Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 09:27

Evaeva já teď vyplnovala vstupní dotazník do školky pro mladší, a u kazde druhé otázky jsem se chytala za hlavu že tam nemůžu napsat pravdu, nebo na nás zavolají sociálku a dítě nám do školky nevezmou:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. srpna 2022 09:28
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 09:42

Zkoušely jste někdo prát v pračce Demar Mammut holínky? Jako normálně tu botu tu vnější vrstvu. 

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 10:35

Blby dotaz... Kdyz jde dite na ockovani, melo by byt zdrave nejen ono, ale i ostatni clenove rodiny, ze? Mala ma zitra ockovani  a je v poradku, ale me zacina skrabat v krku a celkove byt zle. Muze ji tam sice vzit tatinek, ale myslim, ze to radeji mam zrusit. Nikdy jsem to neresila, dite mam od narozeni zdrave, takze ted tapu. 

Offline Malenge
Avatar
4263 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 10:47

Prosím, nevíte, zda nějaký řetězec ccc/humanic má detske stélky do backor? Předpokládám, ze ano, ale dosud jsem je kupovala v jednom malem obchodě, kam se ale nedostanu.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:11

Zuzuli Já jsem takhle dávala dítě očkovat se svou střevní chřipkou (šel tam tatinek) a doktorka říkala že v pohodě. To samé pak jednou šla mladší dcera a starší měla nějakou střevní a taky odsouhlaseno. Ale muzes to klidně odložit, jde o tvůj vlastní pocit. My právě bychom se horko těžko trefovali do nějakých termínu kdy by všichni byli zdraví;-)

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:14

Karja uz se to vyresilo, dite me pred chvili kompletne zeblilo. Takze odkladame

Offline žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:15
Reakce na Karja:

Zkoušely jste někdo prát v pračce Demar Mammut holínky? Jako normálně tu botu tu vnější vrstvu. 

​Já bych je radši jen sprchovala. Nebo do pračky na hodně nízkou teplotu. Loni jsem cetla o nějakým tatínkovi, co je sušil vedle topení a úplně se zkroutily

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:17

žluťásek Nebudu riskovat, s petikilem umím naložit i jinak. Právě švagrová holínky prala (dvakrát za sebou, dítě chtělo šlapat zelí:-D) ale nebyly to mamuty.

Offline Malenge
Avatar
4263 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:19

Zuzuli ajaj, tak ať je malá brzy v poradku!

Offline žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:49

Karja taky myslím neriskovat. Já je po prochazce vždycky strčim komplet do sprchy i s těma nepromokavyma kalhotama. Máme ve sprcháči vodorovný madlo v ideální výšce, na to zapnu kalhoty přes kšandy a celý to osprchuju

Offline Vari
Avatar
1628 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 12:11

Moje deti na dvoulety prohlidce prekonaly bajnou hranici deseti kil! Sice furt v percentilovym pomeru vyska/vaha skoro vypadavaji z tabulek, ale Tlaskal z Motola zatim nehrozi. :-)

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 12:13

žluťásek Jo no, holky se vyvalely teď v bahně a je to úplně zablaceny ty vršky textilní nahoře a ty tkaničky:-D:-D. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 13:02

Malenge stélky kupuju v DM a stříhám na potřebnou velikost. Mají tam takové, které jsou k tomu zastřižení přímo určené.

Offline žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 13:05

Karja je to umělina, bahno z toho jde úplně samo jen proudem vody. Ozkoušeno za vás

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 13:24

žluťásek Já už je osprchovala, ale je to málo!

Offline Malenge
Avatar
4263 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 13:33

Mohučanka dekuju, dm by mě nenapadlo!

Offline letfenixa
Avatar
7974 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 16:02

continuity to som ani nepísala,  že chcú ušetriť za každú cenu  ale myslia si, že wow, sada pravitok, super a nakoniec sú všetky nepoužiteľne.  O kruzidlach ani nehovorím.  Ja mám svoje od 3.triedy ZŠ a veru ho asi ani synovi nedám. 

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 18:31

Do 3.třídy klasické bačkory? Nebo už pantofle tvarované? 

Offline MPLee
Avatar
2344 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 21:24

Možná je to spíš do stěžovacího vlákna, ale fňuknu sintady. Už týden mě bolí žebra. Ne přímo žebra, ale něco se mi tam skříplo. Pořád s tím šlo fungovat. V noci dcera skočila šipku z postele a jak jsem vyskočila jí zvednout, tak mi v tom luplo definitivně a nemohla jsem skoro dýchat. Tábo nás musel obě obléknout muž  Při obědě u našit udělala malá obří scénu. Jekot "hami pálí! Šůšu chceš! Tam je sůša, sůšu dej" a když jsem jů chytila za ruku, aby nevypadla z židličky tak "ruka au! Máma pryč". Samozřejmě nakonec zjistila, že před ní leží maso a všechno snědla  Na večer jsem sehnala expres termín na fyzio, trochu to pomohlo, ale bohužel v této fázi těhotenství už s tím nic moc dělat nejde - hlavně nemám dělat prudké pohyby. Takže dcera se rozhodla mi zdrhnout z chodby skoro pod auto přijíždějící na parkoviště. Takže jsem tam kde jsem byla a skoro nemůžu dýchat  Muž není doma, vrací se zítra. Já už se normálně začínám těšit na porod.  

No aspoň si teda dopoledne užila messy play, kde byla fakt nadšená a po prázdninách jsem jí nepoznávala. Krásně se soustředila a v klidu tvořila.