Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 09:03

betsey drzim.palce, treba jen opravdu potrebuje nakopnout. Kazdopadne mas ted oci otevrene a uz nenechej to dojit tak daleko, klidne ho upozorni rovnou, ze takto ne.

Jo a ocekavala bych, ze se te pri veceri u rodicu zastane a upozorni i je/matku.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 09:14

Candance To ocekavani zastani je cesta do pekel

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 09:16

Moc vam vsem preju, aby ten Stedry den byl stedry i na prijemne zazitky a pokud nezacal uplne svatecne a hezky, tak at to aspon vecer napravi. A dalsi dny si uzijte co mozna nejlip, v klidu a pohode.

Offline Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 09:29

Za chvíli jdeme na dobročinný svařák, výtěžek bude věnován Markovi. To je opravdová tragédie :(

Patron dětí

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 10:03

Zarinya mas pravdu. urcite nie je dobre tlacit na to za kazdu cenu a preto som spominala ze hranica unosnosti je u kazdeho niekde inde kedy s tym proste skoncit. ja by som momentalne sama domacnost neutiahla po financnej stranke. az bude syn chodit do statnej skolky a mne odpadnu poplatky za sukromne jasle tak sa to vyrazne zlepsi.

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 10:08

Tak jen jsem to dopsala, manzel ohlasil strevni potize a pak jsme spojenyma silama rozlili hrnek kafe s mlikem.

Vesele Vanoce vsem!

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 15:54

Tak to ja uz na vanoce poslala segru a mamu do prdele:-D. Ale dobry mama vysmahla a segra mi zacala uklizet:-D. A rika sambovi ,,hele jo, vidis to, tak takhle to tady bude vypadat,, a on ,,teeeda super, ty k nam ted budes chodit kazdy den?":-D. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 15:57

Karja takze vas nakonec pustili domu? ja bych byvala taky radej zustala tak mesic pokazdy, jen lezet a starat se max o mimino:-) ale doma to bude fajn, kdyz je postavis pekne do late

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 16:19

ďakujem všetkým za podporu, vážim si to a ďakujem aj za rady. Ešte dnes ráno sme pár hodín debatovali, ja som aj písala a počítala a myslím, že v tom máme teraz úplne jasno. Môj chlap nie je taký sebec, ako to znelo, skôr to všetko bublalo a gradovalo a vzniklo z toho toto. Keď som mu vyložila celú moju finančnú situáciu na rovinu, len otváral oči, ospravedlnil sa, zaplatil nám víkend na chate a vrátil mi tú polovicu nájmu. Vysvetlila som mu, ako to doma na rodičovskej vyzerá, čo od neho potrebujem, a konečne ma pochopil. Haleluja. Zasa z druhej strany ja som pochopila, čo sa mi niekoľko rokov snažil povedať v inej oblasti. Myslím, že sme sa ešte nikdy tak dobre neporozprávali, dohodli sme sa, ako ďalej budeme postupovať, a snáď to už bude ok. Odísť sa dá vždy.

Prajem vám všetkým krásne Vianoce, zdravé deti a doma rodinnú pohodu

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 16:29

betsey nech uz je len lepsie ked ste sa porozpravali a vyjasnili to co bolo treba

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 16:33

betsey hlavne se neostychej to zopakovat, kdyby pozapomnel nebo ze zvyku zajel do starych koleji.. krasne svatky a at uz je jen lip!

Online MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 16:37

betsey Nadeje umira posledni Kdybych neverila, ze se lide muzou zmenit, nemohla bych delat terapeutku

Drzim palce!!!

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 17:24

viktorka_od splavu Hele urcite, pritel jim rekl, ze se sem nebudou chodit divat jak do akvaria, ale ze jejich navsteva bude zacinat slovy ,,ahoj, nechces s necim pomoct?". Snad nas nevyhodej:-D Fakt chci do konce prosince polehavat a nic nedelat. Pustili nas, ale jako rodit pres svatky je pekne na prd, protoze nam chybi dve zakladni vysetreni, co se jinak delaji v porodnici, takze musime extra jeste dvakrat do nemocnice po silvetstru, coz v nasich koncinach znamena puldenni vylet:-///

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 17:25

betsey Ja si taky myslim, ze jsou lidi jen natvrdli;-)))) tak hezke svatky!

Offline RoSa
Avatar
8232 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 17:29

Karja tak hlavně že jste doma všichni pohromadě!

přeju nadále veselou mysl a zdraví!

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 17:56

Vsem krasne svatky, my dodelali hromadne bramborovy salat a pujdeme veceret:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 18:32

Karja tak snad vám tam nenapadne metr sněhu

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 18:37

viktorka_od splavu Nestras! Ale u nas to neni zas takova snezna katastrofa, ale samozrejme jakekoliv hnusne pocasi je neprijemne na tyhle cesty. Hlavne furt ctu, jak je kdo nemocnej tady, tak si rikam, tak to nikam nevylizam do jara a prd z toho, rovnou ke zdroji bacilu se vydame!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 18:58

betsey super,som rada, že ste to poriešili, už bude hádam len lepšie :)

Karja tvoj sambo je sambo s veľkým S! :) držím prsty, aby sa ti to polehávanie naozaj splnilo :) A veľká malá už videla malú malú?

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. prosince 2019 19:04

A inak u nás na počudovanie Štedrý deň i večer dopadol veľmi všedne, dieťa sa bláznilo ako bežne, odmietlojesť všetky sviatočné jedlá (vrátane oplátky a medu), aby potom večer vyjedlo všetok syr v okolí (ten si gurmánsky zajedal jablkom, kiwi a medom...). Muž už leží a spí chorýv posteli a ja si užívam kľud s pohárom vína pred nočnou šichtou (dnes som po 20 vstávaní k synovi prestala počítať koľko ráz som bola hore). Zajtra sa už teším ku svokrovcom, nech synovi vybijú baterky, ja tam budem vyjedať hrnce a piť .