Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 711990
Avatar
17132 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 00:03

Karja maj, vyzkouseno za vas. Dokonce i kdyz breci pri aplikaci. Dokonce i kdyz kapete 1x denne a z dalky, misto predepsanych 4x denne

Offline Vari
Avatar
1627 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 07:29

Karja U nas vylecily kapky zanet spojivek, prestoze se ani jedna kapka snad nikdy na oko nedostala.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 07:35

Pinot Noir richarda my zatím zatajili Jediný z kluků má svátek na jaře, ostatní slavíme vždycky na narozeniny toho druhého (nemají to teda přesně na den, ale u nás to tolik neřešíme)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 07:36

Kapky do očí byly jediné, kdy jsem využila úplatky. Bonbón za každé oko

Online Karja
Avatar
35849 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 09:23

711990 Vari A myslíte si, že s tím zánětem můžeme počkat do pondělí? Mám doma jen obycejne kapky, dětské, volně prodejne, to je jak nic, davam ji je, ale ucinnost to nema asi na toto skoro zadnkh. A myslim, ze to na 90procent ten zánět bude. Ale jet s tím na pohotovost, tak to mi přijde  prehnane, ale škoda no, všimla jsem si toho v pátek odpoledne, to je mínus tři dny lecby;-(

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 09:24

Evaeva Hele, jestli to trochu pomůže, tak tady má jedna školy 2 budovy, co jsou od sebe půl kiláku, a některý rodiče mají každý dítě v jiný.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 09:28

Zina ale loni jsem to tak měla, akorát bez mimina. Jednu školku jsem měla před barákem, akorát že tam jsem musela být dřív, vyzvednout dítě bez oběda, dojít s ním do té druhé vzdálenější a pak je oba dotáhnout domů. Ale aspoň mi to menší dítě dávali už oblečené na ven.

Offline Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 09:29

Karja já bych na pohotovost se zánětem spojivek nejela, ale já jsem prostě flink, co se těchto věcí týká.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 09:30

Karja já bych nečekala. My se zánětem syna na pohotovosti byli v sobotu večer a nikdo se divně netvářil. Za dva dny to jednak bude mít hrozné a pak se jí podaří nakazit půl rodiny. Starší to pak taky chytnul, ale tím, že jsem to zachytila dřív a měla doma ty kapky, ani se mu to pořádně nerozjelo.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 09:54

Mladší a mimino, najdi deset rozdílů

Online continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:29

Zinajá měla chvíli každé dítě v jiné školce a vzdálené byly 20 minut jízdy autobusem a ke každé 400m pěšky. V práci na celej úvazek a ta vzdělanější školka nebyla cestou. Vyrážela jsem před půl osmou, abych byla zcela vyřízená v práci v devět. 

No naštěstí to trvalo jen od prosince do června (v létě pak byly obě v té vzdělanější) docela se nám ulevilo, když jsme to v září sloučili. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:51

Evaeva koukam, ze vám taky došla barva

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:53

Potrefenáhusa nám dochází už od prvního Ten se narodil úplně tmavý a postupně světlal, mladší tmavne, bude mít vlasy jako já. Ale kde vzal nejmladší ty modrý oči, to nevíme.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:57

Evaeva tyhle asi už neztmavnou...naše mimino dlouho vypadalo, ze bude mít světly oči po mne, začaly hnednout až někdy kolem roku a teď má takovej mix šedo/zeleno/rezavo/světle hnedy. 

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:58

Evaeva po prarodičích nebo i dál..já s mužem oba tmavoocí, tmavovlasí a jedno dítě taky modré oči a vlasy v dětství zlaté. Oba jeho dědečkové modroocí, takže se u něj potkaly jejich geny.

Online Karja
Avatar
35849 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:10

Pinot Noir Evaeva No já s tím nemám zkušenosti, jak moc se to může zhoršit. Teď mi donesla zbytek kapek sousedka, tak dám to, ač se to moc nema takto sdílet. Ale zánět má, její děti taky měly, takže asi není o čem. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:18

Karja jemu se to horšilo v řádu hodin. Navíc to prý strašně svědí, takže si to mnul, zhoršoval a roznášel dál 

Online dzizisketa
Avatar
7450 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:18

Jak jí hrozno vaše batolata?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:20

SunEclipsebude to z mužovi strany, jeho sestra má světlé oči. Ale jinak jsme všichni tmavovlasí, muž má oči tmavé, já spíš zelenohnědé. Ale právě tyhle dvě děti jsou po mně, jak barvou vlasů, tak tvarem hlavy. Po mužovi je první syn, ale naprosto, vyloženě kopie

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 11:22

Potrefenáhusa já mám oči světlé, zeleno hnědé. Vlasy tyhle dva mají stejné jako já v dětství, ztmavla jsem postupně.