Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline stes
Avatar
7358 příspěvků moje polička 17. března 2019 19:36

 

Offline continuity
Avatar
33722 příspěvků moje polička 17. března 2019 19:42

Ted je to tak, alespon, co psali, ze muzsky doprovod do damskych kabinek nepousteli a obracene. Ja tam byla 2x, ale pokazde sama, takze nemuzu potvrdit ani vyvratit.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. března 2019 19:46

Tak pokud to tak fakt je, tak nezbyva, nez rict konecne, to byli dost pozadu :)

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. března 2019 19:56

continuity jejda..

Offline stes
Avatar
7358 příspěvků moje polička 17. března 2019 20:54

nolita to ano kdyz jsou vetsinou kabinky unisex

Online barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:04

stes 

Tak to pozor, u cosáků teda ne! 

Ale jinak souhlas, na Andělu v M+S maj jedny společný... a kdovíkde eště.

Já zůstávám v klidu, dokud nezavedou společný (eh, genderově neutrální) záchody.

Offline stes
Avatar
7358 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:27
Reakce na barbucha:

stes 

Tak to pozor, u cosáků teda ne! 

Ale jinak souhlas, na Andělu v M+S maj jedny společný... a kdovíkde eště.

Já zůstávám v klidu, dokud nezavedou společný (eh, genderově neutrální) záchody.

​Tak uz zacni bystrit

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:29

stes no vždyť  to říkám...:)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:30

barbucha v cos se dá jít normálně do kabinky v pásnké sekci, takže bych řekla, že jsou taky unisexy...

Online barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:37

nolita 

Já vim, ale jak je to tam rozdělený i stavebně... a do dámskejch by se chlap asi taky nevecpal, nebo jo? By ho vyštípaly 

stes 

No společný záchody, teda prostě jeden pro všechny, jsem zažila snad jen v Itálii... a je to jedna z kratochvílí, kterou si kdykoliv odpustim!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:42

barbucha já naopak přemýšlím, jestli znám obchod kde by byly kabinky vysloveně rozdělené na pánské a dámské (ne oddělení pánských-dámských hader, ale nápis na kabinkách/ve vstupu). no a jeden společný záchod mi teda žíly netrhá, to občas v nějaké malé provozovně potkám - ovšem velmi by mi vadily takový ty velký prostory, kde se teď může člověk v klidu umejt učesat přepudrovat atp, při představě že tam sama potkám pět chlapů

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:47

barbucha tak to logicky vyplývá z toho rozdělení obchodu, ale není tam napsané, že ty v dámské sekci jsou dámské a pánské sekci pánské... takže jsou universální... jak já chodívám do těch v pánské sekci, tak by mně nijak nevadilo, kdyby muž přisel do těch v dámské sekci, nevím, proč by to mělo vadit. no ale některé ženy jsou čarodějnice, to je fakt... 

Online barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 17. března 2019 21:58

viktorka_od splavu 

Žíly netrhá? No nevim, asi chodíš jen do vybraných podniků  páč to, co dokážou chlapi se záchodem udělat, je někdy nad moje chápání...

nolita 

Jistě nepřekvapí, že se hlásím k čarodějnicím  Teda ne že bych snad někdy vykázala týpka z dámskejch kabinek, zatim nebyla příležitost... ale pokládám za pohodlnější, když tam nelezou - někdy je prospěšný vyjít z kabinky se podívat do většího zrcadla na chodbě, z větší dálky... a jako mezi náma holkama se nemusíš tak úplně upravovat jako když máš vyjít na ulici. Což v případě "koedukovanejch" kabinek neni dost dobře možný nebo spíš vhodný, že jo.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. března 2019 22:02

barbucha ale tak minimálně do ‘dámskejch’ kabinek v cos, tedy do těch u dámskýho odd chodí muži se svejma źenama, takový ty dvojice, který všechno nakupujou a dělaj spolu, ona defiluje, on schvaluje. Nijak mě to tam nerušilo. Je asi jedno jestli tam sedí a radí, nebo se v kabince převlíká a zkouší, ne

Online barbucha blogger
Avatar
30599 příspěvků moje polička 17. března 2019 22:06

Ounz 

Já tam eště chlapa nepotkala, kromě párkrát takovýho toho stylisty, kterej obskakoval nějakou vip. A ty mě nerušili taky 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. března 2019 22:15

Ounz no přesně, je úplně jedno, zda zkouší nebo sedí před kabinkou a dělá doprovod, to jsem tam zažila mnohokrát... konrétně v cos v pařížské je to teda asi zbytečná obava, že by tam muži chodili i zkoušet s ohledem na to, jaké řady tam jsou ... :-)

 a teda do velkého zrcadla chodím koukat pokaždé a pokaždé upravená tak, jak na ulici... na co by mi bylo zkoušení nějak jinak, než jak to budu nosit? 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 17. března 2019 22:30

nolita s tou poslední větou do puntíku souhlasim..

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 17. března 2019 22:34

nolita Ja taky, ale ja se stydim na sebe koukat, kdyz se nekdo kouka. Proste se tolik neprohlizim nebo je mi trochu trapne, jsem rada, kdyz jsem u velkeho zrcadla sama;-). Pokud tam nekdo oxiduje, tak na pohlavi mi tolik nezalezi.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. března 2019 22:47

Karja No jo no... tak private kabinky ty bezne obchody hned tak nabizet nebudou no... :) 

Online brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 17. března 2019 23:07

Se s dovolením ještě vrátím k Iránu. Kammila Byla jsem tam před deseti lety na vlastní pěst ve složení jedna ženská (já) a tři chlapi a žádný problém, vlastně mě ani nenapadlo uvažovat o Iránu jako o nějak nebezpečné zemi.  Rodiče tam byli loni s cestovkou a taky žádný problém. šátek sice ano, ale většinou i místním vykukuje skoro polovina hlavy, takže ty příkazy brát s rezervou. Ale to uvidíš na místě.

Strávili jsme tehdy den se skupinkou iránských horolezců, byla mezi nimi i jedna slečna. Ani ke mě, ani k ní se nikdo nechoval jinak než naprostá většina Evropanů. Jinak si nevybavuji žádnou situaci, kde bych měla pocit, že je se mnou nebo nějakou jinou ženou zacházeno nějak negativně. Což samozřejmě nemění nic nad zrůdností  odsouzení té aktivistky.