Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 20:05

slniecko Tak u nas bylo taky obcerstveni a zdarma a dokonce I zivy konik;-). S lampionem to klaplo presne na 15 m od zacatku cesty z domu nez s tim dcera dvakrat triskla:-D:-D

Offline continuity
Avatar
33704 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 20:54

slniecko

Odhrabte si niekde miesto... Skoda, ze k nam uz skoro nikdo bez pozvania nechodi

Online brrr
Avatar
10020 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 22:08

K nám se naštěstí žádné hygienické předpisy nedostaly, ještě minulý rok jsem do školky pekla. A všechny akce, typu, zahradní slavnost, lampionový průvod, ples zásobují maminky svými napečenými buchtami.

Online brrr
Avatar
10020 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 22:10

Lampion jedině se svíčkou, ale loni jsem je musela nést, děti to omrzelo asi po sto metrech a zmizely ve tmě.

@Karja Tip na příští rok: Stačí na ten pečící papír zevnitř nalepit třeba listy, nemusíš žehlit voskovky.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 22:40

brrr No problem nebyl s voskovkama:-D:-D

Ale teda musim moc pochvalit svyho tatu, fakt se snazi, jak asi chlap jeho zkusenosti a veku muze, I kdyz je videt, ze nekdy se mu nechce. Dnes odmitl praci, jel by mimo domov na par dnu, ze je to pred mym terminem a ze bude potrebovat byt doma a treba hlidat! Vubec jsem ho o to nezadala, ani nic nerikala, ani by me to nenapadlo a on uplne automaticky, doma to doprovodil slovy, ze babicka ma jinak priority, ze by se z prace neurvala, tak to bude jistit on. To je tak super, jako uz jen pro ten pocit!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 22:51

Karja To je hezký

Offline rasaNori
Avatar
7733 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 07:37

Karja to je hezky

Nam tchyne oznamila na nasi prosbu jestli by vyzvedla starsi ze skolky a ona u nich prespala s tim, ze by ji tam zase  rano hodili po ceste do obchodu ze to teda ne, ze ona ji maximalne vyzvedne ale o zbytek at si zavolame dedovi. A ze se v posledni dobe nejak moc zbavujeme deti. Tak nejak nam s muzem dosla rec. A moje mamka se stehuje z mesta takze prijdem i o tohle hlidani:(

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 08:23

Karja to je hezky :)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 10:11

rasaNori Možná už jsem tu psala, že moje tchýně prohlásila, že ona "rozhodně nebude hlídat ve svým volným čase". Čert ví, jetsli to byla žádost o finanční příspěvek, ale nehlídá, no

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 10:34

MP Meri A v jakým jiným, než volným? To moc nedává smysl. Jediné fakt jako placený úvazek 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 10:36

rozarka kolegyně to tak měla, že chodila do práce a dítě hlídala babička, tak asi tu mateřskou dávali jí? MP Meri možná to byla výzva:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 10:40

 MP Meri možná to byla výzva:-)

​no úplně si nemyslim

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 10:41

rozarka Nehledala bych za tím nic složitějšího, než že má tchyně o programu volného času jiný představy než hlídat dítě, jako svatý právo na to má, leč informaci bych pokládala za nevyžádanou.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 13:10

Karja To je fakt hezký, tatínek je frajer! 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 13:10

rasaNori No, ja jsem od svy mamy zvykla na ledacos za posledni dobu, nejlepsi jsou ty proslovy jak bude hlidat az....az asi naprsi a uschne:-D. Minule to doprovodila litanii, jak si mame promyslet, zda u nich nezustat, ze jim prece nezustane takhle velkej barak a kdo se o ne jednou postara, coz za 2 minuty doplnila tim, ze to bydleni pohromade ma svy vyhody, hlavne co se tyce hlidani, tak jsem se zacala smat, a ona at si nemyslim, ze pak jsou deti ruzne nemocny a at nepocitame, ze ona bude jezdit hlidat nekam pryc (radi bychom bydleli cca okruh 5 km). Tak jsem ji rekla, ze s tim skutecne nepocitame.:-D. Vyrizeno proste:-D:-D

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 13:23

Mutziputzi To jistě, mě jen pobavil termín  "volný čas". V tom obsazeném to jde blbě. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 13:25

rozarka Jako taky by se mi libilo stihat vse v pracovnim, ze;-)))

Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 13:26

Karja ja  to mam k obema rodinam mych deti tech 5 km a beru to, ze jsme sousedi, je to 10 minut autem. Mame u nas i autosedacky pro deti,jen se o ne obcas musime s manzelem dohadovat,kdyz on jede vyzvedavat deti od jeho syna. Me teda posledni dobou docel vytezujou, ale nastesti uz zas nemusim pracovat tolik jako driv. Jeste si pamtuju, jak bych kdysi byla vdecna  za kazdou pomoc, tak se snazim jim to ulehcit. Ale me to s tema detma bavi,mensi zacina chodit, vetsi uz je partak na hrani. A kdyz jsou nahodou nekdy protivny, tk tu chvili, nez je vratim rodicum, se to da prezit. Moc se mi teda nechce hlidat nemocny dite, abych treba nedonesla neco tomu druhemua, jak je stridam.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 13:40

Kokoska Jo, to je pekny! Ja nevim, co nam dava mama sezrat, jeji maminka ji normalne pomahala, byla tam nakyblovana cele leto a kazdy vikend, ja si to pamatuju, jeste kdyz jsem byla mala a navic mame odtamtud 90procent vsech fotek:-D:-D. Ona je takova I na ostatni deti, jen jedna sestra s ni nejak umi ,,komunikovat,, - doveze deti, je ji absolutne jedno jaka je na to reakce,jeste si prisadi a odjede:-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 13:46

Karja Jí to prostě neba a neví jak to má říct ne?