Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 19:53

stes o rtenku vubec nejde, tu napatlas nebo nenapatlas dle libosti, mam na mysli speky a "vorvanost"...jak samice no

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:00

Mutziputzi uplně nevím co je ta "vorvanost"

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:00

Mutziputzi Hele, mne to prej hrozne slusi, prej jedina zenska, co ji to slusi vic nez pred miminem - realita, hodinu jsem se cesala, tejden nezrala, celej vecer zatahovala bricho a na rautu si dala jen dve kola! Ale za ten bludnej dojem mi to stalo, ted se budu tak pulroku schovavat v usmolenejch leginach a pak zase napnu sily a oslnim! Vorvana jsem desne!

Offline stes
Avatar
7345 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:07

Mutziputzi  ty jsi tou hubenosti nebo stihlosti posedla. Mně se to taky libi, na rozdil od špeků a navzdy natazenejch legin, ale znam pripady, kdy se panovi libi spekata. Fakt. A na hadry nehledi. Jezis to je zase flame...nekonecnej

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:09

jinak v lednici mam bubliny a nevarim, bubliny vzdy nalezeny 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:09

stes některým se asi fakt líbí špekatý (nebo to pro ně není tak důležitý), ale já se třeba strašně líbila právě když jsem přibrala/kojila páč sem měla konečně kozy! (měla jsem tehdy nanejvýš takový prsa jako teď, spíš menší, jinak celej předchozí život spíš žádný). vyhubnout a nechat si k tomu našít silikony absolutně vylučuju a kdyby to po mně někdo chtěl tak by fakt na oplátku obdržel požadavek na přišití něčeho.. co by mu radost neudělalo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:15

viktorka_od splavu takovej pozadavek muze mit leda totalni kreten

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:16

jinx to jsou ty co myslim no!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:21
Reakce na jinx:

jinak v lednici mam bubliny a nevarim, bubliny vzdy nalezeny 

​a navíc není z čeho být vorvaná. dokonalý to máš

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:23

Mutziputzi no tak to každopádně. spíš mi šlo o to, že těch prsou jsem docílila přibráním a přitom to bylo kvitováno jako výrazný zlepšení prsa bez přibrání prostě nebyly ve hře

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:46

Mutziputzi a tak to ja teraz doma vyzerám ako pravá mamYna, špek a vorvanosť included...padajú mi vlasy, takže pokiaľ nejdem do práce, tak ich len umyjem a nefúkam, čiže sú krásne krepaté, cvičiť doma tak nejak nestíham (ono by sapozliepane čas našiel tu 5 minút, tam 5 minút ale to je také celkom neefektívne) a s cvičením mimo dom je to momentálne riadne nanič, oproti 6 razom v týždni som spadla na max. 1x týždenne a denným odevom sú mi tepláky a tričko . Ešteže je zima, inak by celý svet videl moje ochablé nohy 

Ale zas keď idem do práce a vidia ma známi a kolegovia, ktorí ma videli pred pôrodom, dostávam množstvo poklôn, že vyzerám super, ale doma sa mi maľovať a obliekať do šiat ozaj nechce.

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:59
Reakce na jinx:

viktorka_od splavu napr tu jsou, mamky: 

http://o10rokovmladsi.markiza.sk/aktualne/1871163_mamy-na-plny-uvazok-prisli-o-zenske-sebavedomie-dnes-sa-vsak-vsetko-zmeni

​No tak ta blondýna vypadá hodně unaveně ale to muze byt i tim cernym tričkem. Hlavně si nemyslím, že by bez dětí právě ty dve pani vypadaly nejak zásadně jinak. Nebo tam někde byla fotka "pred detmi", ze které by mi spadla čelist? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 21:33

Josefa no asi tak. popřípadě "před dětmi" byla dotyčná vysloveně na lovu, to se taky může stát a znám ale vyjma tohoto krátkýho období vypadala vždycky.. ne moc dobře. navíc těsně po porodu/prvních pár měsíců při problémovém děcku DrowRanger je to prostě otázka priorit. ženské, co na sebe nedbají i když jsou několikátý rok na mateřské s jedním dítětem jsou fakt z 99 % takové od povahy

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2019 21:46

viktorka_od splavu jasně, ze se to muze stat, hlavně krátkodobě, ja se ted za vorvanou presne povazuju :D a asi bude hur, ale manzel je vorvanej podobně tak se to snad vyváží :) 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 22:10

viktorka_od splavu a tak ono to ani nie je o náročnosti decka, ale ak sa pri malom bábätku žena dostane von pár krát za mesiac, tak tá chuť upravovať sa doma je napr. u mňa nulová - čisté vlasy, sprcha a čisté oblečenie. Nikdy som nejak veľa make upu nepoužívala ani do spoločnosti, doma nosím domáce oblečenie a keď idem s malým von, tak najčastejšie v športovom, keďže mám nosič a nie kočiar. 

Ja teda chodím pomedzi to do práce a na schôdzky s klientmi (ale nie na dennej báze),takže tam je samozrejmé, že sa upravím, ale žena, ktorá je doma fulltime s dieťaťom, ktoré nerado spoločnosť podľa mňa ani nemá možnosť niekam častejšie vyraziť a tam tá snaha sa upraviť klesá až na to rezignuje a po skončení materskej jej to už ostane. Ale teda, poznám mamičky, ktoré sú "šmudly" odkedy ich poznám, nielen po dieťati a potom tie, ktoré sa upravujú do spoločnosti aj popri dieťati (netuším, ako teda chodia doma :). 

Ale inak tie prvé týždne po pôrode si myslím, že majú záhul skoro všetky, v šestonedelí som si občas uvedomila, že som nestihla za pol dňa raňajky a WC, nieto sa namaľovať .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 22:34

DrowRanger šestinedělí a ještě i nějaká doba potom je srovnatelný se stavem choroby/po operaci.. atp, to může kritizovat jen pako.

ale kategorie lidí (žen i mužů to je imho uplně fuk) znám bez ohledu na stav a ne/dětnost

- nedbá na sebe, nemyje se, neoblíká slušivě, neupravuje vlasy...

- čistá/čistý, pěkné vlasy, padnoucí oblečení (klidně i tepláky ale nový, hezký, na tělo..)

- snaživka. líčení od ranního probuzení, doma v minisukni a podpatcích, složitý účes

co já pamatuju tak i ty ženský na pískovišti mezi sebou soutěžily byť o značkové tepláky, džíny.. rozhodně model "šmudla" byl nepopulární

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 22:39

viktorka_od splavu ja nechodiť do roboty, tak som asi taký trošku upgradnutý šmudla, čisté a upravené vlasy, čisté tepláky ale bez make upu a v trailových topánkach 

Online dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 22:42

Ty tzv. mamyny, co na sebe v minutě porodu přestanou úplně dbát, jsou jen UL.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 22:45

dzizisketa ver mi, že minimálne prvých pár týždňov po pôrode nemusia byť