Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:20

coralline Tak to bylo vždy, to je ta fikce doručení po uplynutí úložní lhůty. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:40

milacka Ja je dneska dala prat, protoze v hrnci se mi to delat nechce. No ale prat na 90 dve hodiny 6 rousek se mi prece jen pricilo. Takze nastala otazka prat spolecne s uterkami na nadobi nebo s rucniky do kterych utiram detem zadek po myti...protoze nic jinyho na 90 neperu. No vybrala jsem si:-D:-D. Ale spis zkusim nasit vic rousek, at je muzu prat samostatne, prece jen ani jedna varianta nebyla moc OK;-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:45

Karja Mi to v tom hrnci přijde dost bezbolestny, uvarit, vyzdimat a pověsit (min práce snad, než to jít dat do pračky)

a podle mě bavlna vydrzi varu hodně 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:47

Potrefenáhusa Kdyz ja na sporaku nebo vedle porad neco mam a prijde mi to takovy ekl. Jako pro me, ne obecne, vim, ze je to v poradku, ale nechce se mi to delat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:48

Karja mně nedělá problém vyprat to s ručníkama, snad je neutíráš nemytý:D

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:52

viktorka_od splavu je to rucnik i jen po osplouchnuti pri prebaleni, proste jen na zadek, takze nevis. Ale dneska me chytnul v te rousce nejakej kasel a mozna nakonec zlatej ten rucnik proti tomu... Proste vubec se mi to.nechce tahat do kuchyne.

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 31. března 2020 23:23

Už z toho blbnu, koukala jsem na reklamu v TV, kde lidi stáli ve frontě, a říkala si, že by měli udržovat rozestupy.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 31. března 2020 23:25
Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 31. března 2020 23:51
Reakce na martek01:

moje malé přiznání

taky vám celá takhle koronovirová doba připomíná Příběh služebnice? Čaputová s její vínovou rouškou, výrobce remdesiviru se jmenuje Gilead.....

už mi asi hrabe....

 

​Ten Gilead mě už taky praštil do očí, a takhle ta souvislost

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:34

Kokoska No, mně se už párkrát stalo, že jsem se dívala na film a tam nějaká úplně normální scéna venku, lidi ve skupinách, samozřejmě bez roušky -a já si tak v první chvíli říkám, hmm, mazec, lidi se jenom tak procházejí a ještě je jich tolik pohromadě...

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:37

dneska ráno nečekaně plnej bus, tak buď výrazně osekali spoje, nebo lidem skončil HO?

Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:38

Estara já si to říkám když se teď dívám na filmy nebo seriály, jak to bude vypadat,jestli pak všichni herci budou mít roušky nebo jak :-)

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:41

tady to vyřešili nejlíp:

Úřady autoritářského Turkmenistánu zakázaly používat slovo koronavirus. Nesmí se objevit na stránkách a v relacích státních médií, ale ani ve zdravotnických brožurkách distribuovaných ve školách či nemocnicích. Kdo zakázané slovo použije na veřejnosti, může být zatčen.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:44

moora Jak tomu rikaj, Ten, jehož jméno se nesmi vyslovit? Tyviskdo?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:07

moora 
https://dpp.cz/spolecnost/aktuality/detail/66_1052-mimoradna-opatreni-v-provozu-pid

Skoro všechno jede v prázdninovém jízdním řádu, ale už nějakou dobu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:22

Magráta ja jsem vcera dumala,jak dopadne filmovy prumysl.nejen cesky,hadam,ze dalsi dily slunecne si jeste nejakou dobu pockaji,ale vsechno,hlavne hollywood.jednak brutalne krvaci kvuli zavreni kin,a to podle me jeste taky potrva,druhak hromady roztocenych filmu po celem svete,a to muze trvat treba rok.v usa se vir teprve rozhlizi,tam podle me nenatoci nic minimalne do konce roku.tady nekde dokonce zustaly i kulisy ve meste,nevim,jestli proto,ze mysleli,ze za chvili zase toci,nebo proto,ze museli odjet velmi narychlo.

Stejna je moje uvaha u profi sportu.pripada mi az neuveritelne,jak se osoby od hokeje a fotbalu rozciluji,ze jim chteji snizovat platy.ja nevim,byt jimi,tak se asi zacinam trochu bat o cely ten obor.jak by dopadnul obor postaveny na mezinarodnim cestovani,na trenincich v zahranici(lyzari,kanoiste,sablikova),kdyby zustalo cestovani na rok omezene?hrali by doma za dedinou a cekali na zazrak?a platil by je kdo z ceho?

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:33

Jiná Realita Se přiznám, že to "přistřihnutí křídel profi sportu" vnímám já osobně jako jedno z pozitiv koronaviru Ale já jsem svým odporem k tomuto odvětví vyhlášená

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:36

Jiná Realita 

Neviděj si na špičku nosu, to je to.

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:42

ježíš, tohle je taky dobrý:

Panama zpřísnila karanténní opatření proti šíření koronaviru: od dnešního dne budou muži a ženy smět vycházet ze svých domovů v různých dnech.

V příštích dvou týdnech jsou mužům vyhrazeny úterky, čtvrtky a soboty, a to dvě hodiny denně, aby si mohli zajít do obchodu či do lékárny. Pondělky, středy a pátky jsou vyhrazeny pro ženy. V neděli jsou všechny pochůzky zakázány, bez ohledu na pohlaví.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:44

moora To je ještě lepší než Poláci do 18 let pouze v doprovodu rodičů.