Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24415 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 09:18

Mohučanka ano. V jiné třídě jsou nemocné učitelky.

Offline DruI
Avatar
3238 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 09:23

letfenixa Třeba syna vášeň pro růžovou neopustí nikdy. Můj muž si taky zcela vědomě pořídil růžovou pracovní židli :o)

(A já mám zelenou, u nás doma je opravdu hodně barevno ;o)

Offline Mrakoplas
Avatar
8785 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 09:24

Pinot Noir sucitim, naša je zatvorená už od Vianoc. Zapisem sa do poradovníka do liečebne

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 09:41

Tak haranti absolvovali (kapku dřívější) tříletou prohlídku a byli prohlášeni za normální Tato informace se trochu nesrovnávala s tím, že jakmile jsme vlezli do dveří, Oliver začal ječet jak když ho na nože berou a věšet se na maminu...

Ti dva si zjevně vyměnili role: Adéla je užvaněnej pohodář a Oliver lítostivej mazánek... doufám, že z toho vyroste!

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 09:57

Vy co máte palandy, nebo zvýšené postele, jaké to je, když jsou děti nemocné, není jim dobře? Jde mi hlavně o mladší děti ve věku školky, první stupeň. Já měla patrovou postel až jako větší, takže jsem vždy nějak vylezla i s horečkama, ale nedokážu si moc představit jak to funguje s menšími.

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:14

Sairon Máme ještě přistýlku, zasunutou pod spodní postelí. 

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:35

barbucha jak tříletou?!?  Já myslela, že jim je tak rok a půl!

Sairon palanda je ve výrobě, ale též máme jako brrr ještě zasunovací postel pod tou spodní, hodí se, do budoucna i pro přespání kamarádů, teď na ní čtu pohádky. Já jako dítě spala pod stropem odjakživa, žádné problémy během chorob si nepatuju. Ale bývali jsme přes den nastěhovaní v obýváku, neb tam byla televize

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:37

Pinot Noir chudinko  koukám, že naše školka v obří budově má mnohé výhody, ve vedlejší třídě též covid řádí, my jedeme vesele dál. Tak se drž a doplň včas zásoby

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:45

Malenge 

Strašně to letí!

Offline letfenixa
Avatar
7933 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:45

barbucha na trojročného je to úplne normálne správanie

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:48

letfenixa 

No nevim, nejsme úplně cizí... Hlavně to vypadá divně, když vedle něj vidíš to druhý dítě, jak se na tebe vesele zubí

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:53

barbucha hele, tříletou kontrolu si užil tatínek, já byla v porodnici a přišel domů s prukazkou, kde je jen: nelze změřit, nespolupracuje, nevyšetřitelné u jednotlivých kolonek, výška je vyplněna o 5 cm blbě, dostala jsem vzkaz, ať ho aspoň změřím a zvážím a zavolám jim to tam, aby si to mohli dát do počítače. Jinak celou dobu ječel a dělal scény, odmítal na sebe nechat sáhnout, můžeš být v klidu, teď už chodí v pohodě i k zubaři.

edit: jsem to blbě přečetla, dělal scény doma na vás, tak to jste to ještě vyhráli

Offline letfenixa
Avatar
7933 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:56

barbucha jaj, ja som pochopila, že to robil u doktorky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:56

Sairon vždycky je varianta, že na dobu nemoci buď prohodíš ty děti nebo to nemocné zaměníš za manžela.

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:26

Sairon Jsem naši postel cvakla, dole je povytažena ta přistýlka.

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:26

Sairon když bylo jo špatně, tak stejne spaly se mnou nebo na dolní posteli.

Jinak jak jsme včera řešili ty bunkry, u nas se už taky staví. Asi jsem to přivolala.

Hned po probuzeni se sice zhadaly, pak se tam nějak porovnaly a ted spolupracují. 

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:27

brrr na to bohuzel nemám místo, ale je to moc hezky. 

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:32

continuity Dík, když jsem tu viděla fotky pokojíčku, tak mi došlo, jak ho mají oproti jiným velký (nešel mi vyfotit celý :-) a stejně tam moc nejsou.

Starší teď spí nahoře asi po roce, občas to totiž prostřídá a spí na té přistýlce.

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:37

brrr neboj, přijde čas, kdy budou jenom tam. Kdyby tam měly holky televizi, mladší vychází jenom na jídlo a starší vůbec. Už byla na dveřích i cedule Vstup zakázán

Online Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:39
Reakce na Mrakoplas:

Pinot Noir sucitim, naša je zatvorená už od Vianoc. Zapisem sa do poradovníka do liečebne

​Budu vas tam s Pinot cekat:-D 

Chachachacha, welcome to my world!