Omfg

15. prosince 2018 14:31
Online Pinot Noir
Avatar
24473 příspěvků moje polička 17. března 2019 23:29

barbucha Nad moje chápání je to, co dokážou se záchodama udělat ženský. Viděla jsem párkrát hajzlíky po akci v kulturáku a ty babský byly vždycky mnohem horší.

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 17. března 2019 23:41

brrr díky. Chápu, že cestovka to raději přehání, ale upřímně je mi to milejší než aby někde byly prostoje a komplikace, protože někdo si sbalí nátělník a šortky (vtip). Původně to taky mělo být na vlastni pěst, ale chceme poměrně rozsáhlý okruh a logistika v odlehlých oblastech se ukázala nakonec po vlastní linii dost časově náročná. 

A za nebezpečnou zemi Írán nepovažuji taky, ale tak jak psala Jinx - člověk se tady občas nestačí divit...

Offline stes
Avatar
7355 příspěvků moje polička 18. března 2019 07:52
Reakce na barbucha:

nolita 

Já vim, ale jak je to tam rozdělený i stavebně... a do dámskejch by se chlap asi taky nevecpal, nebo jo? By ho vyštípaly 

stes 

No společný záchody, teda prostě jeden pro všechny, jsem zažila snad jen v Itálii... a je to jedna z kratochvílí, kterou si kdykoliv odpustim!

​V Řecku, spešl na ostrovech úplně běžně - jezdíme tam každoročně 20 let a je to stejný. Ale beru, v těch místních tavernách to ani jinak nejde, nejsou prostory. V nových restauracích samozřejmě oddělený, ale ty super starý jedou unisex, at už máme kolik pohlaví (ne)cheme.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 18. března 2019 08:14

Pinot Noir Nemohu než souhlasit. Dámský záchodky občas bývají ve stavu že by jeden nevěřil. A to i firemní v moderní načančané budově 

stes barbucha Jeden záchod společný je v docela dost maličkých kavárnách a cukrárnách, nikdy jsem nezažila, že by byl v nepořádku. Vůbec mi to nevadí. Co by mi vadilo hodně - záchody firemní/veřejné společné, tedy kabinky vedle sebe a pro všechny, s tím už teda problém mám.

A jeden pro všechny je dost často i ve Francii, Itálii běžně, Chorvatsku, Řecku a v Egyptě, Ománu, Austrálii... žíly mi to fakt netrhá. 

Offline stes
Avatar
7355 příspěvků moje polička 18. března 2019 08:27

andulka01 no ani mně ne, ať jsem kdekoliv, mám raději místní "hospody", kvůli jídlu, atmosfeře aj. a nemám problém...

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:13

barbucha mne toto prišlo v Berlíne strašne milé, že prakticky všade mali z tohto dôvodu záchody 3.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 19. března 2019 17:28

slniecko 

Jako proč? Myslíš společný, ale aby se tam vešlo víc lidí najednou? Já nevim, prostě preferuju rozdělení na dámský a pánský, no. Nemusim s chlapama sdílet úplně všecko  Ale tak nějak tuším, že budu mít brzo po legraci...

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 20. března 2019 14:18

barbucha nie, ako oddelené. Jeden čisto pre dámy, jeden čisto pre pánov a jeden pre tých, ktorí v tom z nejakého dôvodu buď nemajú celkom jasno, alebo je im to proste fuk.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. března 2019 14:43

slniecko 

A jak jsou ty třetí dveře označený?! 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 20. března 2019 14:46

slniecko tretí záchod je určený pre 3. pohlavie, v Nemecku ho už uznali.

Ktovie, kedy a aké bude 4. pohlavie.

Offline dzizisketa
Avatar
7450 příspěvků moje polička 20. března 2019 15:45

barbucha 

Třeba WC

Offline continuity
Avatar
33685 příspěvků moje polička 20. března 2019 16:24

barbucha posledni dobou mam kolikrat problem rozeznat ty damy od panu. Vsichni vymysleji fancy jmena nebo znacky, takze tam stojim a vejram jak vejr. Kdyz clovek vidi naraz oboje, tak to jeste jde, ale nekdy je to teda vyzva. Jako chapu, ze chteji byt inovativni, ale nevim proc mam v  situaci jako je tato jeste resit jak se rekne damy gaelsky nebo co tim konektorem od tiskarny sakra mysli.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 20. března 2019 16:33

barbucha oboma panáčikmi

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:37

continuity s týmto mám aj ja problém, viackrát sa mi stalo, že podľa značky na dverách som si nebola istá, či vchádzam do dámskeho. Istia to pisoáre. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:15

continuity 

souhlas.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:13

continuity 

Jo, někdy ty vobrázky jsou tak umělecký, že by tě nenapadlo co vlastně znamenaj 

slniecko 

Oba panáčkové... jako že tam můžou chodit dvojice najednou 

Offline Sweet Potato
Avatar
34830 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:28

continuity To nesnáším. Ještě je tam často přítmí, já blbě vidím, a tak zoufale poskakuju a snažím se to dešifrovat.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:51

Sweet Potato ja neposkakuju a nekam vpadnu - a narazim na pisoary obvykle

Offline continuity
Avatar
33685 příspěvků moje polička 21. března 2019 10:03

milacka viktorka_od splavu tak u pisoaru velice zavisi na tom, jestli tam nekdo zrovna stoji. 

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 21. března 2019 12:28

barbucha a svorne romanticky sa spolu vycikať.