Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:42

Evaeva aha, diky! To jsem ani nevedela, ze existuje. Tak to bude asi to, co po nas chteji. Ja znam akorat ty lepenkove s ruznymi potisky, a pak ty obalky.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:42

Gatita skvělý papírnictví je taky na ladvi, v takovým tom průjezdu nebo jak to nazvat, nad metrem, Papírový obchod 

Pinot Noir naše chodí taky tudy 

ale je opatrná, drží se a taky máme furt ještě zábrany, ale venku máme zabijacky betonový, tam se bojim hodně, hlavně tam furt tahá nějaký bagry a auta 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:47

Potrefenáhusa tudy chodí snad všechny děti, mladší taky a ještě má takový blbý zvyk, že když jde za ruku, tak buď schody seskakuje nebo vypne všechny sebezáchovné pudy a půlku svalů v těle (myslím někde v terénu, ne přímo schody) a cesta je pak mnohem nebezpečnější. 

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:51

Gatita Kup ty, co ti radí Evaeva . Vyzdobit si je může nálepkama.podle vlastního vkusu. Jde jen o to, aby neměl pokrčené sešity.

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:54

Evaeva za ruku se schody seskakujou snozmo a ob jeden Necekala jsem to a malem jsme leteli oba.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:58

Kokoska Přesně, jsem ráda, že to ustojím. Z prudkého kopce prakticky padá, ale spoléhá se, že ho držíš. U nás je bezpečnější, když všechny tyhle nebezpečí zdolává sám, jinak je to minimálně o vykloubené rameno.

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:07

Evaeva jo, presne. Tahne me s sebou a pustit ho nemuzu, to by letel na cenich. Starsi vnuk chodil se mnou v tech ctyrech letech uplne v pohode, i za ruku, tohle maly trestidlo bud leti jak blazen nebo zasedne k nejakemu objevu, nejlip v prachu, a neni s nim k hnuti. 

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:08

Naše šla taky sama po tě vnitřní straně schodiště. Byly ji tak dva. Bohužel uklouzla a sjela dolu. Na schodech je koberec, v té vnitřní zatáčce začištěný kovovou lištou. Měla chudák šrám přes celý záda. Jenže je to holka, tak se poučila a pak už chodila u zdi. Na syna by jedno spadnutí nezabralo. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:09

Věšení se na ruku, která ho drží dole z kopce, dělají snad všechny děti.

To je úplně univerzální a mladší se takto klidně nechá vodit i v deseti letech, kdybych ji to dovolila. 

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:10

Ze schodů (ve školce) skáčou sami ty poslední čtyři dolů naráz. I když už jim tam, myslím oběma, tekla z nosu krev. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:12

Kokoska jemu jsou sotva tři, doufala jsem, že do čtyř to přejde on není zase takový střelec, to jen, když jde za tu ruku. Takže všude chodí sám a já jdu půl kroku před ním, abych ho kdyžtak zachytila. Model buď běžím nebo ležím (celý v nějakém bordelu) je ten starší, ten pro změnu za ruku nechtěl chodit vůbec

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:14

continuity od staršího to neznám, ten byl pořád tak nějak zodpovědný za sebe. Tenhle se chytne a tím tu zodpovědnost zcela předá rodiči

Offline Myrtila
Avatar
2983 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:16

Evaeva A ja myslela, ze tohle dela jenom nase dite - na schodech se mi povesi za ruku, jak hadrova panenka, a nahodile dela kroky, takze nekdy na ten samy schod, nekdy na dalsi a nekdy ob jeden, a jel by az dolu  Pritom kdyz ho necham jit samotneho, soupe se opatrne po zadku. Co se naucil pred par dny prolezt zabranou, chodime po schodech asi 50x denne. 

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:25

Evaeva nadeje umira posledni

Taky kluci sbiraj klaciky? A taky je nenapadne zahazujes? Na Petrine me zachranila jen drticka vetvi, se kterou tam zrovna pracovali. To byl velikej zazitek, koukal na to dobu a uvolil se ty vsechny klacky polozit na hromadu, ze je potom panove daji do stroje. Nastesti tam nechtel cekat, az celou tu hromadu zpracujou.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:30

Kokoska klacíky? Skoro bych řekla klády a starší miluje kameny, nosí je po kapsách, předává si je z jednoho kusu oblečení do druhého, takže svlékání bunda - mikina - tričko je tak na deset minut Teď jsme mu koupili takový ten kámen, jak je uvnitř "drahokam", když ho rozkrojíš. Takové radosti. Vyhodit samozřejmě nemůžu nic z těch pokladů, ani nenápadně, vzpomenou si a musíme ho pak hledat.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:31

Kokoska Tý jo, drtička větví by u nás pravděpodobně spustila záchvat řevu, protože dcera taky nadšeně sbírá přírodniny a měla by potřebu všechny ty krásné klacíky před rozdrcením zachránit :o)

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:36
Reakce na Evaeva:

Teď jsme mu koupili takový ten kámen, jak je uvnitř "drahokam", když ho rozkrojíš. Takové radosti. 

​Prosímtě, co to přesně je a kde se to kupuje? To by mělo u nás zaručený úspěch!

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:40

Kokoska klacíky? Tohle posbíralo robátko cestou ze školy, než jsem ho odchytila...

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:48

A tohle jsem je nakonec přemluvila, ať to nechají někde cestou. Většinou je to tak, že sbírají dříví, pak přijede manžel, vyháže jim to a jede se další kolo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:51

DruI myslím, že jsem vyvolala mylný dojem zázračné hračky Je to tohle například, koupili jsme to u macochy