Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 22. května 2020 17:22
Reakce na Dadoo:

Jiná Realita

Jo aha.. 

Tokovy nenápadný plivnuti.. 

​hele ale toto je dost vytrzene z kontextu, obrazne i doslova....

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 22. května 2020 18:25
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. května 2020 20:37

baltik jak píše Fiction, ten úvod mě navnadil, ale mohla bys to prosím odemknout?

Online kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 22. května 2020 20:48
Online continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:25

Já mám teda v tomto týdnu pocit, že ta koróna už všem nějak kape na karbid.

Matky z naší školní facebookove skupiny se už několik dní masti hlava nehlava lopatickama, co skončilo rezignaci třídní zastupkyne ( muž to dnes, když mě tam posílal to číst, řekl, že vetřelec a predátor byli úplní cajicci). 

Dnes jsem byla v autobusu svědkem dost frustrovaného výbuchu akéhosi typka s cirem, který psychicky nezvládl fakt, že musí mít nasazenou roušku. ( Nikdy jsem netušila, jak odolné ty skleněné dveře jsou, můžete se klidně opírat i za jízdy, nestane se nic). 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:27

continuity matky na třídních schůzkách

na fb si to vůbec neumím představit, horor

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:29

continuity viktorka_od splavu Mám být ráda, že žádnou společnou skupinu nemáme a nepotkáváme se ani na třídních schůzkách?  Mě spíš štve, že vlastně ostatní matky ze třídy vlastně ani neznám, ale možná je to dobře, co? 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:29

continuity Já byla svědkem scény včera v Albertu. Celkem normálně vypadající typek kolem třiceti ve frontě na pokladnu bez rousky. Ochranka ho vyzvala, ať si nasadí, pak mi kousek unikl, ale ocidivne odmitl. Pak už jsem byla jen u toho, jak pobíhal kolem pokladen, roušku na krku a řval security do obličeje ze má covid. Celkem nepříjemný.

Online continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:39

Garfie já ti nevím, šance, že matka spolužáka tvého dítěte bude zároveň tvoje krevní skupina, je celkem mizivá. Půlka bydlí ve třech okolních ulicích, tak to poznáš dost rychle. 

Nebo bude a bude to rozvedená paní, která bydlí ve vedlejším vchodě. Začíná provozovat dámu v nesnázích, to zas abych si hlídala chlapa.

No nevyberes si. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:40

Garfie si piš že je to dobře:-)) nee, tak samozřejmě na těch schůzkách jsou většinou uplně normální ženský, ale projevovat se budou nejspíš ty šílený, takže...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:42

continuity no jednou se ta maminka strašně se mnou chtěla kamarádit, synek kamarádil s jejich dcerkou (na prvním stupni). ta rodina byla trochu zvláštní, pán byl celkem ok, ale paní taková hodně jednoduchá, a furt se cpala k nám domů že na návštěvu.. nějak jsem se vždycky vymluvila ale bylo to nepříjemný

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:50

Garfie continuity My třídní skupinu máme. Jednou měsíčně i stejné online setkání jako děti a musím říct, že se naopak vidíme rádi. Spolu i s učitelem, většinou všema. Kolikrát je to celkem sranda. Rodiče většinou píšou do chatu, děti si tam mávají a je to ve veselé atmosféře. Jenže jsme malá škola, máme hodně společných akcí školních i kamarádských, známe se téměř všichni ve škole a děti i většina rodičů si tyká s učiteli. Musím říct, že nám ty společné setkání celkem chybí. Ve školní skupině se sdílí jen typy na výlet, zajímavé články, zajímavé odkazy a maximálně dotazy, které zajímají víc lidí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:53

Renusatko jenže asi do té speciální placené školy dají děti určité typy rodičů, tam není takový ten vzorek běžné populace. už třeba schůzky na střední jsou vpohodě, oproti těm základkovým, tam prostě byla taková skupinka ženštin které ještě občas strhly nějakou "normálnější", no děs

Online continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:56

Renusatko jak píše Viktorka, ty más už vzorek výběrové školy.

Online continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 22. května 2020 21:59

Teď jsem třeba na obecně fb škol v naše městské části zahlédla vazně míněny dotaz typu: nastupuje někdo od zari do školy xy 1.B? Hledáme kamarada do školní lavice.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 22. května 2020 22:18

continuity Světla vězně

Online continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 22. května 2020 22:20
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. května 2020 22:26

continuity tak je to bonus navíc, luštit co tadyty svéhlavý formulace přístrojů měly původně znamenat:-) mě by z toho mrsklo, to radši budu datlovat do umdlení. nebo teda to diktování, tam běžný výrazy vyjdou vždy dobře, jen interpunkce pokulhává ale to se u mě nepozná:DD

Online continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 22. května 2020 22:31

viktorka_od splavu 

Ono to občas ujede, ale postupně se ten automat uci. Většinou je problém, když to zpětně edituji. navic nám v sobě už dva cidery

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. května 2020 22:33

continuity to by tak nemuselo vadit, kdovíco ale fetuje ten tvuj verk:D