém sa rozhodovať a často nosím stále to isté. 

Nemám miesto na to, aby som doma mala dve skrine len pre seba. Teda miesto by asi bolo, ale zase nechcem mať doma hromadu nábytku.

Od kedy si kupujem drahšie veci, tak ich je i menej no. 

Často triedim. Niekedy robím neuvážené nákupy, a keď zistím, že som šaty/sukňu mala za rok na sebe rovných 0 krát, tak ich proste predám/pošlem ďalej.

Už si mi párkrát písala, že stále prispievam do nákupného vlakna, no tak ja sem pridávam čo som kúpila, ale stáva sa, že veci vraciam, pošlem ďalej, predám. Napríklad teraz ten Cos, jednu vec si nechám, jednu pošlem ďalej a zvyšok ide spať. 

Ale zase chápem, že pre niekoho je mať v skrini 80ks krásnych šiat snom, s tým by som sa určite naučila žiť i ja. :)

Online Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 08:47

Kokoska No ja do prace chodim, tak ty saty vyvetram.

paktofonika Satnik snu, tak to asi ne. Ja zas nemam skoro zadne kalhoty, sportovni obleceni taky moc ne.

Potrefenáhusa minimalismus jsem zkousela mockrat, ale dopadne to vzdycky stejne. Vyhazu pul skrine-abstak-nakoupim dvakrat tolik. Takova textilni bulimie...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 08:52

paktofonika ne hele, mne je to fakt úplně jedno, mám k tomu zcela neutrální postoj, jen za sebe musím rict, ze když jsem cely těhotenství točila dokola troje kalhoty, tři tricka, leginy a o spodním prádle snad ani nemluvím, tak už jsem ty hadry úplně nenáviděla a ke konci už to bylo všechno v hroznym stavu. Já potrebuju mít kloudnej vyber. Taky mi nepřijde, ze bych měla nějak extra zvlášť oblečení.... zato bot jak pro stonozku


no a k tématu, koupila jsem si teď ty široký kalhoty, co má pecka a Viktorka

Offline jerry
Avatar
9068 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 09:00
Reakce na Luna:

Takova textilni bulimie...

​Takže žádná rozežranost...nemoc je to

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 09:03

Potrefenáhusa tak ja nosím dokola práve tie veci, ktoré mám rada, sú mi pohodlné a vyzerám v nich dobre. Preto ich vždy čo najskôr znosím. To je trochu nevýhoda toho menšieho šatníku, že tie veci menej vydržia, pretože ich nosím castejsie.

Tenisiek mám veľa a zaberajú hrozne veľa miesta. Kúpila som teraz tie Conversky, ale ako náhradu za tie staré. V tomto sa mi páči prístup Lilly_Ku ,ale zaradiť to na 100%, tak na to nemám a asi by ma to ani úplne nebavilo.

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 09:25

JankaM Myslis, ze by ti L sedlo lepe? Ja nad tou velikosti porad vaham i proto, ze ted mam poporodni miry, kdovi, jak to bude v lete, a hlavne ta velika prsa kvuli kojeni. Takze je mozny, ze trefim dobre velikost na ted, ale nez se otepli, dost se toho zmeni. Zase na tyhle saty jsem koukala uz myslim jako tehotna, moc se mi libi. First world problem, no

Online Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 09:29

jerry Jo. Jak mam plnou skrin ted, tak nenakupuju nic.

Mne prazdny prostory vadi, klasika...horror vacui.

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:10

Myrtila jo, kojici prsa, pamatuju, v tom období jsem se nevešla ani do XL. A tedy musím přiznat, že zpět na půvpodní míry jsem se nikdy nedostala .  

