Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24454 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:16

continuity mně připadá, že čím větší změť, tím pro ně lepší. Plánuju bílošedý nábytek, zdi jako všude jinde čistě bílé, ale že to bude pitevní se nebojím. Už se mi šijí tyhle povlaky na polštářky, těším se.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:18

Já teda teď šedo-bílou kombinaci plánuji do ložnice, hned jak přesvědčím manžela na tapetu, pak už bude dětský pokoj jediný barevný

Online continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:23

MaeGandal

Každý prostor je jiný, mě by se tam zas nevešli dvě postele vedle sebe. Takže moje děti spí asi od 4 let na horni palande.

Zas místo na hraní měli v obýváku, nosili si k nám hračky asi do šesti. Teď mají místa na zemi méně kvůli stolům a nějak se tam vejdou i s legem, Sevou a králičímu domečkem najednou. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:24

continuity já mám děti rozmazleny. Čím víc místa, tím víc bordelu. Uklízet se jim taky nechce, ač musí. Něco dělám špatně, ale zatím nevím co.

Offline letfenixa
Avatar
7962 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:45

Pinot Noir krásne obliečky

Offline Zuzuli
Avatar
2151 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:59

Ja si jen povzdechnu. Kamaradce se vcera narodila holcicka (to neni duvod k povzdechu, naopak), tak mam v primem prenosu podporu kojeni v jedne prazske porodnici (jine, nez jsem byla ja). Krom toho, ze ve svem okoli nemam nikoho, kdo nedostal v porodnici kloboucek, protoze s temahle bradavkama kojit nebude (kupodivu bez nich kojim uz devet mesicu), dostala jeste vynadano, ze nema kojici podprsenku, jen kosili, a pomoc s kojenim krom nasazeni kloboucku byla pouze nacpani ditete na prso. Dite spolubydlici na pokoji je uz na prikrmu a to mu jeste neni ani 30 hodin. Tak hlavne, ze jsou baby friendly hospital a chlubi se s tim hned na hlavni strance webovek. Vazne je nutne ten pobyt na sestinedeli pro prvorodicku jen prezit a pak si domu volat laktacni? A aby radily kamaradky pres messenger a ne nejaka sestra tam? 

Offline Anema
Avatar
829 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:59

Pinot Noir jů, ty povlaky na polštáře jsou parádní!

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:04

Tak do statistiky: nas detsky pokoj je zarizen strizlive - bily nabytek, bile boxy, postel klasicka dospela z masivu. Zavesy sedo-modre, ta sama barva na ostění u postele. Koberec jsem koupila vlneny v pastelovych barvach. Nezbytny trofast z ikey mame taky. Vypada to moc pekne, ale vsude zaveje hracek a obleceni, takze do insta daleko;) 

Jeste jsem mela v planu povesit na zed síť, kam by se daly pridelavat vytvory ze skolky. Ale to jsme jeste nedotahli. 

Syn ma dovoleno lepit si v pokojicku po nabytku nalepky a tak. Jinde v dome plati zakaz kreativity;) I tak mame ale uz vsude vsechno zmatlane a omlacene. Otriskany nabytek a nove dvere

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:06

mne sa sucasny stav detskej izby fotit nechce lebo je tam bordel. ale mozem prihodit medzistav ked sa prechadzalo z malej postielky na velku a v izbe mal vtedy obe.
zaklad je svetly dub doplneny striebornymi skrinkami ktore casom pojdu prec a nahradi ich 4x4 ikea kallax s dubovym motivom. ram postel moc neladi ale co uz. ma aj maly detsky biely stolik so stolickou takze aj kose do ikea police budu biele (na lego a vlakove kolaje). raz doplnim zaves mentolovej farby a sivy kobercek na hranie. na najvacsi dizajn na ktory som sa zmohla bolo zladenie mantinelu s oblieckami a nalepkami na stenu

edit: fotky izby vymazane

Offline tv
Avatar
3538 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:22

Pinot Noir ty jsou krásné, chlapecci budou nadšeni. Moji by byli taky! Kde si to nechávás sít, jestli se můžu zeptat?

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:22

eless libi se mi ta skrin s roletou, ze neni videt neporadek. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:24

Barvy do dětského pokoje zrovna řeším. Potřebuji nějakou kombinaci aby teď sloužila pro dvě malé děti kluka a holku a časem aby vyhovovala i slečně studentce. Stěny jsou bílé, na jedné bude nakresleny velký strom se zvířátky a barvy tak bude určovat hlavně nábytek. Teď jsem plánovala velkou vestavěnou skříň přes celou zeď a vlivem těch insta pokojů jsem si naplanovala světlý dub v kombinaci s bílou, mint a lila a kromě toho, že jsem zděšená sama ze sebe že vím ze mint a lila jsou barvy , tak čím víc o tom přemýšlím tím méně se mi to líbí.  Vizualizaci zatím nemám tak jsem zvědavá jak to dopadne. 

Offline 711990
Avatar
17129 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:30

Sairon ja teda bych nabytek barevny nedavala a misto toho to resila kobercem, povlecenim apod....zvlast jestli budes mit pokreslenou stenu

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:31

Gatita to hej ale je strasne mala na sucasne potreby a ulozny priestor na hracky nestaci. to je este pozostatok mojho studentskeho nabytku co som si sama zariadovala izbu ked som mala 15-16. sponzorovane samozrejme rodicmi a nakupovalo sa v ikea

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:36

711990 ten pokoj je hodně velký a přijde mi že kdyby tam byl jen nakresleny ten strom v rohu a nějaký neutrální jednobarevny nábytek, tak už by to bylo na dětský pokoj moc nuda. Koberec dávat nebudeme, podlaha je světle šedá. 

Online Pinot Noir
Avatar
24454 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:42
Offline 711990
Avatar
17129 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:43

Sairon chapu, no tak to asi neporadim, my mame naopak mrnavy pokoje, takze resim opak:)))

Online Pinot Noir
Avatar
24454 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:45

eless to vypadá hezky s těmi nálepkami. 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:58

Sairon a co třeba závěsné křesílko, žebříny, když mate velký pokoj. Nebo kus stromu až do stropu. Všechno, co má vydržet bych udělala v neutrálních barvách. Barvy dodas textiliemi, podlozkami na hraní, galerii výrobku. Podívala bych se po nějakých zajímavých polickach. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:09

Ja som to už asi písala, my máme detskú komplet IKEA, vrátane závesov .

Ale ako dočasný nábytok je to dobrá voľba, masív, cena fajn a dizajn tiež v pohode. Keď budú väčší, dáme spraviť stolarovi na mieru. 

Je to nudná kombinácia drevo a biela ale s tým množstvom veci, čo tu je (plus koberec a závesy) je tu farieb až až.