Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 13:09
Reakce na DrowRanger:

Ďalší diel z denníčka asociálneho bábätka 

​Mala by si začať písať blog

Offline Mohučanka
Avatar
6406 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 13:14

Potrefenáhusa No...já teda nemusím chodit pro příklad daleko 

Kde je to jídlo?

V lednici.

Kde v lednici?

V lednici v krabičce s modrým víčkem.

Víčkem?

Nevidím to...

Jo ahá, s modrým víčkem...

Už se to teda moc nestává, a někdy na tu otázku Kde je jídlo odpovím Šlo na tramvaj nebo tak něco, protože kde by asi tak mělo být???

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 13:14
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33817 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 13:27

Mohučanka uáááá!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 13:31

Candance u nas se treba u stolu neposluhuje. serviruje jidlo hostitel/ka, vetsinou tedy ten kdo varil. a nejprve tomu, kdo je u stolu nejvazenejsi/nejstarsi/zene..popripade jsou na stole misy a bere si kazdy sam.

takove to “ posluhovani” jsem prave myslela ze uz nikdo nepraktikuje ale chyba lavky, zjevne existuji stale i mladi lide, ve veku mych deti, kteri to resi ci vyzaduji. me to hrozne prekvapilo. diskuse osobni cerstva ted o vanocich..

Offline Lamicka
Avatar
13376 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:03
Reakce na Mohučanka:

Už se to teda moc nestává, a někdy na tu otázku Kde je jídlo odpovím Šlo na tramvaj nebo tak něco, protože kde by asi tak mělo být???

Potrefenáhusa A nejhorší je, že to má i syn! 

Muž při pohledu do lednice:

M. ten Lipánek nakonec dojedl?

Ne. Je tam.

A kde je? Dám si ho.

Koukáš na něj.

Tady není.

Koukáš na něj.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:10

Mohučanka O hledaní jidla v lednici moc hezky pojednava cast hry Proc muzi neposlouchaji a zeny neumi cist v mapach, pry vnimaji jen prvnich 10cm a hloubs uz nic. Hru doporucuji, techto mouder je tam hafo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:21

tzaziki no druha stranka veci je ta, ze pokud mas svuj vlastni system ukladani veci at uz v kuchyni nebo jinde v domacnosti, kdy presne vis i poslepu kde co je-napadlo te, ze muz nejenze nevi ale ani ten system treba nechape, nebere za svuj a tim padem absolutne nevnima? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33817 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:23

viktorka_od splavu hele nevim, na pribiňák ve vejšce očí s nápisem pribiňák asi neni potřeba mít nějak zvláštní systém? a my teda do lednice dáváme věci oba, to neni jako poslat MĚ do garáže pro šroubovák

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:30

Potrefenáhusa 

Haha, potřebuješ návod přesný jako já, když jsem měnila žárovku ve Fabii?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:32

Potrefenáhusa nevnima bylo to klicove sdeleni a pokud ty treba vnimat chces a zajima te co kde je, abys to nasla - predstav si, ze ne kazdy to tak ma

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33817 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:33

viktorka_od splavu jako chápu, ale když se chce nažrat???

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:35

Potrefenáhusa cozeto?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33817 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:48

viktorka_od splavu no tak předpokládám, že motivací k nalezení jídla v lednici je to, že mám hlad a chci se najíst, ne že otevřu, čumim, nezajímá mě to a bez toho, aniž by mě někdo přesně navigoval, nenajdu žádnou potravu...

jako nevnímat můžu leccos, ale fakt nepobírám, že otevřu lednici a nic nevidim.....jako asi to tak bude, ty příběhy tomu napovídaj 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 14:59
Reakce na tzaziki:

Mohučanka O hledaní jidla v lednici moc hezky pojednava cast hry Proc muzi neposlouchaji a zeny neumi cist v mapach, pry vnimaji jen prvnich 10cm a hloubs uz nic. Hru doporucuji, techto mouder je tam hafo. 

​to mi pripomina ako sme byvali v podnajme kde bola mini chladnicka pod kuchynskou doskou. Mala som tam 5 kelimkov kyslej smotany (na smotanovu tortu) a vtedy priatel otvoril tu mini chladnicku a kuka s otazkou:

-mame kyslu smotanu?

- si robis srandu? Je ich tam 5!

-kde? 

- pozri sa poriadne. Mas ich pred sebou

- (chvilku ticho) ...aha uz vidim

chlapi nielen ze vnimaju prvych 10 cm ale tak aj veci do chladnicky ukladaju. Vylozi nakup na prednu cast policiek a vzadu je prazdno a potom tvrdi ze tam nie je miesto

Online dzizisketa
Avatar
7491 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 15:10

Dělá nějaká běžně dostupná outdoorová značka i těhotenské oblečení?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 15:12

Candance moje svagrova a tchyne (ta, co nam porad nosila jidlo - ehm uz nenosi a vztahy ochladly) u spolecneho obeda nakladaji manzelum, ja si nalozim a ony my reknou, at nanadam i ja tomu svemu.  Nechapu proc, si neumi nalozit maso z misy pred sebou? Obzvast svagr stoji a ukazuje ktery platek mu tam ma dat a pridat jednu bramboru. Ted uz mlcim, ale driv jsem to komentovala. Naposledy asi, kdyz tchyne chtela po moji dceri (7), aby nandala jidlo na talir svemh bratrancovi, protoze je devce. To jsem vyskocila, jak certik z krabicky.

 

No to je strašný, mam vztek i přes monitor!!

Offline Mohučanka
Avatar
6406 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 15:36

dzizisketa Co konkrétně potřebuješ? Já nosila kalhoty a podprsenky Prana...Nejsou přímo těhotenské, ale ty (lezecké) kalhoty mají takový pružný náplet v pase a to bylo super pohodlné. Ještě česká Baterca šije na míru, taky mají kalhoty s nápletem. 

Online dzizisketa
Avatar
7491 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 15:39

Mohučanka 

Gatě a bundu. Taková pěkná zima najednou, a nemám co na sebe! Díky za tip na batercu, zkusím se s nima domluvit.

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 15:49

dzizisketa Alpine pro má softshellovou bundu s dvěma vsadkama, těhotenskou a nosící pro dítě v šátku nebo nosítku. Ale nevim teda, jak moc je teplá. Já bych ve svojí nosící softshellce v zimě zmrzla, jiné matky ji běžně nosí i v tomhle počasí