Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. června 2019 09:49

barbucha vzdechla nevzdechla, to ja nevim, takze v tom tak jasno nemam. Nicmene projev nedostatku soudnosti, vkusu a vychovani ... ty fotky urcite jsou. 

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 14. června 2019 09:52

barbucha čakám na deň, kedy kačer nebude v móde, dočkám sa? Inak tie fotky  tragikomédia., nuž, nová doba.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. června 2019 09:53

barbucha holkám to prej zatáhnou i rodiče a pošlou je na soukromý VŠ na západ, aby si našly ženicha..mi řikal pan učitel, nafouklou hubu maj 4 z 5 Rusek

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 14. června 2019 09:57

Mutziputzi 

Pochybuju, že všichni rodiče mají na zahraniční VŠ... zato vo tom, že jediná touha 99% těch důr je provdat se na Západ (t.j. pověsit se někomu na krk), nepochybuju ani v nejmenším.

Ty z těch chudších rodin se holt musej snažit samy, pořádnou sebeprezentací - na instagramu i osobně

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 20:27

Proč jsem musela otevřít článek o lounském tyranovi? Doufám, že z kriminálu nikdy nevyleze, nikdy! Jako jsou situace, kdy bych s trestem smrti neměla problém.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 23:10

Jednomotorak v akci

Opepreno tim, ze kapitanem letu byl sefpilot flotily, ktery by mel bdit nad dodrzovanim predpisu. Jeste je podezreni, ze promazali po startu zapisovace ( cerne skrinky).

Pikantni je, ze to ani nehlasili ridicim na vezich letovych prostoru, pres ktere preletali. V praze zadna pohotovost. 

Travelservis nelze dat na blacklist, aniz by tam clovek nestrcil i CSA, protoze letaji codesharove linky. Ryanair tam mam davno. Asi se zacnu chovat ekologicky a budeme sedet doma.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 23:14

continuity 

To je tak příšerný příběh (díky bohu letadlo doletělo), že je mi z toho mdlo.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 23:45

domenica no muz taky malem omdlel, kdyz jsem mu to rekla. Co nechapu, jsou lidi, kteri o tom vedi tuzku a v diskuzich poruznu to rozhodnuti obhajuji. 

Jak rekl klasik: Zas nemusim rozumet uplne vsemu. 

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 26. srpna 2019 23:56

continuity 

tohle by bylo pro mě úplně nepochopitelný, ale četla jsem zajímavý texty o tom, že pro spoustu lidí jsou Smartwings prostě lovebrand. První dovolená letadlem... a je to tam.

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 07:01

continuity vis, kolik by je stal hotel, nahradni letadlo, poplatky na nouzovym letisti, odskodny cestujicim? Tak to proste riskli. Neuveritelnej hazard se zivotama lidi a to o tech cernejch skrinkach: myslela jsem, ze do nich se proste neda sahnout... (ale ja o letectvi vim jen to, co mi reknou v leteckejch katastrofach)

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 07:53

razorblade jsou dve, jedna jde zmazat tlacitkem a druha je nekonecna smycka. Tu druhou podle toho, co jsem ruzne cetla, snad maji, tam jsou technicka data. Ta prvni nahrava i komunikaci v kabine, prave proto ji lze smazat, kdyz si piloti na dlouhych lajnach normalne povidaji o soukromych vecech a nevadi to nicemu. Ale v tomto pripade ji meli ztahnout, v pripade incidentu se mazat samozrejme nesmi. 

Ono se ale najde i nejaka komunkace se zemi. No jsem zvedava. 

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 08:33

domenica no tomu uz asi rozumim. Pripustit, ze aerolinky, se kterymi letim na dovolenou se chovaji dost neodpovedne, to si radsi budu doufat, ze vedeli, co delaji (a to zas kapitan vedel, jenom si mohl odpustit ten manazersky pohled).

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 10:06

continuity a ja se u diskuze docela i zasmala (teda ne tem obhajcum ale tem druhym:) 

Offline Friga
Avatar
1553 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 10:36

continuity  ja se smartwings parkrat letela, obcas to bylo, ze jsem si koupila letenku u CSA a pak let provozovali prave oni. Ja se priznavam, ze kdyz letim z Helsinek do Prahy, tak kupuju nejlevnejsi primy let, nekdy Norwegian, nekdy Finnair a nekdy CSA/smartwings. Tohle jsem nemela vedet! 

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 10:44

Friga Norwegian primou linku Praha-Helsinki uz snad zrusili :( skoda, je to moje nejoblibenejsi nizkonakladovka a do Finska bych se zase brzy rada podivala...

Offline Friga
Avatar
1553 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 10:49

razorblade fakt?! A oni meli zrovna nejlevnejsi zavazadlo! To snad ne! S prirucnim se ne vzdy vejdu, kdyz chci rodine privezt zdejsi speciality. 

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 10:51

Friga oni prej meli taky nejaky financni problemy, tak zrusili Goteborg (jsem tu linku nastesti stihla loni) a Helsinki, ktery litaj pres Oslo :/

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 11:49

razorblade 

Taky mám nejradši Norwegian, jsou rozumný... doufám, že Praha-Stockholm jim vydrží navěky! 

Ostatní nízkonákladovky stojej za starou bačkoru, Smartwings jsem ještě nevyužila (ani neplánuju) a co tak všude čtu a vidim, divim se že vůbec seženou nějaký pasažéry!

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 11:54

Ale kdyz letite nekam s cestovkou, tak si spolecnost moc vybirat nemuzete, ne? 

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 27. srpna 2019 11:59

Lamicka to neeee. ja jak litam s nemeckejma cestovkama, tak uz mam vyzkouseno dost tehle charteru a travel servis z nich je fakt to nejhorsi (jsem se jednou nechala ukecat na cestu z ceska). je videt, ze najimaj posadky a letadla, kde se da... my jsme leteli s mongolskou posadkou, ke ktery dali jednu cesku, co komunikovala s cestujicimi. jinak i v letadle vsechny popisky v mongolstine a rustine. bylo to dost divny, ale tehdy jsem se proste chlacholila tim, ze snad pro litani v eu musej mit vsechny potrebny povoleni, skoleni a ja nevim co.

jako nejlepsi charter mi vzdycky pripadal condor, velka skoda je krachlejch air berlin, s tema taky byly prijemny lety. letos jsme leteli se spanelskymi air europa a taky to bylo dobry.