Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 03:37

Pinot Noir Ach jo, drzte se. Deticky proste umi.

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 05:44

Pinot Noir A ted si vem, ze za patnact let to muze byt taky, jen to.nebude do te vasi, I kdyz, kamosce nablil ted kluk do skrine, spatny dvere otevrel no......tak nevim, ja mam treti noc o spanku dvou hodin, takze nevim, zda jsme si to tady vsechny nejak blbe nezanalyzovaly!!! Bliti v posteli, kamuflaze nalezenych darku, spankova deprivace, pretahovacky o penize....jakooo...jesteze mam ty deti aspon vtipny!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 06:51

viktorka_od splavu Takže Dyson? To je super darček, trochu závidím. :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 06:59
Reakce na betsey:

no takže najnovší vývoj. Už som mala polovicu vecí zbalenú v aute a odchádzala som s posledným kufrom a s dcérou, keď sme riskli ešte posledný rozhovor, ktorý nakoniec trval štyri hodiny, vysvetlili sme si veľa vecí a momentálne vládne krehký mier. Ten chlap to šialené prerozdelenie financii a domácich povinností fakt myslel v dobrom a chcel ma jednoducho odbremeniť. Pretože tým, že som aj tak do domácnosti prispievala nad rámec svojho rodičáku, ktoré som míňala na nákupy, tak mu prišlo, že polovica nájmu a odbremenenie od nakupovania, varenia a prania je pre mňa výhodná ponuka. Povysvetľovali sme, dohodli sme sa ako a kde treba na veciach zapracovať a teraz som zvedavá, koľko to porozumenie vydrží. 

​Přeju hezký Vánoce, mír udrž co to půjde, ale mně to zní psychopaticky, zažila jsem podobnýho člověka, co si poté co jsem udělala něco k jídlu šel udělat něco pro sebe, co si dal do pračky svoje věci, jel stejnou cestu svým autem a já svým atd., taky se pokusil když jsem vybouchla to prezentovat stylem "ale já jsem myslel...", "ale ty jsi říkala...", "ale ty jsi chtěla..." a "já jsem nevěděl...". Jsou to lži ex post a pasivní agresivita, brrr...nenech ho v tom pokračovat, dobrej chlap to asi neni, empatie a velkorysost se zničehonic nevyloupnou.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 07:13

betsey Držím teda palce, ale súhlasím v tomto s Mutzi. 

Offline 711990
Avatar
17135 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 07:16

Pinot Noir drzim palce at je to jen jednorazovy...moje mama prozvracela predchozi 2 dny a ja pro jistotu vcera chytla nejakej prujemtakze salat jsem vyrobila, ale neochutnala, mozna bude dost hnusnej

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 07:22

Přiznám se, ze chlap, kterýmu přijde, ze mi ulehčí tím, ze se budu o dítě a domácnost starat a platit si to sama s tím, ze on se bude o sebe starat taky sám, by mi byl asi krajně podezrelej

jako ono tyhle horký internetový soudy typu já bych s nim nebyla a hned bych se s nim rozešla jsou fakt zbytečný - ale jako v tomhle nastavení si říkám, k čemu by mi teda takovej partner asi byl?

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 07:38

betsey drzim palce aby sa to urovnalo aspon do unosnej miery spoluzitia. sama som pochopila v niektorych veciach ze dieta je ozaj tazka skuska vztahu a vsetko zabehnute sa meni a smutne konstatujem ze vacsinou v neprospech matky lebo tatinko sa snazi udrzat si svoj zivotny styl ako za cias bezdetneho. je smutne ze to pozorujem aj v okoli aj ked cest vynimkam ktore sa idu pretrhnut aby stravili cas s dietatom - tj moj brat. vedela som ze taky bude uz ked stale visel na mojom synovi vzdy ked sme sa stretli. zene pomaha a dost mu otvorilo oci aj to ked videl ze v jeho okoli to vobec nie je samozrejmost

Offline Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 07:57
Reakce na Pinot Noir:

Tak mě před chvílí probudilo, jak nám Ríša zvrací do postele.

​Uaaa zelam nech je to len jednorazovka z jedla. ( Strasi sa tak jednu noc niekoľko krat povracal z nejakeho pokazeneho termixu co mu dal dedko). Drzim palce.

Online Pinot Noir
Avatar
24474 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:07

711990 Díky! Myslela jsem, že aspoň na Štědrý den tu nebude hučet pračka, no, tak to se nepovedlo. Prát peřiny a polštáře, to fakt chceš

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:16

Potrefenáhusa  třeba jenom zapomněl dospět,, když chodi k mamince na stravu a prat pradlo.Nebo mu to rodiče neumoznili.Takhle se dospelej chlap nechova.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:18

betsey drzim palce....odejit se da vzdycky.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:21

Tak Betty jo ti rodice mi v tom prijdou fakt asi nejhorsi element:-/

betsey drzim palce, zni to dobre, pokud by dokazal projmout svuj dil odpovednosti za rodinu a neprchal k mamince pod sukne bude vyhrano

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:21

baby, snazte sa nestresovat. oddychujte a nenutte sa do nicoho. nie sme dokonale stepfordske panicky predsa a posielam vam obrazky na trefny vianocny stromcek a Pinot Noir odpusti ze som si spomenula hned na nu dufam ze vam to vsetkym vycari aspon na chvilku usmev na tvari

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:26

eless "urovnat do unosne miry spoluziti"je hodne smutny.....ja bych tak zit nechtela cely zivot....no,proto sem rozvedena.

Online Pinot Noir
Avatar
24474 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:31
Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:33

Zarinya ano je to smutne. ale niektore zeny to same financne nezvladnu a navyse sa snazia udrzat rodinu pokope ale kazda ma tu hranicu unosnosti niekde inde.

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:40

Pinot Noir  Taky dnes pereme, i povlak na matraci.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 08:41

eless tak drzet rodinu pohromade za kazdou cenu je uplne to nejhorsi.....a vetsinou zbytecny.

A zenska,ktera uz ted financuje domacnost se nemusi bat byt sama.

Online Pinot Noir
Avatar
24474 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 09:02

ziginka Uf! Něco je ve vzduchu asi.  Myslím, že to nebylo z jídla, vždyť skoro nic nejí ;) Možná že zase pil vodu z vany, když se koupal. S pěnou