Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:16

Zuzuli já zase nevím o nikom, kdo by s tím kojením měl problém, kromě jedné kamarádky. Ono fakt těžko usuzovat. Moje máma se rozkojila po 14 dnech, co dítě ani neviděla, takže mě ani nenapadlo, že by mi kojení nešlo:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:18

Nás pokojíček, ještě před úklidem, snad to slabší povahy přežijí;)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:28

Pridam sa do statistiky, maly ma v izbe mentolove zavesy a inak biely nabytok, parkety ma dubove, hadam tridsatrocne, tak je kazdy kus inej farby. Kupila som naivne aj kallax police na hracky, zatial v nich sidlia plysaci. Vcera som mu tam chcela preniest dake hracky z obyvacky a pred spanim mi ich nakazal odniest spat do obyvacky . A teda do izby som mu kupila par grafik s farebnymi motivmi, myslim, ze som sa inspirovala niekym odtialto a su skvele, synovi sa strasne pacia aj ked nie su vyslovene detske.

Offline letfenixa
Avatar
7967 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:31

Evaeva mne sa páči

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:44

DrowRanger bože grafiky som nakúpila aj ja a ešte stále na ne nemám rámy . Decká aj vyrastú než ich zavesim.

Offline dzizisketa
Avatar
7447 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:45

Evaeva

MMoc pěkná barva závěsů! A líbí se mi šatník, odkud je, smím-li se ptát? 

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:47

Evaeva pekná a to mi ako veľký neporiadok nepripadá.

Syn má obľúbenú hru: vysyp všetky hračky na kopu, najlepšie do postele a nechaj ich tak (tu je taký slabý odvar). Ale večer si to aspoň uprace.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:49

Fotej se tu bince?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:52

letfenixa díky. Potřebovali by víc regálů na hračky, ale dáme je asi až do plánované herny, tady je opravdu málo místa.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:53

Evaeva tuším tam vidím balancnu podložku, ako na nej cvičíte? Nám ju fyzio tiež odporučila, kúpila som ale nejak neviem čo s ňou ďalej, syna bavila tak 5 minut.

Online 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:53

Zuzuli hele ale ja na klobouckach ani odsavacce nic blbyho nevidim. Jasne, neni to pro kazdyho, ale nedemonizovala bych to. Ja je pouzivala, dokud nemel Tonda idealni prisati. A to proste trvalo, byl slabej, malej, unavenej a az tak po sestinedeli se to srovnalo. Zadna laktacni tomu nepomohla. Presto jsem jeji pomoc ocenila, hlavne ze mi ukazala jinou polohu nez jsem znala z nemocnice. Ovsem jinak jeji podpora spocivala v uklidnovani, coz sem fakt nepotrebovala. Mlika jsem mela hodne, i diky odsavani, ale dite potrebovalo dozrat, no. Jediny teda co me stve, jak hned dite dostane dokrm UM. To v moji porodnici nedelali, az jsem z toho byla na nervy:))) ze ho nechaj umrit hlady!

Online 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:54

Mrakoplas mne se ty ikea pokojicky moc libej! 

Potrefenáhusa jakmile je tam kocicka, neni to binec!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:55

dzizisketa prosím tě, to je ta levná řada IKEA platsa. Chtěla jsem, aby měli jednotlivé dveře a šuplíky, aby to zvládali sami otvírat. A tohle se dá navíc přestavit, kdyby to přestalo vyhovovat. Máme to teda jen necelé dva roky, ale zatím bez vad.

Offline dzizisketa
Avatar
7447 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:55

Tak já přidám náš, tedy stav z léta. Na místě, kde je deka s plyšáky a psem, je teď vláčkodráha; deka je přesunutá do rohu jakoby vpravo dole od místa, odkud jsem fotila. A přidám i detail s jednou grafikou. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:56

Potrefenáhusa jak jsou natazeny kazdy v jinem koute.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:56

Potrefenáhusa taky se u vas dite odplazi z podlozky/koberce na studenou podlahu a kocour se vyvaluje uprostred koukam. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:02

Soutěž bince

Nafotila jsem si pokoj tehdy čtrnáctiletého syna s tím, že tu fotku budu ukazovat jeho slečnám, aby věděly, do čeho jdou. Ale fotku sem nedám, pak byste měly noční můry.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:06

Karja slevy na dětské jsem viděla na eobuv.cz, ale vůbec nevím jak se pohybuji ceny běžně u téhle obuvi. Kolem 500 vidím reeboky tenisky. 

Online Pinot Noir
Avatar
24459 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:06

Tak i náš budoucí pokojíček. Ty bílé postele budou dvě stejné, ten dřevěný gauč půjde do pracovny/posilovny/pokoje pro návštěvy v jednom. A místo hnědé komody, kterou si chci vzít do ložnice, bude 3 metry dlouhá nábytková stěna s výklenkem pro jeden stůl, druhý stůl bude pod oknem. 

A máme stejný koberec jako dzizisketa

Offline Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:08

711990 ja proti odsavacce tez nic nemam, necele tri tydny byla mala na odsatem mlece, nez se zacala kojit... Ted tu ceka v pohotovosti prave na tu kamaradku v porodnici, pokud ji bude potrebovat. A nepopiram, ze nekomu kloboucky pomuzou. Ale kdyz mi ctvrta kamaradka za posledni rok vypravi, ze prvni kojeni v porodnici vypadalo "ukazte prsa, hm, mate blbe bradavky, s tema nikdy kojit nebudete. Tady jsou kloboucky... A jaktoze jeste nemate kojici podprsenku, okamzite si ji oblecte" vetsinou pak nasledovano komentovanim toho, ze malo koji, dite nepribira, tak prikrm, tak me to uz dost vytocilo. Mozna by tech par hodin po narocnem porodu zraleho ditete ocenila spis to uklidneni a vysvetleni, jak to funguje a co ma delat...ne hodnoceni bradavek. Me osobne laktacni pomohla prave v tom, ze me uklidnila, ze to zvladam, ze muzu s klidem opustit nemocnicni rezim, ze dokazu svoje dite nakrmit, a ze mi nekdo ukazal, jak to dite pohodlne drzet (nebyla jsem schopna ho nainstalovat podle obrazku v letaku)a z ditete, co odchazelo z porodnice s lahvi a se zakazem kojeni, aby se nevycerpalo, byl lusknutim prstu ukazkovy kojenec.