Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24597 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 23:15

letfenixa já to Ríšovi nakreslila jako překvapení, ale chce si to taky nakreslit, resp. vymalovat, zuby prý jsou málo strašidelné a chybí tam sliny.

Offline Pinot Noir
Avatar
24597 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 23:23

Viktor spadl ze schodů, neviděla jsem to, byla jsem v kuchyni, najednou zděšený mužův výkřik, vylítla jsem a Viki už ležel pod schody a vřískal... Nakonec jen modřiny a boule, ale málem jsem se sesypala. Já ty schody nenávidím.

Měl podobný karambol v sobotu, poslední den dovolené, přijel domů s modrou tváří a jelitem pod okem, napálil plnou rychlostí do hrany postele, hodinu pak seděl a nepřítomně koukal...

Zblázním se z nich, hrozně mě tyhle nehody drtí.

Online Tabea
Avatar
4720 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 02:51

Pinot Noir Chudák Viktor a hlavně chudáci vy. Doufám, že jste se z toho šoku rychle zmatorili.

Offline Garfie
Avatar
24028 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 02:53

Pinot Noir  Je to strašný, tyhle šoky. Syn takhle spadl doma ze schodů (přitom až prakticky dole) a bylo z toho šití brady. 

Online letfenixa
Avatar
8057 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 03:19

Pinot Noir chúďa malé

Online letfenixa
Avatar
8057 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 10:44

Zmizol stan zo spálne!

Online Tabea
Avatar
4720 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 18:31

letfenixa  A jak je na tom nožička?

Online letfenixa
Avatar
8057 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:15

Tabea stále malicko pripuchnuta a teplá,  strašne zlenivel,  keď sme boli v sobotu v tej Vychylovke, tak stále chcel aby sme ho nosili (ale nenosili), ale vôbec sa stav po tých pár kilometroch nezhorsil. 

Online JankaM
Avatar
2400 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:16

Synek si udělal vlastní dekoraci na na oslavu

Offline Pinot Noir
Avatar
24597 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:20

JankaM wow! To je paráda!

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:22

JankaM super

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:22

Pinot Noir Ježíš, chudák Viktor

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:36

letfenixa Tak to je asi dobré znamení, že ty kilometry zvládnul:) Kéž byste byli z toho brzy venku. 

JankaM Jé, to je H. šikovný. A co je to za stavebnici, Seva? 

My teď máme hezké období, snažíme se z léta trhnout, co se dá. O půlku léta jsme přišli kvůli nemocem, ale aspoň jsem se vybičovala k tomu, abychom neprobendili tu druhou. Jako ne že bychom se někam honili, ale snažíme se na každý týden vymyslet aspoň jednu dvě příjemné činnosti, i kdyby jen odpoledne po práci - koupání, paddleboard, dojet na kolech na nějaké zajímavější hřiště a cestou si dát zmrzku, grilování. Jsem teď taková pyšná, děti mi přijdou strašně krásné, milé a šikovné a jak nejsme moc doma, tak z nich ani nejsem nervózní 

Offline Pinot Noir
Avatar
24597 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:39

Tabea Garfie letfenixa brrr děkuju za účast, ta potvůrka se z toho ale vůbec nepoučila, dál lítá po schodech jak střela. Přemýšlíme, jak pomoct tomu, aby v tom ohybu chodili při zdi, nikoli kolem toho středového sloupku, kde jsou schody nejužší. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 20:54

A mám radost z takové úplné ptákoviny: Dnes jsem vlezla cestou domů do takového malého papírnictví a pořídila vše, co nám chybělo ze seznamu do první třídy. Za pět minut hotovo, mám všechny ty konkrétní drobnosti a nechala jsem tam za všechno asi 90 Kč. Už nikdy nebudu nakupovat na internetu. Ta paní tam byla opravdu platná, přesně věděla a všechno tam měla, ve všech velikostech, odstínech, barvách, tvrdostech, i mini lepidýlko do penálu mi donesla dřív, než jsem se vymáčkla:)))  Papírnictví v Jindřišské. 

A můžu ještě dotaz na školní potřeby? Fakt prvňáci potřebujou dvoje desky na sešity? Náš seznam školních potřeb je velmi minimalistický, tak mě tohle zrovna překvapilo - přijde mi to jako zbytečná zátěž navíc, když už má tu krabicovitou aktovku. No asi to koupim až jestli na tom bude učitelka trvat.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:01

Gatita ja jsem vcera potkala na zastavce chlapecka, tak 8 let, a ten telefonoval mamince (pres hodinky), ze uz jede domu a vsechno do skoly ze koupil, i tempery! To jsem teda zirala (jakej je sikovnej, fakt byl malej).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:02

Gatita nemůže mít takové ty plastové průhledné barevné na gumu? Ty měla ségra právě, aby to neměla těžké. Myslím, že neteř má v seznamu taky dvoje, ale proč, nevím.

Takové super papírnictví bývalo i u nás na sídlišti. Všechno měli, obaly na sešity a učebnice všech velikostí a tak. První zářijové dny tam byla vždycky hrozná fronta. No už je dávno zavřené a z ostatních malých tu zbylo jen jedno, jinak tu máme samé indiferentní v obchoďácích.

Offline Kokoska
Avatar
28399 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:10

Pinot Noir nas malej se dneska taky zrakvil, spadl z operadla sedacky mezi bagriky, nakladaky, trakturky a jerab. Nastesti minul radiator, ale zada pry ma jak zbicovana Angelika.

Co dat na ten sloupek nejake vodorovne barevne neco, treba z plastu nejake prouzky?

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:19

Evaeva my mame mit jedny A4 a jedny A5. Jak si neumim predstavit, co by se do nich melo vsechno davat, tak si nejsem jista, jestli by ty plastove obalky splnily ucel (moc se do nich nevejde). No ja to ted nebudu resit, ale zaujalo me to. 

Edit ta mala papirnictvi jsou skvela. Prodavacka byla nejspis majitelka, a servis na jednicku. Kdybych nakupovala online, tak hodinu koumam nad velikosti orezavatka a utratim 2000, jen abych usetrila sedesat korun postovneho

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2022 21:33

Gatita ne obálky, ale tohle Jedny má asi na malé a druhé na velké sešity Ségra si na to tak zvykla, že je nosí do teď (8. třída). Ona je teda šílená konzerva. Říká konzerva jako já, takze až tak velká