Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 19:05

pecka paráda

Lamicka vypadá moc dobře! Já v začátku sezóny riskla Mango eshopu nějaký khaki oversized, ale ještě tentýž den putoval zpět, rozdíl v barvě oproti produktovce byl pekelný. S černou nehrozí... ať se ti pěkně nosí!

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 19:17

marieu děkuju, snad bude sedět. Tenhle mají i v khaki, taky jsem nad ním chvíli přemýšlela, na produktovce vypadá krasně, ale černá je černá :)

Online Gatita
Avatar
7159 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 19:21

Jennyfor To, cos tu ted popsala, zazivam taky. Uz dlouho. Takovy pocit umolousanosti, asi jako kdybys nemela vycistene zuby a ucesane vlasy. Ale ja cistim a cesu, ale stejne vypadam a pripadam si hrozne, cela takova neapetitlich. A jsem taky shrbena, ramena mam uz uplne vytazena k usim. Doufam, ze to nekdy vycvicim zpet. Trochu si slibuju od navstevy kadernice, az to pujde. Ale ja uz jsem takova zanedbana i dusevne, nebo spis kulturne, a zacina to nejak vyverat na povrch.

A koupila jsem si dnes co? Teplaky. Pres vinted, vetsi upadek uz to byt nemuze.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 19:36

Lamicka teď jsem si ho prohlídla z blízka a je to ten stejný. Khaki byla ve skutečnosti víc "špinavá". Úplně dělala dojem kalu. Na produktovce vypadal mnohem zářivější. Dobře jsi udělala!!

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 19:50

Gatita Pardon, ale umolousanost a neapetytlich me pobavilo dost

Lamicka Ja bych moc rada novej cernej...ale porad si rikam nedelej to. Mame dve kocky, bezovy, stredne dlouha srst, dam nekdy do chlupacu...ale cerny obleceni

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 19:52

Tak mi přišly ty khaki šaty COS . https://www.cosstores.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.cotton-dress-with-pleated-detail-green.0852136001.html

A opět jsem se přesvědčila, že pro mě COS není. Připadám si jak ve stanu. Dala jsem je do skříně do regálu na doma dobrý- možná. :-( 

A k velikosti- váhala jem , jestli M nebo L a v pohodě bych zvládla S. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 20:00

Mha Kokoska Isca Gatita  tak ono i za normálních okolností tahle doba od novýho roku do března mi moc nesvědčí, bývám unavená, bez šťávy, do léta daleko, venku většinou šedivý nic, ale aspoň si to dřív člověk zpestřil nějakou kulturou, chodila jsem hodně do kina, s holkama na kafe, výstavy, v městský knihovně bývaly dobrý akce, tak se tomu životu trochu ten náboj přidal a taky jsem chodila do práce, nutilo mne to se každý den dát trochu do cajku, nějakou laťku si člověk nastavil. 
Asi nemám tu sebedisciplínu takovou, jak jsem myslela, jak nikam nemusím, tak sice udělám všechny povinnosti, s tátou, doma, svou práci celkem svědomitě, tam si dávám záležet, aby nikdo neměl důvod k nějakým výhradám, ale o na sebe teď úplně kašlu.
Hlavu si meju jednou týdně, dřív skoro denně. Jo, meju se, zuby si čistím, prádlo i oděv čistý, leč pohodlný

A i tou koupelnou tak prolítávám, sem tam namažu nějaký krém, ale že bych měla nějaký ty ranní rituály s pěti přípravky a večer jiný s deseti, cha cha. Opláchnout, vyčistit zuby a nazdar.

No fakt sešup. Kdyby někdo zítra zahlásil: Tak konec, dámy a pánové, celosvětové cvičení Covid skončilo, můžete se vrátit ke svým životům, jedeme dál, tak já bych teda ještě půl roku hledala, kam jsem dala tužku na oči a jak jsem to vlastně měla ráno nacvičený, než jsem vyběhla do roboty.

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 20:08

ionicera já je dnes taky převzala a asi dobrý, ještě je tedy musím vyzkoušet pořádně v klidu. Jsem hrdou majitelkou 3 šatů COS, beee 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 20:26

ionicera taky jsem si je nedavno koupila a nejak nevim, neni to uplne ono. Zatim jsou ve skrini, zkusim si je jeste za mesic- dva a mozna poslu dal... 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 20:44

mirajo takze kocku jedine cernou

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 20:48

ionicera zrovna tyhle mi přijdou jako normální letní šaty (viděla jsem je na živé osobě, které moc slušely:-) akorát to chce správnou velikost

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:06

Jennyfor Zrovna predevcirem jsem sla dopoledne kolem zrcadla a videla jsem neco zeleneho divneho, tak si rikam.,,ty jo musim se namalovat,, a pak mi doslo, ze uz jsem nalicena byla! Moc smutny

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:27

Karja promin, ale

Jennyfor ja se teda ven maluju, ale jen obcas, kdyz musim na nakup nebo na postu, cili na vyznamne spolecenske udalosti. S detma na zahradu nebo na prochazku do lesa na to kaslu. A teda neni to malovani nic jinyho nez stiny, linka a rasenka, vsechno ostatni se leda otre do nahubku. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:44

Karja  no já už odvykla, doma mě nikdo stejně nevidí, ani já, když nemám brejle, a ven si beru roušku, co mne zaplácne až k očím, k tomu ty brejle a když už ty vlasy jsou hrozný, narazím čepici, kterou jsem teda za normálních časů nenosila ani v zimě snad od základky. A nemá šanci mne nikdo poznat. Vykaj mi i sousedi, co mě znaj padesát let. 

Musím se vzchopit, nebo bych za případného (snad letního mírného) rozvolnění musela v tý čepici zůstat setrvale a vyměnit jen brejle za sluneční.

A to jsem dřív chodila aspoň trochu namalovaná  i s těma odpadkama.

Online continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:48

Kokoska když u nás nákup, coby významná událost trvá celych 15 minut od vyjít ze dveří po návrat zpět. 

To se radsi nalicim na call s klientem, abych pak zjistila, že si tam nezapínají kamery. 

Na poštu jsem dnes poslala otroka. a zítra do zasilkovny půjdou taky otroki, když je to pro ne.

Online continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:55

Jennyfor já čepici musím nosit, jinak mám hned rýmu. Takže Čepka, rouška, co mi leze do očí. Se nepoznám v zrcadle. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:58
Reakce na Luna:

Jennyfor No obcas to je prece vyhoda. Ja treba tridim skrin, abych tam nemela 80 satu, ale treba jen 60. Tak si je postupne zkousim a ty svine mi vsechny slusi! 

​Co?! Já si doteď se svejma asi osmi šatama připadala rozmařilá jak římská císařovna!

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:59

continuity Jsem si dneska v obchode na 5 minut rozepnula kabat, aby bylo videt, ze mam neco hezkyho pod nim. Vlastne ted nechodim nikam, kde svliknu tu svrchni vrstvu. Je to nahouby...

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:01

mnum viktorka_od splavu Mně prostě vzadu trčí. Jsem líná je vracet, tak budou na doma. A to S to chtělo, no. Což bych tedy do sebe neřekla. Ještě by mohly změknout vypráním. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:02

JankaM Gratuluju! - a tiše závidím. Ještě se mi tam na modelce líbí takové tyrkysové košilové, ale už se nějak bojím to brát přes e shop.