Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:40

Potrefenáhusa jinx dynda u nas krade v ruzne mire asi kazdy a to sem jeste na zlodejske vypravy jezdi ehm...slovaci.(sorry slovenske prispevatelky,ale mame to i policejne prokazane,nemuzu za to)cas od casu maji vlnu,kdy se ztraceji traktory,sekacky...v dedine asi trikrat vykradli jednotu,vedle min.4xbenzinku,nekdo zapalil stodolu,kazdy rok resime na policii zproneveru nebo podvod zamestnance,podvody od odberatelu uz bych ani nespocitala.

Me zivot naucil bohuzel spis heslo "never nikomu". Pokud musite resit neco na policii mene nez jednou rocne,mate bud stesti,nebo ja ziju v kraji parchantu.

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:43

Nam 2x auto. U domu mame psa ktery se nepta a jedna, a dost se tahle informace roznesla:D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:47

rasaNori otci dokonce nekdo vykradl auto pred barakem,dedina na konci sveta,primo uprostred obce,kolem bytovky,hromada oci.nechal si jen otevrene okenko a sel si snist polevku.za 10minut uz nemel aktovku plnou dokumentu pro banky apod.nastesti se zazracne nasla v blizkem potoce.

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 26. února 2021 11:55

Nam na zahradě ukradli plot, normálně urizli sloupky. Takoví ti hledači kovů. A truhlíky s kytkama.

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:00

Potrefenáhusa Sambo nezanlmykal auto v Praze roky! Však proč, má ho před barakem přece...nikdy nic se s ním nestalo, jednou mu teda ukradly žížaly, které nechal v krabičce pod autem, když jsem je vystěhovala z lednice:-D. Ale myslím si, že je určite procento lidí, co ukradne fakt všechno, takže to pak vypadá, že to dělá každej třetí.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:04

Karja žížaly

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:05

Ginger Tohle je moje opravdová noční můra, to narušení pocitu soukromí a bezpečí je asi nehorší. Známým se takhle někdo pravidelně vloupával na chatu, ale byl slušnej, jen přespal, jednou si udělal vajíčka a umyl po sobě pánvičku!!

Jinak já jsem taky věřící v dobro, i když už jsem tu dávala k dobru historku, jak nám v předzahráce ukradli kovanou lavičku. Asi po třech dnech. Muž se mi smál, že to bylo jasné, ale já z toho byla (a vlastně dodnes jsem) v šoku. To, že nám někdo v noci ukradl okap mě tak nesebralo, pochopím, že nějakej místní ožrala je odnese do sběru a má na pivo...ale tu lavičku má určitě někdo na zahradě, byla moc hezká na sběr. To mi mozek nebere. 

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:06

Potrefenáhusa Karja  To byla Lakomá Barka!

Offline artemisia
Avatar
295 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:07

dynda v rámci republiky jsem žila všude možně, jde o váš akční a aktivizační radius - krade se všude -namátkou:  okatě v severočeké pánvi, tam mi ukradli fusak od dítěte, dítě v kočárku nechali, manžel, když urgoval předáka jedné výkopové firmy, aby mu někdo z nich ty brýle vrátil do dvou hodin, jinak bude tóčo, za hodinu na něj povolává soused Laco: dal ti je, jo? nenápadně v noci na východní Moravě ukradli úrodu z pole v noci a kolo před domem, v jižních Čechách nám ukradli popelnici, adventní věnec ale ty jižní Čechy drží top pozici v tom, že z auta zaparkovaného před domem mi někdo vzal fungl nové stěrače a NAHRADIL je hnusnýma rezavýma :)

Offline Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:08

Nám ukradli robotickou sekačku i s nabíječkou, která byla přibitá hřeby v zemi. Taky mi na návštěvě v nemocnici vykradli kabelku. A dvakrát vykradli auto. Což je pořád prd. Ale u rodičů na vsi se krade hodně, kola ze zahrad, motorky, boty ze zápraží, nářadí, přístroje z dílen a kůlen... Myslím, že v tomto Jiná Realita nepřehání.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:09

Mně někdo ukradnul odpadky Dala jsem si za dveře tašku tašek z Rohlíku - jo, pořád jsem zavalená, furt to zpátky neberou, včera 8 tašek na 14 položek - že s tím dojdu ke kontejneru na papír a k tomu malý pytlík se šlupkama od brambor a natí ze zeleniny, že to vezmu s sebou. 

A za hodinu, když jsem se oblíkla a že teda jdu, to tam nebylo. Ty tašky se možná někomu hodily, byly úhledně složené, čisté a nacpané do velké Zara papírové, ale co kdo bude dělat s tím kompostem

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:15

Jo a kamaradky v panelaku v kromerizi mi ukradli z poza dveri nove sandale, a to jsem nadavala dost. Zlata Ostrava:D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:17

rasaNori jo mne když bylo asi 5, tak mi někdo na Slavii v bazénu ukradnul v šatně zimní boty, babička mě musela nést domu na zádech...

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:23

Potrefenáhusa tak to je taky pekne. Nam jednou volali ze skolky ze mame asi mikinu nejake jine holcicky, ze se po ni shani a je dost zoufala, ze nema svou modrou mikinku. No a vylezlo z toho ze se te druhe holcicce libila mikina od starsi, ktera ji ji pujcila:D

Offline Lamicka
Avatar
13372 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:26

Proč se ten zázračný lék jmenuje jako nějaký latinskoamerický diskotékový hit?

Offline Aranel
Avatar
4533 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:32

Lamicka Hlavně to je nezapamatovatelný, mně se vždycky v hlavě vynoří jenom bablabam NEVIM

Nebo "bibimbap? Ne, to to nebylo!"

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:32

Jennyfor u nás tašky zpátky normálně rohlíci berou. A taky je teda skládá někdo příčetnější, byly 4 tašky na asi 12 položek. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:33

Lamicka My jsme se v práci shodli spíš na balkánským pokrmu, ale diskotékovej hit byl taky ve hře

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:43

Potrefenáhusa jinx mně teda jednou kabelku... ale já myslím, že je to tím, že žijeme v jiné mentální repulice než Jiná Realita 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. února 2021 12:45
Reakce na Jiná Realita:

Potrefenáhusa jinx dynda u nas krade v ruzne mire asi kazdy a to sem jeste na zlodejske vypravy jezdi ehm...slovaci.(sorry slovenske prispevatelky,ale mame to i policejne prokazane,nemuzu za to)cas od casu maji vlnu,kdy se ztraceji traktory,sekacky...v dedine asi trikrat vykradli jednotu,vedle min.4xbenzinku,nekdo zapalil stodolu,kazdy rok resime na policii zproneveru nebo podvod zamestnance,podvody od odberatelu uz bych ani nespocitala.

Me zivot naucil bohuzel spis heslo "never nikomu". Pokud musite resit neco na policii mene nez jednou rocne,mate bud stesti,nebo ja ziju v kraji parchantu.

​ne, v kraji parchantů určitě nežiješ....