Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 21:42

Pokojíčky pěkné, všechny. My máme pro kluky jen jeden, původně jsme chtěli koupit druhou postel, ale pak nám přišlo líto místa na hraní, takže teď je u truhláře ve výrobě patro pro staršího a budeme mít taky palandy, tak jsem zvědavá, jak to klapne. Jinak kluci to tam mají barevné hodně a líbí se to nám všem. Nábytek je světlá borovice, závěsy a velký kapsář na zdi u postele žlutý/oranžový/zelený a na stěnách barevné obrázky ze dřeva a kamenů.

Offline continuity
Avatar
33413 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 22:15

viktorka_od splavu ta zelená je tepla, jen to sežral foťák, na druhou stranu tu fialovou vytáhl, za dne je téměř bílá.  Ale barvy jsou dost věci preferenci. Ja bych třeba modrou, horcicovou nebo žlutou doma vůbec nemohla mít - měla jsem kdysi v podnájmu modry gauč, hned první den jsem to obalila prostěradlami a sundávala jenom kvůli prani.

Ale mě experimentovat s barvami většinově nevadí, ty blede interiéry mi nesedí. 

Offline žluťásek
Avatar
7587 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 22:55

Já se přiznám, že ty vystajlovany insta pokojíčky se mi líbí. Ale v reálu to tak stejně nikdy vypadat nebude, stačí různobarevné hřbety knih, vystavených dvacet aut, koníčků nebo duplo a rázem je po stylu

Ale mám moc ráda ty ikea systémy, kallax a trofast do každého dětského pokoje :) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:11

žluťásek kallax ani trofast moc nemusím, ale samla krabice nestačím kupovat

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:18

Evaeva ja som trofast tiež najprv zavrhla ako škaredý, no ale nič lepšie som nenašla a nakoniec sa mi to aj celkom páči

žluťásek aj ja chcem vidieť nejaký vystajlovany insta pokojicek! ale neviem čo mám hľadať.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:21

Mrakoplas mě vadí to, že ty krabice nejsou průhledné. Vzhledem ani tolik ne. Já to psala spíš jako potvrzení nezbytnosti ikei:)

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:25

Moje dcera ma na jedne zdi silene barevnou tapetu s kytkama, z toho byste teprve dostaly infarkt!  Ale mne se to libi, docela ji ten pokojicek zavidim....

Karja Zkus si projet sporty, takovy ty klasicky jako Sportissimo, A3 sport a tak, ted jsem neco shanela a videla tam na boty velke slevy, jen nevim, jestli i na tak male deti, ja koukala po vetsich.

Offline žluťásek
Avatar
7587 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:29

Evaeva já nerada ty samla, nelíbí se mi jejich tvar. My kupujeme ty boxy do trofastu, ale nemáme ten rám, ten se mi taky moc nelíbí. Dáváme je do kallaxu :) 

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:29

Evaeva no priehľadné by som zas ja nechcela. Takto tam není vidieť ten bordel . A hračky sú v nich porozdelovane, deti už vedia čo kam patrí, ani som tam nakoniec nálepky nemusela dávať ako som mala v pláne.

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:33

Garfie náhodou to je super. My sme si nikdy nesmeli ani plagát zavesiť, aby sme nepoškodili tapetu . Ak raz budú decká chcieť na stenu trebárs aj veľkoformátovy gycovy západ slnka alebo nápis Home, nech ho majú, hlavne nech sa tam cítia dobre.

Offline žluťásek
Avatar
7587 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:40

Mrakoplas nám tatínek vyrobil vsechen nábytek na míru do pidi pokoje a co se pamatuju, v rámu palandy bylo vyryté tužkou mé jméno a ségřina postel celá polepená samolepkami ze žvýkaček. Zpětně obdivuju, že to ustál a nechal nás to systematicky ničit :-)) 

Offline continuity
Avatar
33413 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 23:54

Mrakoplas Garfie 

U nás je na zdi mapa Měsíce, v odstínech šedé a černé. 

A ta jedna židle je růžová proto, že dítě v krámě dostalo hystericky záchvat ( bylo jí cca pět). Jinou nechtěla, vlezla si tam do nějakého kouta a brečela, přesvědčovala ji i prodavačka. No tak máme jednu růžovou. Musím se jí zeptat, jestli si to pamatuje

Offline žluťásek
Avatar
7587 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 00:08

continuity vždyť je její, ještě aby si nevybrala barvu

Běžně se mi barevné zdi moc nelíbí, ale pokojíček tvých dcer mi přijde moc útulný.

Offline Mohučanka
Avatar
6385 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 00:21

Jé, téma čurbes v pokojíčku...Tak v posteli spát je nuda, matrace na zemi je mnohem lepší, a na tom spacáku spí zrovna teď kočka - ví, že když je tam v bezpečí před kocourem. Vlevo mimo záběr je knihovna přes 3/4 stěny, ikea kallax.

Offline continuity
Avatar
33413 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 00:53

žluťásek díky.

Mohučanka barevné zdi. Konečně moje krevní skupina. 

Jinak jsem sem na jaře dávala covidovy brloh mych dcer, nemůžu tu fotku najit. Řekla bych, že jste na tom ještě dobře. 

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 05:21

continuity čo je zlé na ružovej stoličke? Že neladia spolu? My sa dnes chystáme po rastúcu ružovú. Som zvedavá, kedy syna vášeň pre ružovú a fialovú opustí

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 05:21

Mohučanka ten stan máme na záhradke, škoda že doma sa fakt nezmestí

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 08:58

Ajaj, přišel email, že je školka od zítřka zavřená. Myslím, že mám málo vína!

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 09:00

continuity ta růžová židle tam náhodou vyloženě pasuje! Stěny jiné, než bílé, moc nemusím, ale jinak je to hezký pokojík. A ta polička ze Sevy je super!

Offline Mohučanka
Avatar
6385 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 09:11

Pinot Noir tak to teda soucítím, je to kvůli kovidu?