Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 24. prosince 2021 12:50

barbucha když vono je to tim, že ta výše zmiňovaná skupina si naši toleranci vykládá jako slabost

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 24. prosince 2021 12:54

brrr To je strasny! :-( Na Vanoce je to fakt nejak citlivejsi. Mne ukradli ozdobu, co mam povesenou pred domem u dveri, takove dve rolnicky s ozdobou na stuze. Nic specialniho, za kradez zo nestoji, pulhodiny jsem je hledala v okoli, ze treba spadly...(ac na uzel). Muz rika, ze uz asi zdobi lavicku, kterou nam pred domem ukradli loni. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 24. prosince 2021 12:56

RoSa 

To taky.

Navíc v tý židovský čtvrti na tebe nikdo nepokřikuje jak na prostitutku, když tam jdeš oblečená po evropsku... ani nemusíš mít strach že ti někdo štípne kabelku. Vypadaj jinak a mají svoje zvyky, ale žijou v pohodě se svým okolím. Z toho pak plyne ta vzájemná, oboustranná tolerance...

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 24. prosince 2021 13:38

barbucha jo, Antwerpama jsme teď projížděli. Vtipné mi přišlo, že v jednom bloku hromada světýlka v oknech, o kus dál už ani jedno. Chvilku mi trvalo, než mi to došlo. Ovšem završil to syn, když najednou zvolal, že viděl postavu jako z Harryho Pottera, že Harry to nebyl ... že viděl Hagrida

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 24. prosince 2021 14:01

Garfie No, v našem kostele není moc co ukrást, je jen sto let starý. Ale informačni zdroje se rozchází, taťka při návratu z hospody tvrdil, že ho vykradli, jedna paní povídala na fb, že vítr vyvrátil dveře. Většina se přiklání ke krádeži.

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 24. prosince 2021 14:08

Mamka před chvílí zjistila, že jí vykradli z auta prášky na praní, měla plnej kufr velkejch 10kg-balení, protože furt pere... auto s invalidní cedulkou....

kurvy jedny, pazoury bych jim zpřerážela! a ještě zničenej zámek 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. prosince 2021 14:31

RoSa já četla prášky na spaní, ty kila mě poněkud překvapily

Ale jinak je to fakt hrůza, lidi se neštítí ničeho.

Nám jednou vykradli garáž na Boží hod. Máme jí v garážovému domě, šli po motorkách. My tam měli stará kola zakrytá dekou. Tak aspoň malé zadostiučinění, že se namáhali zbytečně. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 24. prosince 2021 15:11
Reakce na brrr:

V noci vykradli místní kostel.

​to je hnus..

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 25. prosince 2021 12:09

RoSa 

To je peklo.

Zahlídla jsem ve zprávách paní na invalidním vozíku, stánkařku na vánočním trhu, co jí ukradli tašku s tržbou, čtečku kódů a kdovíco ještě, měla v ní všechno.... Z invalidního vozíku!!!

Online continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 25. prosince 2021 14:53

barbucha Ježíši. Fakt ať jim ty pracky upadnou. Já věřím na karmu a že se budou smažit do konce věčnosti v nejhlubším pekle.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. prosince 2021 11:31

continuity 

Karma nebo cokoliv jinýho... já jsem přesvědčená, že ty zloději a podvodníci všeho druhu šťastnější život po těch krádežích nemaj - spíš to peklo už zaživa. No ale nelituju je, pracky bych jim zpřerážela taky.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 31. prosince 2021 10:34

Tohle je strašné - a bolí to i po mnoha desetiletích.

Online notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 31. prosince 2021 11:10

Lilly_Ku Chápu, že se ti psát nechce. AlE moc mě to mrzí, ráda čtu tvé příspěvky.

Online Myrtila
Avatar
3058 příspěvků moje polička 31. prosince 2021 11:54

Hanka H Neco podobneho uz probehlo v lete na instagramu u nejkrasnejsistarosti, to byla taky hruza, ani jsem to nedocetla. Druhe kolo si uz nedam. 

Offline Kan
Avatar
7090 příspěvků moje polička 31. prosince 2021 12:25
Reakce na Hanka H:

Tohle je strašné - a bolí to i po mnoha desetiletích.

​Hrozný, já si vždycky u těchto příspěvků uvědomím, jaký jsem měla šťastný dětství, máma, táta, pohoda a hranice, na kterých teda trvali, ale nikdy žádný násilí, vydírání, nebo vyčítání. Vždycky si udělali čas a tu disciplínu měli hlavně oni. Doufám, že je budu mít ještě hodně dlouho.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 31. prosince 2021 19:07

Kan škoda, že to jeden ocení až v dospělosti, nebo při srovnání s opakem. Ale i tak! 

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 07. ledna 2022 13:48

Teda jsem docela rozohnena z těch kauz z českých veznic, to nasili ze strany dozorců. Třeba jedná nedávná zpráva, v ženské věznici je obviněno sedm dozorců kteří měli používat násilí k jedné ženě, co prý byla vulgarni. Teď zase další případ z jiné. Tak já už nevím, co ty lidi chtěj víc. Vždyť jsou tam zavření, mají nějaké ty bezpečné samotky přece, tak je tam zavřu a nechám bejt než vychladnou, počkám až mi skončí směna a pak se někde vozeru nebo dam vypoved. Nehledě že mimo mého laického pohledu je určitě milion dalších předpisů které vedou k tomu jak postupovat. Nechápu ubohost takovýhodle jednani. 

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 07. ledna 2022 14:00

Karja To není, že chtějí víc, spíš tahle práce přitahuje často trochu zvláštní typy. Já studovala s jednou holkou, co pracovala jako dozorkyně v ženské věznici, možná už jsem to tady psala. Hrozně mě to překvapilo, ona byla takový něžný typ, jemná dlouhovlasá blondýnka....ale pak jsem si uvědomila, že to sedí, úplně živě jsem si dovedla představit, jak škrábe nehty po dveřích, taková zvláštní představa, ale navždy to s ní mám spojené. Myslím, že dokázala být velmi zákeřná. 

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 07. ledna 2022 14:03

Garfie Jo určitě, zvlastni typy a kolektiv se tak jako strhne. No hrozny. 

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 07. ledna 2022 14:05

Garfie Ale jeden můj kamarád je dozorce, dokonce jsem s ním jeden čas i randila a rozhodně není zvláštní typ, řekla bych že je charakterove dobrej! No někdo normální tam taky musí pracovat;-)