Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:23

dzizisketa zrovna včera jsem našla stejnou fotku mladšího syna

Offline Karja
Avatar
35846 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:23

Evaeva Jj, já uvidím, jak se to vyvine, snad to nebude nutné. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:26

Karja jestli máš kapky od sousedky, tak s tím do pondělí přežiješ, ale léčí se to snad týden. Jinak mi přišel lepší krém, co se týče aplikace, měla jsem ho pak předepsaný pro druhého.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:29

Evaeva starší je modrooký, hnědovlasý podobný mi, mladší šedozelenooký blonďák podobný muži. Akorát já jsem hnědá, hnědooká a muž zrzavý, zelenooký. Někdy se to pěkně zamotá.

Offline continuity
Avatar
33679 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:33

SunEclipse Evaevamoje celá rodina má tmavě hnědé vlasy a tmavší až nevím do jakého kolene, táta byl úplně cernovlasej, všichni tři jeho sourozenci taky. Moje máma má taky tmavé vlasy, její táta byl černovlasej. Ale ve chvíli, když ty naše geny narazí na světlejší vlasy, vzdají to. Jediné (pra)vnouče široko daleko je tmavovlase, ale to má maminku Romku.

Jinak max taková ta středně hnědá. 

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:36

continuity Ta černá je nějaka submisivní Moje mamka má taky černé vlasy, děda z tátovy strany vypadal v dětství jak Franz Kafka (černé oči, černé vlasy a místo uší plácačky) a nezdědil to nikdo.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:43

continuity to je vtipný naše děti mají tmavé obě strany 

Offline Tabea
Avatar
4678 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:55

Karja já byla kdysi v ČR u očního, protože jsem od dcery chytla zánět spojivek, že jsem si ráno oko musela odmočit, abych ho vůbec otevřela. Dr říkal, že dospělý to bez kapek na předpis nezvládnou, ale děti to klidně vyléčí s opthalmo septonexem. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 12:16

Tabea syn to měl teda podobné, navíc v obou očích. Ale nic jiného než atb jsem teda nezkoušela.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 12:17

Karja nám to hodně rozehnal ten Ocuflash, se světlíkem. Tos myslím psala že máte doma? 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 12:24

continuity Hele, s tím to asi vyhraješ, aspoň že to bylo jen na půl roku.

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 12:47

Tabea no chtela jsem napsat, ze ty děti jsou nějaké odolnější, kluci to oba zvládli celkem s přehledem, ten první teda atb kapky dostal až po nějaké době, neb jsem furt nechapala, o co jde. Mladší pak už měl výbavu doma rovnou, dr.rikala, ze snad ani nejde, aby to nechytil. Jenže jsem to chytla i já a to říkám rovnou, ze čekat cely vikend na doktora bych nedala, to bych si to horší oko spis vydrapla z hlavy, jak to bylo příšerné. Rano jsem ho nemohla otevřít, přesně jak píšeš, polštář cely od toho bordelu, ten první den jsem asi poloviny času strávila s hlavou v umyvadle pod tenkým proudem vody, který to šílené svědění a bolest aspoň trochu mirnil, fuj.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 12:54

Pálí mě oči

Online Potrefenáhusa
Avatar
33721 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 13:03
Reakce na dzizisketa:

Jak jí hrozno vaše batolata?

​já jim to furt srabácky krájim 

Offline Karja
Avatar
35846 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 13:03

žluťásek mně to ten svetlik taky Rozehnal, ale myslím, že to spíš jako přecházím, než že by to plně vyléčil. Ale dám jí to a nějak to pondělí počkáme.

Tabea Díky, uvidíme, zkusím co mám doma. Ono taky si myslím, že ji prospěje tento proprseny víkend doma, myslím, že jsou taky dost utahany

Jinak ve školce to rádi tři měsíce, ale tento týden měli vysetreni oci, tak mám trochu podezření, že přece jen je jednodušší to takhle chytit. 

Offline Gatita
Avatar
7149 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 13:17

Tabea mam zkusenost, ze jakmile tece detem z oci neco zluteho, ocuflashem se to nerozezene. Nase dr. v prvni fazi radi sice tohle, ale u nas to jsou akorat zbytecne dny navic. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 13:25

Gatitamimino má žluté ospalky už měsíc. Ale nijak se to nemění, spíš je to teď lepší, tak to přičítám pylům a prachu ze Sahary. (Ale v případě zhoršování bych samozřejmě nečekala)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 13:26

Potrefenáhusa já se o tom, že se má krájet, dozvěděla až nedávno. Oni ho teda stejně moc nejedli. Myslím, že ta fotka zaznamenala jeden z mála úspěchů.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 08:39

Mimino bude asi dobrý střelec, s ním si užijemPrávě se pokusil o lezení, na kolenou péruje tři dny. Skočilo to neslavně, pádem na čumák

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 09:44

Zápisy na základkuNechci být konkrétní, ale tvl nečekala jsem, že naráz ve školství přijde tak brzy. Držte palce, ať se se rozhodneme správně.