Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24459 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:13

A žádné bince nevidím, vždyť to jsou všechno útulně zabydlené pokojíky!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:16

Mrakoplas moc necvičíme, máme špatnou morálku. Ale fyzio doporučovala, aby na ní třeba stál a chytal míč, jeho to i celkem baví. Ale taky říkala, že je dobré to doplníte i jinými cviky, syn má trochu propadlé kotníky a špatnou klenbu a prý u něj hrozí, že si zafixuje na té podložce špatný postoj, protože děti si ten správný nepohlidají. Takže tam spíš tak leží a on na ní občas stoupne nebo poskočí, i to je podle mě fajn.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:17

Mrakoplas no, dneska se s tím nepořádkem moc nečinili a značná část se nevešla do záběru;) Ale mě to taky nevadí, večer je to za čtvrt hodiny uklizené.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:20

Potrefenáhusa moc pěkný koberec, a podlaha taky

Offline continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:21

Takto to u nás opravdu nevypada. Tzv. Referenční úklidová fotka, když mě děti opravdu vytočí nepořádkem, trvám na tom, aby to dostaly do tohoto stavu. Povede se tak 2xmesicne.

Nálepky už jsou pryč a závěsy budou jiné, jen se potřebuji dostat do IKEA. 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:23

Mrakoplas jeeej postel ikea kura. Ja som ju   povodne chcela synovi do izby ze by spal hore a dole by mal bunker so svetieljami a tak... uplne krasne veci boli na pintereste vymyslene. Lenze potom som si pozrela rozmery a pod okno by sa kvoli vyske nezmestila/nedalo by sa okno otvarat. Pozdlzne pri stene ju dat nemozem lebo by nezostalo miesto na hranie. Sirka izby je asi 2,20 alebo 2,30m. Za mojich studentskych cias som mala pri okne stolik a postel pozdlz steny a priestoru tak bolo dost malo lenze vtedy mi to tak vyhovovalo

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:28

Podľa mňa to tiež bince nie sú, veď sa tam žije.

A keďže u nás nie je Ikea, tak máme všeličo z Jysku

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:35

eless on mal dole tiež bunker ale nedávno strhol tie závesy a naspäť ich už nechce . Toto je veľká izba, má takmer 20 metrov štvorcových ale budú v nej dvaja, tak mi poschodová posteľ príde praktická. 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:37
Reakce na Mha:

Soutěž bince

Nafotila jsem si pokoj tehdy čtrnáctiletého syna s tím, že tu fotku budu ukazovat jeho slečnám, aby věděly, do čeho jdou. Ale fotku sem nedám, pak byste měly noční můry.

​taky mam par fotek v archivu pro slečnu. Ten můj je už teda dospěléj, ale bordel má v pokoji pořad. Ted navíc hlásá, ze se nesmí moc uklízet, anžto si máme trénovat imunitní systém na boj s kovidem. Na tenhle argument nemám dost pádný protiargumenty :)

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:37

Evaeva syn na nej bez držania ani neustoji, chytanie lopty je úplne sci-fi

Offline continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:40

Mrakoplas poschodova postel je výborná vec a deti to milujú. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:40

Mrakoplas on to zvládá, ale tím spíš si myslím, že si našel nějakou blbou polohu, ve které to umí. Protože břicho i ty nohy má špatné, to vidím i já.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:42

Mrakoplas mě by se pro ně taky takový bunkr líbil, ale do toho malého pokoje se nevejde. Bude jim zatím muset stačit domeček.

Offline continuity
Avatar
33670 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:42

Mrakoplas začala by som tým stanim, keď to zvládne, tak pomaly drep. Potom trebárs jednu nohy zdvihnúť ( len ako bocian). Všetko pomaly pod kontrolou. 

Môže si na to aj ľahnúť na chrbát a prevesit sa, zdvihnúť jednu nohu, položiť a druhu. Zase úplne pomaly. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:45

Ginger cha, naši hoši mají teorii, že jim v pokojích žijou jiné civilizace a úklidem by se mohly poškodit. a o trénování imunity samozřejmě též hovoří, zejména když vyhrožuju, že to co mají vyhozené v odpadkovém koši brzy vyleze a začne požírat dům

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:51

continuity tuhle jemně fialovou jsme měli kdysi v ložnici, bylo to moc fajn, ale spolu s vysokým stropem (barva jen v "zrcadlech" - nikdy se nemaluje komplet celá plocha, ale nechávají se okraje a bílý strop plus stěna kde je okno) a dubovými parketami/nábytkem. s tou zelenou mi to přijde už moc studený

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 21:19

Zuzuli mne kloboucky taky nikdo necpal, ani podprsenku. Akorat po sekci jsem zacala kojit asi az 4. nebo 5.. den a byla jsem pekne na nervy, vcetne place. Sestry se snazily, byt teda daly rovnou flasku a rekly, ze odsavacka je k nicemu a jidlo bylo taky pekne peklicko. Nejlepsi pak byla takova starsi tlusta sestra. Ta mi rekla, at nevysiluju a piju hektolitry caje a Kara a uklidnim se a ze vsechno pujde...A najednou fakt z minuty na minutu decko vypilo asi 40ml a bylo. Nechci tu rikat nic objektivniho, ale mne nekvic pomohlo se uklidnit a rict si, ze i kdyz kojit nebudu, tak se svet nezbori. Mozna kojim uplne blbe, polohy, deset minut a dost (jakmile se malej "flaka")a tak, ale decko roste

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 21:28

Mrakoplas pre dvoch je poschodova urcite super. Syn ma na tej svojej len vytahovaciu pristelku

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 21:33

Jos moje první dítě mě s kojením naprosto dokonale vyfakovalo. Prostě nechtěla z prsu ani za svět. V porodnici se mnou kojily naprosto všechny sestry ve všech polohách na všechny způsoby. I víkendové službě i primářka oddělení. Zvládla max 20ml a doma to aˇlo do kopru úplně. Ani na to nechci vzpomínat, po sekci pro zánět, po antibiotikách, bez rezervy (přibrala jsem jen obsah dělohy), jsem vstávala po 3 hodinách (musela jsem, mrňka stála va váze většinu šestinedělí), zkoušela přikládat což mělo za následek moje řvaní, řvaní mimina, což jsem pak vzdala, protože jsem jí nechtěla nas*t natolik, že odmítala i flašku. Takže flaška, ohřát, nakrmit, odříhnout, přebalit, uložit, odsát, rozebrat a umýt odsávačku a flašku a vše veazit do sterilizátoru. A do hodiny poté jsem už mohla opět přikládat. Trápila jsem se 5 týdnů a po nocích pila nutridrinky, abych k ní zvládla vstávat. Shodila jsem 11kg za 14 dní, měla jsem velikost xs při 175cm. Přibírat začla, až když měla víc UM než toho, co jsem zvládla odstříkat. Muž doteď lituje, že mě nedonutil přestat dřív. Nekojila jsem a svět se nezbořil. Bylo to ale nejhorší období v životě.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 21:37

Jos myslím, že tvůj syn už je dost velký, aby mu deset minut stačilo nebo aby si kdyžtak řekl, že to bylo málo.