Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:03

barbucha Osm šatů? To je akorat na týden. Jedny na doma a sedm na ven.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:06

ionicera ja mam prave S, a mozna melo byt xs. taky vzadu trochu odstava prukrcnik, i sukne je takova selkoidni... no predstavovala jsem si sama sebe v nich jinak

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:07

barbucha

Tak nějak. Možná se už ani do všech nevejdu. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:10

mnum Já právě taky. :-) Že budou splývat a nebudou trčet. Zepředu to  jde, ze strany je to trčivý a selkoidní. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:14

Luna 

No ale já donedávna neměla ani jedny!

A i teď si myslím, že nejsem typ do šatů... ale když tady to tak jede

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:15

continuity 

Já kupuju jen pytle. Až se nevejdu ani do nich, bude nejvyšší čas se voběsit.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:22

barbucha víš co, my hrusky v těch pytlích vypadáme nedobře. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:25

continuity 

No a my jabka vypadáme nedobře ve všem

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:29

barbucha tys vypadala skvele ve vsem, co jsi sem kdy postla... takze bud to neni takova traga nebo se dobre maskujes. Tecka.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 23:08

barbucha no práve v těch pytlech vypadate, protože vám z nich trčí štíhlé nohy.

Zato hruškám trčí klady a to jediné, co jakž takž jde, teda pas, úspěšně maskujeme v tom pytli. 

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 23:19

Jennyfor 

Já jsem při zkoušení oblečení doma měla problém se rozhodnout, jestli mi to sluší nebo ne, což se mi v kabinkách nestávalo. Pak jsem nějak zjistila, že si musím brát brejle. Jak chodím doma bez nich, tak pak nemám na to oblečení oko. Jestli by ti to třeba taky nepomohlo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 23:31

tina 

Prostě jsem rozenej podvodník. Ale děkuju, drahá!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 23:41

dynda no, jestli by mne to v brejlích ještě víc nedorazilo

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 23:53

Jennyfor 

Hele je to jasný verdikt, žádný pochybování a přebírání. Nekriticky přiznám, že některý věci mi i sluší, když to není všechno tak neurčitě rozmazaný.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 23:57

Tak jako kdybych věděla, že letos bude "normální" léto, tak vím, že to vždycky bývá lepší, chytnu trochu zdravou barvu, jiskru v oku, v létě taky nějak zázrakem trochu splaskávám, pak si ve všem připadám líp. 

Ale teď už jsem hrozně dlouho bez slunečního dopingu. Naposledy v červnu 2019 jsem měla dovolenou a nasávala sluníčko a energii u moře. To mi asi chybí teď nejvíc. Mně pak vždycky vydržela energie aspoň do jara a pak už jsem se mohla těšit na další kolo. Ale teď už fakt ty baterky dochází a konec v nedohlednu.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 00:04

dynda No, spíš jsem si dřív chodila něco zkoušet víc v kondici, oblečená v něčem "na ven", učesaná, namalovaná, třeba cestou z práce a nebo jsem se "vypravila na lov" o víkendu a taky se na to načančala. To pak ten obraz nebyl tak strašnej.

Ale jak tu bloumám jak domovnice, sice čistá domovnice, ale tak trochu přejetá parním válcem, i ten výraz v obličeji se dá těžko označit jako radostný, to pak ty šaty můžou být samy o sobě dokonalý, ale já jim to budu kazit. 

Online Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 00:44
Reakce na Luna:

barbucha Osm šatů? To je akorat na týden. Jedny na doma a sedm na ven.

​Teď to je opačně, aspoň u mě - jedny na ven a sedmery na doma

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 02:41

JankaM A nechtela bys sem nekam dat fotku, jak ti sedi?  A jakou jsi prosim te vzala nakonec tu velikost? Ja je jeste neobjednala, chytla me nejaka depka, ze nic novyho nepotrebuju, kam to v tyhle situaci budu nosit, ale porad nad nima premyslim. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 05:00
Reakce na Luna:

Jennyfor No obcas to je prece vyhoda. Ja treba tridim skrin, abych tam nemela 80 satu, ale treba jen 60. Tak si je postupne zkousim a ty svine mi vsechny slusi! 

​Dúfam teda, že to nie je sťažnosť, znie to totiž ako šatník snov.bja budem mať tak 80 ks oblečenia dohromady. Určite i vrátane rukavíc :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 06:37
Reakce na paktofonika:

​Dúfam teda, že to nie je sťažnosť, znie to totiž ako šatník snov.bja budem mať tak 80 ks oblečenia dohromady. Určite i vrátane rukavíc :D

​pockej, neměla jsi tuhle všeho dohromady asi 15 kusů? Pamatuju, ze jsem to moc nechapala, jak se s tím dá prezit, s 80 kusy už se žít dá. I když stejně, psalas 30 šatů, k tomu nějaký spodní pradlo, ponožky, puncochace, kabáty 
(I kdyz se musím přiznat, ze ty minimalistický šatníky jsem nikdy úplně nepochopila, k čemu to má bejt vlastne dobrý, neplejtvat a unosit, co mám, chápu)