Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 25. května 2020 16:17

Mě by upřímně zajímalo, jak jsem teda těch 10 nebo kolik týdnů vyvařovala a žehlila roušky furt dokola, jestli tam aspoň jednou ten koronavirus byl. Jestli aspoň jeden jsem žehličkou zavraždila.

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 25. května 2020 16:27

Tulipe Dcera taky přišla ze školy spokojená. Mají svoji paní učitelku, dnes během vyučování se spojili se spolužáky doma, náplň práce budou mít všichni stejnou. Ti co nechodí, pojedou ve stejném režim jako dosud, konzultace přes net nebo tel s paní učitelkou, v pondělí dostanou zadání na celý týden s termíny, kdy odevzdat.

Offline Sweet Potato
Avatar
34810 příspěvků moje polička 25. května 2020 16:28

Aranel Myslím, že pokud by seděl na roušce, byla by sis ho tam prskla ty sama.

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 25. května 2020 16:56

notna U nás je z celého prvního stupně jen 20 dětí, takže jsou rozděleni na dvě skupiny pod dohledem družinářky/družináře, ale přes školní ipad by se měli připojovat na online hodiny, co bude mít paní učitelka třídní, tak snad aspoň něco.

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 25. května 2020 16:58

Tulipe Dcera prisla ze skoly taky nadsena, vcera vecer mela trochu splin a trochu se bala, ale uz to z ni uplne spadlo. Maji svoji pani ucitelku a 4 vyucovaci bloky. 

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 25. května 2020 17:04

Sweet Potato Hlavně kdybych ho pak rozžehlila. Zdroj mě až tak nezajímá

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 25. května 2020 17:32

Děti přišly že školy nadšeně, mám dva highlighty, které mě fakt pobavily

- malé dítě ve škole stihlo za 4 hodiny asi půlku úkolu, co měli na dnes, přišla ze školy vzala tašku a sly to s holkama dodělávat někam ven, od té doby ji nikdo neviděl 

- velké dite melo za úkol si přinést svačinu, na kterou se nemusí sahat rukama. Tak jim v jídelně udělali k obědu makové buchty. Učitelka jim řekla, ať si vydezinfikuji ruce a jí to z obrousku. Spolužačka snědla i kus obrousku...  

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 25. května 2020 21:47
Reakce na Aranel:

Mě by upřímně zajímalo, jak jsem teda těch 10 nebo kolik týdnů vyvařovala a žehlila roušky furt dokola, jestli tam aspoň jednou ten koronavirus byl. Jestli aspoň jeden jsem žehličkou zavraždila.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. května 2020 22:24

Aranel Taky jsem to nedávno řešila a manžel mi řekl, že můžu být v klidu, že v těch rouškách vypadáme tak děsně, že se i virus bál

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 25. května 2020 22:30

Tulipe Syn taky přišel ze školy nadšený. Měla jsem radost za něho.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 25. května 2020 23:12

viktorka_od splavu Hele, urazilas i me! A spoustu dalsich statnich zamestnancu, co nemaj v hlave asi cernou diru;-).

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. května 2020 06:35

Vnouček ze školy též spokojený - 4 hod. oproti 5 dřív, oběd do jídlonosiče s sebou domů(najedla se i mamka)a navíc nemá konečně domácí úkoly!Takhle se na nechuť ke škole musí!

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 26. května 2020 07:05

Tak dcera byla nejvíc nadšená z toho, že je v jídelně obsluhovali jako v restauraci

A syn, který je dopoledne doma  a do školy jde na oběd a do družiny se vznášel celý den na obláčku....

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 26. května 2020 07:42

Tak samozřejmě můj syn vůbec nadšený nebyl  Třídní mají, je jich ve třídě 12 a je to prý hrozná nuda. Tak mi odpadlo každodenní nucení do učení sice, ale zas ho budu muset každý ráno nutit vstávat a jít do školy, a že on umí být zpruzelej...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 26. května 2020 08:49

Karja to jsem nemela v umyslu, omlouvam se

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 26. května 2020 09:22

moonlight no u nás se děti sice těší, ale nějak tomu nerozumím: Matka spolužačky s nima dělala půlku odpoledne chybějící úkoly. ( Já bych se na to asi vykvajzla, ale slezly se tam). Počkám tento týden, jak si to sedne/ nesedne. 

A z prvouvky mají mít herbář, prý to psala paní učitelka emailem. Nemáme nic. Ani mail ani herbář a je mi to uz asi jedno. Akorát to dítě je dost nasrane.

Očividně jsem překonala hranici, kdy jsem schopná se kvůli škole jakkoliv trápit. Starší dítě domu dotahlo pexeso spisovatel/ dílo z předtištěných karticek, ve kterém Mark Twein. Neslyšeli jste nekdo o něm?

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 26. května 2020 09:47

continuity No já na to spoléhám, že nic doma nebude muset dělat. Psali to před nástupem, že úkoly nebudou a taky si první den museli vzít všechno učení do školy a nechat si to tam. Teď už bude chodit jen se svačinou. Něco online dělat doma prý můžou, to, co dělají ti, kteří nechodí do školy. Ale je to dobrovolné, tak to u nás fakt nehrozí.

Ty vaše úkoly, to je něco. Naše škola je podle mě dost taková nepodnětná, ale zas aspoň vše zadávají jasně a nikdo netápe... a učitelka je celkem normální

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 26. května 2020 10:10

viktorka_od splavu Na omluvu to neni;-). Jen nemam rada ten dojem, ze jen varime kafe a nechapem, kde se penize berou;-). Takze v poho;-)

Offline Kokoska
Avatar
28250 příspěvků moje polička 26. května 2020 10:31

viktorka_od splavu taky mam pocit, ze penize jsou, jen nekonci tam, kde by mely, a taky se obcas zahadne ztracej. Z dani placena nejsem.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 26. května 2020 11:32
Reakce na Renusatko:

Aranel Taky jsem to nedávno řešila a manžel mi řekl, že můžu být v klidu, že v těch rouškách vypadáme tak děsně, že se i virus bál