Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:13

No a vlastne máme trofast s tyrkysovymi suflikmi. Máme ju pol roka a už není kam dávať hračky . Plus dva koše na hračky pretekajú.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:16

Pinot Noir jeej tie by sa aj našim páčili, majú aj smetiarov?

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:18
Reakce na Pinot Noir:

Už se mi šijí tyhle povlaky na polštářky, těším se.

​A kde jsou tornáda?

Offline Pinot Noir
Avatar
24460 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:22

Ginevra ty budu snad muset vyšít

Offline dzizisketa
Avatar
7448 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:26

Všechny pokojíčky tady se mi líbí, asi to bude těmi dětmi a hračkami v nich

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:11

Raz sme sem dávali fotky na zlepšenie nálady, tak môžeme znova. Táto šedá zima je protivna.

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:12

A Karja by mohla nejakú súťaž vymyslieť.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:18

letfenixa  Já jsem pro, soutěže jsou sranda

Offline dzizisketa
Avatar
7448 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:29

Zuzuli

DDoufám, že to není Krč! Mně tam tedy nikdo kloboučky necpal, ani mi neříkali, že bych kojit nemohla, naopak mně nutili odsávat a přikládat nejpozději po třech hodinách. Akorát nějakou instruktáž jsem dostala k prvnímu přiložení, víc jsem si přečetla na letáku Laktační ligy, co byl v pokoji. A když malý po pár kojeních začal při něm strašně křičet, tak zběžně zhodnotily že jako technika dobrý, že se mám snažit. Doma mi pak laktační ukázala jeden jediný trik, jak malého přílozit, a v podstatě hned bylo po pláči. To mě trochu mrzelo, protože v podstatě šlo o prkotinu, která mi ale mohla ušetřit pár dní nervů. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:47

Vytuhlo mi dite hodinu před tím, než má jít na kutě a furt chrápe

apolinar není baby friendly hospital, což jsem věděla, ale stejně mě tam dost nasrali s tou mizernou podporou. Kloboucky mi teda nedali

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:49

Sairon já bych taky barevný nábytek nedávala. Nechceš na dvířka od skříně nalepit taky nějaké nálepky, pokud ti to připadá holé? Budou mít závěsy? Ty dělají hodně. Mohly by být vzorované, k tomu vzorovaný kusový koberec, barevné rámečky na obrázky. Ono když připočteš miliardu Lega, barevné knížky v knihovně,... smutné to podle mě nebude. Ale je pravda, že velký pokoj těch barev snese víc.

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:49

dzizisketa to by ma zaujímalo čo to bolo za trik ak sa to dá opísať. 

U nás tiez pchali klobúčiky ale ja som ich vďačne používala asi dva mesiace(?), na začiatku som mala tak krvavé bradavky, že som to bez nich nevydrzala. Potom som ich postupne zrusila a dojčila bez nich.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:51

Mrakoplas ja mam zas pocit ze syn ma hraciek malo oproti ostatnym detom. Vsetko je v tych sivych skrinkach + volne polozene 2 krabice lega, mnou vyrobena kartonova kuchynka a vozidla (tatrovka, trojkolka, motorka, kolobezka, vozik)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:52

Zuzuli mě kloboučky taky nedali, je teda fakt, že já žádnou podporu nepotřebovala. Alena chodbě jsem zaslechla sestřičky, jak se baví, že jedna chodí k nějaké mamince domů a že už neví, co poradit. Řešily to spolu půl hodiny, to mi přišlo hezké.

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:54

miuu

Zkusime, ale fyzio nam ted poradila neco trochu jineho, aby se tak neosivala;-)

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:56

711990 Tak do te petistovky, no fakt skoda toho Humanicu:-(

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:57

eless my sme mali tiež malo (oproti tomu čo vidím u kamarátok). Ale ako sú už dvaja, tak sa to rýchlejšie množí, hlavne cez Vianoce . Fotka je teda ešte pred nimi, teraz je to zapratane celé. Asi je zase čas dačo vytriedit. 

A to kopec hračiek majú ešte u mojich rodičov, kam chodíme takmer denne.

Offline Pinot Noir
Avatar
24460 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:59

Mrakoplas svatá pravda, s jedním se to drželo na uzdě, ale jak jsou dva, strašně to narůstá. 

Online Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:06

dzizisketa je :) no pry ma kratke bradavky a jeji sousedka na pokoji zase moc velke :D ale teda rika, ze mimo tuhle sestru je vetsina nakonec fajn, tak snad dobre. Ale laktacni domu uz domlouva

Evaeva v me bubline ty kloboucky nedostala jen jedna jedina kamaradka, co rodila v Uherskem Hradisti. Jinak prubeh jak pres kopirak, co se tyka lonskych porodu (a cisaru :D), v porodnici kloboucky, moc male nebo kratke bradavky, dokrm, domu sla uplne vystresovana matka, ze dite nezvladne nakrmit, cestou vykoupila nemocnicni lekarnu, koupila odsavacku, UM, lahvicky... A doma pak prisla laktacni, zmackla prso, mliko vystriklo vsude kolem a od te doby se vesele koji. Fakt jsme se bavily, kdyz jsme zjistily, ze vsechny jsme to mely uplne stejne. 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 19:12

Pinot Noir polstarek s autičkama a lišáček z HM byla povinna vybava, kdyz u nas starsi chlapecek spaval. Snad zas nekdy bude chtit.