Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:42

Evaeva no on je taká vyžla stále, nejaky extra jedák nie je, síce zje aj poriadne jedla ale porcie mušie. A je teda Forest Gump, stále behá bez zastavenia. Tak neviem či to bude také jednoduché. No dnes ako som pozerala na tie nohy v kraťasoch, fakt som rozmýšľala ako ho udržia

Budem si musieť dačo naštudovať ako podporiť chuť do jedla, lebo ak príde ďalšia choroba, už naozaj nebude mať z čoho brať. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:44

Mrakoplas pokud nejí, zkus sirup Multisanostol, podporuje chuť k jídlu. A je chutný, dcera to měla za sladkost..

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:46

continuity no a to on práve nie. Už je zdravý od soboty a že by sa nejak rozjedol, nemôžem povedat. Raňajky nikdy nechce, to ho už nenutim, dám acidko a vodu, jemu chuť príde až na desiatu. A ak zje tu, už zas nezje obed atd. Aj keď som mu dala čokoládovú palacinku, zjedol polku, na ostatné sa vrhla naša čierna diera - mladší syn :))

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:48

Pavlena vidíš, to si uložím pre prípad núdze. To by ocenil, on si takto pýta aj nurofen sirup, že chce ten sladký liečik

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:50

Mrakoplas mně s víc než Multisanostol osvědčil sirup Pediakid. Jsou různé druhy, tak ten Pro podporu chuti. Abys třeba nepodporovala usínání, nebo tak

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 16:00

Pinot Noir to na zaspávanie by sa mi ale večer hodilo!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 16:00

MPLee neusil by vám někdo na fleru na míru? 

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 16:06

MPLee liliputi delaji i xxs a xs velikost

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 16:13

Tikki taky mívali malilinké, v té starší řadě. Ty novější jsem neměla v ruce, nevím jestli jsou pořád tak měkké a skvělé. Novější mají lepší tvar špičky, ale snad pořád používají tak prima měkkou kůži.

A kamarádka, co měla holčičku taky chodící nějak ultra brzy, v době kdy moje dítě jen leželo a občas se přetočilo na břicho :D, měli ty francouzský co neumím vyslovit. Lait et miel, ty byly taky úplně pidi.

Offline MPLee
Avatar
2342 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 16:16

Zuzuli  Děkuju, ale já potřebuju kožené na chození venku

Potrefenáhusa  možná ušil, ale na textilní jsem minule čekala místo avizovaných 2 týdnů víc než měsíc, tak se trochu bojím...

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 16:28

MPLee Dadoos šijí od 11 cm. Můžu doporučit. Ale taky se na ně čeká. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 17:06

MPLee na ven (kožené) doporučuji liliputi.

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 17:09

MPLee aha, ja myslela, ze maji v tech velikostech i kozene. My mame kozene s gumovou podrazkou v esku a jsou skvele. Ty lait et miel jsme taky zkousely, ale jsou proti liliputi pomerne uzke a tvrdsi.

Edit. Obe tyhle znacky maj v Dite v satku na Letne, kupovala jsem je tam

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 17:15

MPLee nejsou to teda capacky, ale attipas jsou i male

Online Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 17:25

Zuzuli ty attipas se prý pro ty začínající chodce moc nedoporucujou, jak maj takovou tu špičku 

ja capacky koupila ty babice a jsou ultramekky, ale ty lait et  miel jsou sice nádherný, ale zdály se mi strašně tvrdy. To samy teď rikala kamaradka o dadoos, ze jsou strašně tvrdy, a přitom se na ne všude pejou ódy, jaký jsou mekkoučký 

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 17:32

Potrefenáhusa Dadoos jsou asi tužší, protože mají v té podrážce tři cesty materiálu, není to jen kůže. Ale tvrdé teda nejsou, podle mě jsou na ven úplně super.

Offline Tabea
Avatar
4678 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 17:59
Reakce na Gatita:

tv 711990 bylo nebylo, meli jsme pizzu. Syn dostal osminku. Vztekal se, ze chce celou. Rekli jsme mu, ze muze dostat pridano, az sni to, co ma na taliri, ze to rychle stydne. Tak byl dalsi krik a ta osminka skoncila tak, jak napovida nazev historky. Ja si myslim, ze chyba je ve vychove, protoze to dela jenom nam, ve skolce je uplny premiant. Rozdupana pizza je tedy extrem, ale podobne zaseky mame denne.

​myslím, že ve školce by to neudělal, protože by věděl, že by na něj ostatní děti čučely.

Offline MPLee
Avatar
2342 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 18:38

Zuzuli xs jsem našla jen textilní. Ale nevadí, prozkoumám internety důkladněji

Online mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 18:47

MPLee my mame capacky Colombini, jsou mekoucke a siroke a delaji je od delky 110 mm. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 18:57

tv ehm, aj ja si prosim spravu, mne sa mari, ze afera palacinka prebehla este na pekle, lae nie som si ista a bikdy sa mi nepodarilo zistit o com bola! Prasknemntu od zvedavosti