Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 09. srpna 2022 16:07

dupali vdaka, to mam doma, cpem sa tym vlastne kvoli covidu, tak budem pokracovat kym sa to nezlepsi.

RoSa doky, kuknem! zatoal som vygooglila, ze po slovensky je Vojteska Lucerna

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 09. srpna 2022 17:00

dupali Tím by se mohlo vysvětlit, proč před lety dceři vypadala, možná víc, než polovina vlasů. Nenapadlo by mě, že po viroze. Měla husté kudrnaté vlasy do pasu, musela jsem jí to ustřihnout u ramen. 

Online Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 09. srpna 2022 17:10

Mirka nejen po virozach, i po bakterialnich infekcich. Mne po hospitalizaci se salmonelou vypadala v puberte pulka vlasu, bez nadsazky. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. srpna 2022 17:47

slniecko 

Jj, potvrzuju zinek a béčko. Ségře se to stalo loni na jaře mezi první a druhou dávkou očkování. Tehdy jsem měla obavu, jestli není přičinou covid, ale ten měla až letos se mnou a mamkou. Koupila jsem obří balení na čtvrt roku a její už tak krátký sestřih vzala úplně nakrátko a už během dvou měsíců jí lysinky zarostly.

Samotný covid jí s vlasy nic neprovedl, takže doteď netuším, co bylo loni přesnou příčinou.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 15:09

Nádhernú dovolenku na Sardínii nám prekazil covid, ledva som prežila cestu späť. Charterové lety žiadna výhra. Myslím si, že v rezorte to mal každý druhý. Vďaka aspoň za tie krásne 4 dni, ktoré sme si užili na najkrajšej pláži Cala Luna. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 15:11

Inak sa dopujem déčkom, céčkom, zinkom, selénom. Odporúčanie lekárom.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 16:07

milacka To tě moc lituju. Ať je brzy líp.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 17:40

Sweet Potato ďakujem, oddychujem, doma sa skôr uzdravím. Konečne kľud. V noci sme odchádzali o pol jednej dve hodiny autobusom, potom dve hodiny na letisku a o pol ôsmej sme prileteli do Bratislavy. Pre mňa krížová cesta, neprajem to nikomu. Dosť ľudí kašľalo a smrkalo, aj deti.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 20:57

milacka

skore uzdravenie. to si vobec neviem predstavit s tym sajrajtom este aj cestovat.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 23:32

slniecko ďakujem. Na tento zážitok sa budem snažiť rýchlo zabudnúť. A nemala som ľahký priebeh, najhoršie som si "našťastie" pretrpela v rezorte. V 40-tkach by som fakt domov cestu nezvládla.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 00:23

milacka Tak to je hrůza, moc tě lituju. :-( Přeji aspoň brzké uzdravení!

Online continuity
Avatar
33606 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 08:37

milacka chúďatko.

To je dovolenka na prd. 

Offline Catherinne
Avatar
9827 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 09:44

milacka přeji ať je brzy dobře

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 09:55

milacka a to tě v tomto stavu pustěj do letadla/autobusu?!

Online Vari
Avatar
1624 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 10:03

RoSa Ja na to taky koukam, kdyz jsem sla s covidem ke svymu doktorovi, pridala jsem si, jako bych mela mor, na poliklinice jsem si drzela odstup, do vytahu nastoupila sama... Clovek ale asi musi z dovoleny nejak dostat domu a ted uz se to.asi neresi no.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 11:03

RoSa Taliani to neriešia, to by museli zavrieť rezort, a to je ušlý zisk. Docestovali sme tam zdraví, v lietadle rúško, v autobuse rúško. Jedni z mála. Väčšina bez rúška. Ale ako sa ochrániť v jedálni, boli tam tri jedálne, kvantum ľudí. Nakazili sme sa. My sme koronu ešte nemali. A naši známi, s ktorými sme dovolenku trávili, ju ani nedostali. A to sme sedeli spolu pri stole. Posledné dni už mnohí v jedálni chrchlali a kýchali. Testy nám priniesol obsluhujúci personál, asi sú zvyknutí, ani oni nemali rúška.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 11:06

A všetkým ďakujem, piaty deň som stále pozitívna, teploty už nemám, slabá som ako mucha, kašeľ a nádcha pretrvávajú.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 11:08

milacka ono to kychani a kaslani muze byt i z klimatizace, nemuseli mit vsichni covid. Hlavne at uz je ti lip!

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 12:00

Kokoska môže byť. My sme mali klímu na 26 stupňov a v pohode. Inak odľahčím. Keď sme vstupovali do lietadla, pred nami mladík poznamenal, ježííš, tak sa teším na šniclu!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 14:52

milackaTo máš teda blbý průběh, takové vysoké teploty a s tím cestovat. Snad už ti bude lépe. Já jsem třetí den šla na testy pěšky 5 km, protože se mi nechtělo lézt do MHD. Naštěstí už 3x bezproblémový průběh a celkem by mě zajímalo, jestli chytnu každou variantu. Kluci to měli někdy v dubnu podruhé, tak teď to nikdo doma nedostal, i když jsme pro to nedělali už nic.