Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 11:33

No a my jsme zpátky z dovolené. Malá od rána běhá po bytě a nadšeně ukazuje kde co má "moje židle" "moje hračky" "moje knížky" "moje mikinka!"  Tolik nadšení jsem dlouho neviděla  A protože vždycky po návratu plánujeme další dovolenou tak se ptám - nevíte o nějakém baby friendly skiareálu, ideálně v Rakousku? Na silvestra, aby tam měli nějaký venkovní park i pro děti bez lyží. Třeba jako mají v Livignu Lupigno - jezdící pás a boby, houpačku... Co jsem googlila, všechno v Rakousku jsem našla až pro děti na lyžích

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 11:39

MPLee ona ještě nebude v zimě lyžovat? kamarádi chválili Ramsau jako velmi baby-friendly, ale děti už jim tam ťapkaly na lyžích. Super sáňkařská dráha je v Obertilliachu, jezdili jsme tam s dcerou, když jí ještě nebyly dva, ale je to z Prahy dost daleko. Celá ta oblast se profiluje jako family friendly.

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 11:46

Tabea Škoda, že prší protože jsem viděla fotky z Resortu Březová a vypadalo super.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. srpna 2022 12:08

Karja u staršího to v tomhle věku bylo v pohodě, ale on měl aspoň pocit, že se rozhodl sám, že ho odloží. Týden usínal hůř, ale srovnalo se to. Spal pak ještě skoro rok. Přes den bych jí dudlík už nedávala, prostě na spánek a šlus.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. srpna 2022 12:10

Mohučanka ramsau říkáš? Píšu si:)

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 12:44

Tabea v Jihlave je podzemi, pry zajimave. Ja jsem se tam s nasim kuliferdou nikdy nedostala, vzdycky se mi zasek v ty herne Robinsonpark.

Rychlejc pisu nez ctu, podzemi koukam uz bylo :)

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 12:53

MPLee bracha tvrdi, ze v Rakousku nikde neni takovy pristup k detem jako v Italii, ze se to neda srovnat

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:09

Mohučanka no já doufám, že nebude  Díky, podívám se na to. 
baltik toho se právě bojím. Ty fun parky pro nelyžaře jsou fakt skvělé, ale vyskakují mi jen v Itálii. A tam se mi v prosinci moc nechce, s malým miminem. Ale teď v létě jsme byli překvapivě spokojenější v Alpách v Rakousku, než v Itálii  vyzkoušeno oboje. 

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:10

Evaeva rozhodně koukněte i na to Livigno, to je pro malé děti super. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:13

MPLee Kokoska Ten Robinson park by už pro nás šel, ale mně tyhlety vnitřní atrakce hrozně odpuzují....i když minule se mi zasekly v Sobehrdech v ty vnitřní hale jako prd. Ale víte co, přijde mi to takové hnusné, drahé, no děti to tam budou milovat:-D

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:20

Karja já to taky nevyhledávám. Ale byli jsme na víkend v chatě postavené z přepravního kontejneru, která byla fakt pidi, jela jen na solární energii a venku bylo fakt extra hnusně. Balila jsem na poslední chvilku a neposívala se na předpověď, takže jsme měli plavky, ale nw holiny a pláštěnky. A někde jsme to naše torpédo vybít potřebovali

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:23

MPLee letní Rakousko je pro děti skvělé! Zimní dovolená bude trochu oříšek, budu hledat ubytování na sjezdovce, apartmány, areál vhodný pro děti,...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:24

@Karja já tyhle vnitřní herny taky moc nemusím, navíc za malým musíme chodit, on se sám bojí. Ale někdy se to hodí, i když většinou s nimi chodí jen muž.

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:45

Karja "hnusné, drahé, no děti to tam budou milovat"

Presny popis!

Ja jsem letos chtela spis to podzemi a ZOO, ale dite melo ten den zrovna narozeniny a slibeny, ze ten den budeme delat to, co on bude chtit. Toz tak. Aspon jsme se pak stavili v Havlbrode podivat na kostru hlasneho Hnata, co je na vecne casy vystavena na radnici.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 14:09

Kokoska No přesně, hnusný, drahý, na výlety s babičkou jak dělaný:-D. Fakt se těm dětem hezky věnujes (to zní jak ironie ale víš jak to myslím) Tak nezapomeňte na ten dýňový svět, dáte si tam s dcerou dynove latté, nakoupíte na halloween, a trochu se pokoukate v přírodě;-). Tam je to příjemné i pro rodiče;-)

MPLee Chápu, chápu, mám to taky tak, při více deštivých dnech i doma vymyslíme kde co! 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 14:13

Karja mam to napsany! To bude zacinat nekdy v zari?

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 14:15

Kokoska Tuším na konci září a doporučila bych jiný den než víkend, ale vloni kvůli opatření měli na víkendy objednávkový systém, takže tam snad nikdy narvano nebylo. 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 14:17

Karja v tydnu nebude problem, budu to hlidat.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 14:25

Kdo je tu ten fanoušek Huggy Waggy? letfenixa ? Mám tu návod na jednoduché tvoření. Ríša tu na mě otvírá tlamu už hodinu.

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 15:05

Pinot Noir super! A určite si to bude chcieť sám nakresliť