Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 17:18

Potrefenáhusa Taky ne. A co nepobíram ještě víc, je výše trestu. Včera jsem někde četla, že nemůžou prokázat, kdo zranění způsobil, takže to bude jen nějaký mírný trest?

Offline Kan
Avatar
7078 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 17:21

Hele jak tý matce ukradli auto i ročním miminem, to je taky děsný.

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 18:14

dynda Teď před pátou o tom zase mluvili, tomu klukovi bylo 12, když ho zneužil kněz. Obhájce požádal soud, aby ho vyšetřil, protože pokud by byl homosexuál, tak se mu to mohli líbit a žádná újma se mu nestala

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 18:22

Kan nic o tom nevim, ale kdo nechá v autě roční mimino? 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 18:55

brrr to je šíleně zvrácený uvažování..takže když heterosexuální ženu znásilní muž, mohlo by se jí to líbit a cajk? To je strašlivej precedens, doufám, že seberou zbytky rozumu a smetou tyhle žvásty ze stolu

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 18:58

madluša 

Podle toho, jak je sexuálně orientovaná!

brrr 

Mě celou dobu napadají jen zfetovaní n...i s kleštěma a letlampou pro všechny, co to udělali, kryli, hájili, bagatelizovali. Jsem mstivá.

Offline Kan
Avatar
7078 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 21:18

Potrefenáhusa Nějaká maminka vedla jedno dítě do školky a to roční nechala v nadtartovaným autě před školkou, toho využil  zloděj a i s dítětem ujel. Dopadlo to dobře, ale zloděje nemají. 

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 21:32

Kan 

"Nějaká maminka vedla jedno dítě do školky a to roční nechala v nadtartovaným autě před školkou"

... tak to je přesně do OMFG

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 22:31
Reakce na Potrefenáhusa:

Ty tejrany děti, to je moc moc hrozny, taky to vůbec nedávám

​Já taky ne.

Proto bych se přimlouvala, aby se to sem nedávalo pod neurčitejma popiskama ( Solathis ), abych věděla že to nemam rozkliknout!

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 07:01

barbucha pardon, pokusim pokusim se polepsit, ale dosla mi slova...Tona je jen o tyden mladsi.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 08:00

Solathis 

Je to děs, ale já, starej zločinec, prostě už týraný děti (a zvířata) vůbec nemůžu. Ani nakouknout, pokud se chci ještě ten měsíc trochu vyspat...

Online stes
Avatar
7391 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:16

barbucha Nikdy tohle nectu, nesmim videt, slyset, ani ve filmu, knize..dokaze me rozhodit nadpis...mne se nesmi ani naznačovat

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:24

Taky tak, necist, nevidet. Cimz teda nepopiram existenci toho, co se deje, a je mi z toho zle. Obcas, kdyz si tak nuchmam a fetuju ty maly detsky hlavicky, bezi mi hlavou, kdo nekomu takovymu muze tak strasne ublizovat.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:40

stes Kokoska 

Hele mě rozhodí kolikrát i když slyšim nebo vidim jak někdy zacházej matky s dítětem u nás před školkou a jak dítě začne brečet, tak já skoro taky!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:43

Mne třeba hrozne překvapilo, ze v někom ten novorozeneckej plac vyvolává agresi, myslím si, ze to bude asi příčinou spousty úrazů malých kojenců

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:44

barbucha některý lidi se k malejm dětem chovaj fakt strašně hnusne, jak s nima mluvej, to je někdy fakt úplně zoufalý 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:46

Potrefenáhusa 

Copak mluvěj... ale proč třeba mlátit dítě, který upadlo?!

Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:50

barbucha dcera mi vypravovala, jak vedla malyho do skolky po delsi dobe. Nejaky starsi chlapecek ho moc hezky vital, ze se dlouho nevideli, a dostal od sve matky strasnou cocku, ze se neprevlika, od rana ji stve..a  nejak s nim cloumala, az spadnul na zadek. Na tom klukovi pry bylo videt, jak se mu chce brecet, ale ze nechce mamu asi jeste vic nastvat. Nas malej pry jen beze slova koukal, oci navrch hlavy, a to je co rict, on komentuje uplne vsechno. Tak to teda taky mam v hlave dodneska.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:51

Potrefenáhusa Já děti občas nechám, ale to řádově do dvou minut treba, ale i za ty se dá ukrást auto. Nebo u nás jedna maminka nechává pravidelně než dojde pro tu druhé dítě do školky, protože ji třeba usne, nemyslim si, že tohleto odskoceni navíc tady, kde všichni víme ci je to auto či či je to dítě je blbe. Se zlodějem se ovšem nepočítá.

Edit: teď to dočítám, že to byl stejný případ:-D. No to nevím jak ona to řeší, mít nastartováno mi přijde jako tuplovana kravina.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2022 10:56

Karja mě taky nepřijde divné nechat chvilku dítě v autě. Ale ty klíčky bych tam nenechávala.