Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:14

Malenge víš co, dítě má přijít čistě a slušně oblečené, potom děj se vůle boží Já je hlídala do obřadu, pak už mi to bylo jedno.

Offline Malenge
Avatar
4286 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:19

Evaeva no však jo, tím jsem chtela říct, ze už bych nic dalšího neshanela a neutracela za to, protože vidím celkem živě, jak to dopadne. Ale pořad lepší špinavé děti, tam se s tím nějak  dá pocitat, než když mě na brachove svatbě přímo při obřadu cerstve nakojeny mladší ohodil cele šaty

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:26

Vari bobování a vůbec chůzi ve sněhu v pohodě zvládly i zimní bundgaard petite  ono zase do břečky bobivat stejně spíš nepůjdeš a nebo v těch holinách s teplou ponožkou, no. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:34

MPLee 

Před měsícem jsem vyřadila magentové moaxie vel. 24. Jsou nošené půl loňské a půl letošní sezóny. Jestli chceš, napiš, nafotila bych je a nechala tak za 200,-

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:35

Evaeva continuity Malenge vdaka za nazory, necham to teda tak (aspon nemusim zhanat:) ziadna hoch svadba to nebude, obycajna dedinska, pohorsovat sa urcite nikto nebude :)

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:36

Malenge Evaeva inak preto som kupila to dvojbalenie triciek, aby vydrzali cisti aspon do konca obradu , potom je to uz jedno, pri restauracii je ihrisko, hned sa tam vyvalaju.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 16:40

Malenge jojo, já to pochopila. Jinak bráchova svatba teda dobrý S miminy aby člověk měl tři outfity i pro sebe

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 17:41

dynda beru! Ostatně, boty po vás už máme vyzkoušené a na úzkou nohu asi budou fajn  

Offline Gatita
Avatar
7187 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 21:45

Dnes byl teda den. Syn mel domluveno, ze pozve dnes odpoledne kamarada, hrozne se tesil a od rana se na to chystal.  Jeho maminka na to ale zapomnela a uz se jim to nejak nehodilo, syn byl straslive zklamany a schliply. Tak jsem mu rekla, ze pujdem aspon na hriste. Tam se mu zachytilo tricko o planku v plote a to triko si uplne rozparal. Bylo oblibene...to uz neustal. Abych ho utesila, slibila jsem mu palacinku, ale doma jsem zjistila, ze dosla vajicka.  No je mi ho dnes fakt lito. 

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 21:50

Gatita chudák malý.

Zítra bude líp. 

Offline Len
Avatar
2243 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 22:45
Reakce na Malenge:

Před chvíli se me zubař zeptal, zda má malý (3,5!) ještě dudlík. Když jsem vyvalila oči, řekl, ze má otevřeny zkus. Tak jsem z toho celkem nemile překvapena. To dítě mělo dudlík v puse za život asi 3x v sestinedeli. Palec a spol.si necucal nikdy

​Ono to bohužel může mít i skeletální podklad (geneticky daný), na který je prevence krátká, ovlivní to pak jen rovnátka. 

Offline Len
Avatar
2243 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 22:46

Gatita Taky je mi ho líto, tolik najednou

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:01

Gatita ale ne, to byl teda den.

Zítřek bude určitě lepší.

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:03

Gatita chudacik

Offline Karja
Avatar
36057 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:11

Gatita Někdy je den prostě blbec, ale pro ty děti je to prostě horší! Ať je zítra povedenější;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:11

Mě ty Ríšovy slovní obraty jednou zabijou. Ptal se, co to znamená, že bude předškolák. Tak jsem se mu to snažila nastínit a zmínila jsem, že se možná trochu začnou učit písmenka. Práskl sebou na postel a začal lkát a bědovat: Písmenka?! Pane bože, písmenka! Nejsem ještě připravený na učení písmenek!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:22

Pinot Noir abys ho tam ve čtvrtek dostala, když není připravený na písmenka

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:28

Evaeva to jo, hrozně se těší. Vlastně i dost písmenek zná a zajímají ho, ale on je prostě mistr teatrálnosti.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:35

Pinot Noir vždyť jo, to byl vtip:) U nás teda žádné těšení neprobíhá ani u jednoho:( ale starší aspoň neprotestuje.

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 23:39

Evaeva náš nadává celé prázdniny, že by je zrušil. Po mně teda není.

Na Viktora jsem zvědavá, sice k té své školičce vždycky zatočil, když jsme šli okolo, ale jestli tam chce, to se od něj nedozvíš. Letos tam asi bude z nejstarších, ale zároveň největší mimoň.