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:37
Reakce na tina:

barbucha tys vypadala skvele ve vsem, co jsi sem kdy postla... takze bud to neni takova traga nebo se dobre maskujes. Tecka.

tina to o barbucha  je přesný- mě by ani nenapadlo, jestli voblíkáš hrušku, jabko nebo jiný zelovoc, vypadáš vždycky stylově a tečka. 
Luna já taky nejsem šatovej typ, na počet to bude taky tak kolem 8ks včetně 3 svetrových, který stejně nosím přes džíny. Většinou. Já to prostě s šatama neumím tak, jako ty, nebo 999 , nebo pecka a spousta dalších, které vídám v outfitovém vlákně. 
Potrefenáhusa z minimalistickýho šatníky podle mě musí nutně vycházet ve výsledku jako "basic bitch". Všechny, co jsem kdy viděla, byly na jedno brdo.

A mě dneska ráno podebralo hnusný počasí a uječený děti, káva mi nesedla, prudí mě uklízet, nechce se mi vařit. Pořídila jsem sobě barevný botky.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:42
Reakce na Myrtila:

JankaM Myslis, ze by ti L sedlo lepe? Ja nad tou velikosti porad vaham i proto, ze ted mam poporodni miry, kdovi, jak to bude v lete, a hlavne ta velika prsa kvuli kojeni. Takze je mozny, ze trefim dobre velikost na ted, ale nez se otepli, dost se toho zmeni. Zase na tyhle saty jsem koukala uz myslim jako tehotna, moc se mi libi. First world problem, no

​taky jsem na ne koukala uz v tehotenstvi, a jak jsem je nyni videla, vzala jsem je hned. Ale asi je poslu dal, uz ted jsem v nich malinko utopena a do leta doufam ze jeste par kil sundam. Zas mozna budou pak hezky oversized a ne selkoidni jako ted. Taky se v nich kojit neda (zase v lete uz bude ditku rok, tak se kojit uz tak casto snad nebude). No nevim... To jsou problemy, co

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:44

marieu ja potom co jsem asi pred dvema rokama na jare nazula birkeny a na podzim z nich vylezla, a na zimu poridila ugg, zjistila ze se mi prestaly na nohach zamlouvat tyhle spicaty spicky. A to mam novy cerny kozeny conversky a nemuzu se s nema szit

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:51

marieu Jé, ty jsou hezký! Miluju celočervené boty, a Camper budou určitě pohodlný. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:54

Tak to jsem tady s novými žlutými respiratory jako chudá příbuzná

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:00

Potrefenáhusa Já jsem takovej hodně omezenej šatník měla s sebou na Erasmu - koupila jsem si tam snad dvě věci - a hodně jsem toho musela před odjezdem vyhodit, protože se to za ten půlrok prostě zničilo. Samozřejmě to byly levnější věci, ale praní každej tejden s tím udělalo krátkej proces.

Je teda fakt, že svetřík odtamtud mám doteď - 7 let!! A to stál 10 euro ve výprodeji. Šaty taky, ty už jsou trochu odřený a taky byly ve slevě, ale z "butiku".

Luna Svině jedny černý, všechny seděj

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:01

rasaNori conversky jsem v podstatě přestala nosit, ačkoliv nemám jinak široký nárt- ty jsou celý úzký v přední části... tyhle se mi zdají ještě celkem slušně široké "před tou špičkou".

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:02

paktofonika ja ti to zavidim, protoze mam hadru moc, na spoustu z nich se ani behem roku nedostane. Ja jsem ale docela sberatel bizaru, takze mam treba i dorndl, ruzny gothic veci a tak, obcas to clovek vyvetra treba na festak. Kdyz jsem jeste pracovala v hk, tak se mi proste obcas stalo, ze jsem mela chut se obliknout v alpskem stylu, tak jsem se tak oblikla. Ted jsem uz asi taky minimalista, protoze si do Phy privezu veci na tyden, plus tam mam ve skrini par zaloznich kusu a s tim musim holt vystacit

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:12

Aranel mám stejnou zkušenost, plus ty moje hadry tam ještě musely absolvovat prani v ruce, od ty doby nevěřím, ze je to šetrný