Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:14

Potrefenáhusa Myslím, že v kozačkách s polorozbitým zipem jsem tam jela záměrně, jako že v nich přečkám leden a pak je postavím ke kontejneru, ale leckterý jiný věci tam zůstaly neplánovaně.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:16

Mha Já ty svoje svítivě oranžový ještě nevytáhla. Jak se snažím být nenápadná celá v černým, tak ten oranžovej zobák je strašnej.

A bojím se znovu na Rohlíku objednat, při mý smůle dorazí zase oranžový.

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:27

JankaM No, kdyz zustanu trochu oplaclejsi na tele, nejak to preziju, ale fakt doufam, ze se mi pak vrati puvodni velikost prsou, protoze jak jsem mala, tak tohle se proste neda moc snadno oblect

mnum No, to kojeni v nich je dalsi vec, nad cim premyslim, ze to moc nepujde. 

Nic, nebudu tu plevelit, vlastne jsem si odpovedela sama, ted na ne ted kaslu, budou jiny pekny saty i pristi rok! Na tohle leto si koupim spis nejaky novy primovy teplaky

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:30

Myrtila na kojení zavinovačky nebo košilove šaty

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:37

Jennyfor Tak oranžový zobáček bych chtěla vidět. Já sama si kupuju černé roušky, tyhle jsem sháněla pro maminku. Jak je taková celá malá, tak prostě některé respiratory ji nesedí.  Obešla jsem místní prodejce a lékárny, vzala od každého pár kousků a teď bude zkoušet. Nejlíp jí seděly ty pedagogický od Komunistické strany Číny.

Offline Klara
Avatar
475 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:44

Mha Mám malou hlavu a ty goodmask z lidlu mi seděj tak, že ani nemusim zkracovat gumičky a zabíraj mi naprosto rozumný množství obličeje! Bílý teda, sexy černý od stejný značky maj ty gumičky mnohem delší, tak to tam asi lepěj jak jim to vyjde :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:46

razorblade tak minimalista nie som a ani nikdy nebudem, súhlasím s marieu , že tie min. šatníky vyzerajú častokrát dosť podobne a mňa by nebavilo kombinovať a skladať outfity s využitím rovnakého oblečenia a pritom vyzerať stále rovnako, ale na druhú stranu chápem, že to je niekoho životný štýl a verí, že to k niečomu je.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:49

Klara Jo, na tyhle lidlovsky jsem se chystala a zrovna u nás jsou vyprodaný. Dík za připomenutí.

Rozesmála mě ta sexy černá. Může být člověk v respirátor nebo roušce sexy? Teda někdy mi přijde, když si to nasazuju, že mi to vysloveně prospělo, že je to po estetické stránce služba lidstvu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:51

A tímto žádám všechny, kdo hodlají budovat minimalistický šatník, ať napíšou kdy, přijedu a stoupnu si pod balkon s velkým košem /pytlem/nůší. A COS šaty prosím hazejte první. 

Offline jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:05

Mha 

A u COS musí povinně uvádět i velikost, abys tam nechodila s nůší zbytečně - pak bys musela do COS vlákna a tam velikostně nevhodné nabízet (a vyrábět excelové tabulky)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:11

Mha Na sobě to teda prezentovat nebudu

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:14

Potrefenáhusa Kam ty kalhoty budes nosit? Ja si ted objednala ty lonsky kolektivni spicaty baleriny z HM....ale snad to nevyjde z mody bez vylezu z domu:-D. Ale uz vloni se mi libily a vsem jsem je zavidela a ted jsou ve sleve;-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:16

Jennyfor ten je vtipný. Hodil by sa mi na jar k oranžovým teniskám :D

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:16

Jennyfor :D jsem myslela ze trochu prehanis

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:21

rasaNori a to ta barva na monitoru je aspoň u mě mnohem míň saturovaná.

To jsou asi respirátory do mlhy

A původně ten balíček Respirátory FFP2 různé barvy doprovázel obrázek namíchaných barev, s tím, že uvnitř je směska. To teď stáhli a prý negarantují, která barva příjde.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:37

paktofonika nez jsem se dostala az na konec, uz jsi to vysvetlila. Ale mne je vzdycky vtipne, jak licis, ze mas malo obleceni a mne osobne prijde, ze nejvic nakupujes.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:48

Karja no já doufám, ze normalne s peckastylingem, prej jsou volnocasovy

ja už vidím v létě všechno votevreny a sebe na ty pražský zahrádce s kafickem, když ne, tak je holt soupnu do pytle ke kokonum

Offline Klara
Avatar
475 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:49

Mha Mně to sluší, mam větší nos a ten se krásně schová :)

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:51

#Mha ehm....ja ted byla u zubare a ten byl proklate sexy i v cernym respiratoru, ale on by asi byl sexy i bez nej

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:54

barbucha omlouvám se, jestli už to tu proběhlo, ale co ty ARKET Cropped Wool blend kalhoty ? Zůstaly nebo šly zpět ?