Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 16:44

MPLee jinak bych ráda potkala odvážlivce, který si koupí obal na telefon za tři pětky, strčí do něj mobil za několik tisíc a nastoupí s tim takto na raft (už vůbec nepřipouštím možnost, že by někdo ten telefon v obalu mohl ponořit do vody). 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 16:49

MPLee kluci milují ty antistresové blbiny, gumové hady, mačkací ještěrky, silikonové chlupaté míčky... Pak by si ještě v Actionu vybrali autíčka Hotwheels.

Online žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 16:50

MPLee můj sedmiletý miluje takové ty ohavné antistresove hračky z natahovacího asi silikonu? Ty různé mačkací bambule, hady. A má rád i různé doplňky a blbinky z papírnictví. Třeba gumovací pera s motivy minecraftu, pokemonu, Lega. Ty mívají i třeba v Luxoru kolem 50 Kč. Pořád ho baví i třeba velké hopiky, bezva když blikaj nebo svitej. Obří úspěch na oslavě měly plastové svítící náramky, taková tyčka co se ohne a chvíli to neonově svítí. Je to teda strašnej odpad, nevím jestli to sneseš.

Tem věcem k mobilu bych se spíš vyhnula, bejva to děsnej šmejd k nepoužití. 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 17:07

continuity tak dneska sou vsechny iphony i vyssi rady ostatnich telefonnu vodeodolny samy o sobe...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 17:16

žluťásek všechno potvrzuju 

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 18:11
Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 18:20

MPLee pro holky bych taky navrhla veci z papirnictvi, treba v luxoru ted maji takova roztomila gumovaci pera s barevnymi naplnemi

https://www.luxor.cz/v/1936697/erasable-gel-pen-erasable-pen-llama

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 18:32

711990 ale take telefony deti asi nemaju, nie? Respektíve ani ja taky nemam

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 18:35

Mrakoplas co mas za telefon? Nemela jsem ne-vodeodolny uz tak 10 let...

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 20:06

continuity žluťásek baltik mám možnost získat odměny z tohoto obchodu. Takže je to buď něco odtud, nebo nic. Proto bych tu nabídku ráda využila a zkusila v rámci možností vybrat tam. My za peníze tiskneme sportovní trička pro účastníky táborů a kupujeme medaile a poháry. Můžu tu nabídku na odměny odmítnout, nebo něco vybrat. 

Mrakoplas ty děti kolem 12 let mají běžně mnohem lepší telefon než já (mám 5 let starý iphone). 

continuity já třeba těma kabelama nabíjim a obaly používám Ale ano, můj telefon je voděodolný a používám to tak nějak jako "kabelku" že si k telefonu hodim i pár drobných a klíče nebo tak a je mi jedno, že se to máchá ve vodě v brouzdališti nebo na paddleboardu.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 20:11

MPLee já myslím, že tam vybereš. Moje děti mají radost z každé ptákoviny. To spíš my rodiče řešíme, že je to zbytečný odpad, válí se to doma,... oni jsou spokojení. 

Kluci včera dostali na jedné akci náramek, balónek, medaily a bonbóny a byli nadšení. Ty starší děti už chtějí asi něco trochu víc, ale zase bych je nepřeceňovala.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 20:23

MPLee Tedi má podle webu normálně papírnický sortiment. 

Kup, co uznáš za vhodné, ale ptala si se ty.

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 20:42

continuity ano, ale ptala jsem se, co by se detem líbilo v těchto obchodech. Já se tam osobně  nedostanu a ani leták jsem uplně nenašla. Vůbec nevím, co u dětí v téhle věkovce frčí a mohli by to tam mít. Jen bohužel rada koupit něco v Luxoru mi moc nepomůže Příslušenství k telefonům teda škrtám.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2024 20:44

MPLee v tedi mají hodně věcí na vyrábění, pak spoustu tužek, fixek a těhlech věcí.

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 20:54

Evaeva to prave nevim, jestli potesi 13 leteho kluka napriklad

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 21:17

711990 aha tak citam, ze by mal byt vodeodolny, ja som zas sto rokov za opicami .  Samsung Galaxy a52s 5G (to som musela skopirovat z nastaveni, pac ani neviem. Mna telefony strasne nebavia, dam vzdy sambovi poziadavky a on mi daco vyberie. Win win pre obidve strany :)

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 21:23

MPLee

Pubertální kluci jsou problém obecně. To mám problém něco koupit synovcům i já a to nemám úplně omezený rozpočet. Ptala jsem se i děti:

1. Kdybych věděla, koupím jim to na Vánoce

2. To trolici dítě: Chlast?

já Tedi neznám, ale tady jsou nějaké starší katalogy. 

https://www.letakomat.cz/tedi/

Třeba pro kluky nějakou solární lampu, nebo lahev na pití? Nemají tam drogerii? třeba o nějaký deodorant by šel

 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 21:24

MPLee I v aktionu mají hezké papírenské zboží. Můžeš tam holkám nakoupit ty sešity, kluci na to asi kašlou no. Já si tam kupovala i věci do práce a přišel mi tam hezký dívčí výběr. S kluky to budeš mít těžší no! Jako synovce potěší míč každého typu, od hopiku po větší, i nějaký nafukovací, prostě cokoliv do čeho se dá kopnout:D

Online žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 21:26

MPLee já myslím, že vybereš určitě. Vzala bych z různých kategorií, jestli nemusí mít všichni stejné. Nějaký papírnictví, antistresovy blbinky, nějaký drobnosti na sport, třeba blikacky na kolo apod? Nebo nějaký ty párty věci, to myslím baví kluky i holky, nějaký trhlý brýle, nalepovací knírek, praštěná čepice, klobouk...

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 21:27

continuity U nás začali mít synovci rádi nějake značkové oblečení sportovní. Takže to je super. Mají radost oni, i rodiče. 

MPLeeNapadají mě ještě nějaké ty plastelíny nebo ty radoby inteligentní hmoty, to se jim taky vždycky líbilo.