Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 18:46

Garfie rozkouskovane hlidani znam! To se nam obcas stava, kdyz jedna babicka nabidne hlidani, at si vecer muzem s  muzem vyrazit. Nakonec je z toho kolikrat hlidani na 48 hodin, kdy si porad volame a dohadujeme se, kdy nam syna vrati

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 19:00

Garfie Ježišmarja, potlapkávám..s takovým "hlídáním" už bych možná byla sirotek. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 19:10

Gatita Ale to řešíš aspoň po telefonu, máti bydlí kousek, já tam fakt jezdím a ještě si tam pokaždé dám kafe....no na dlouho!!! :-)

Isca Ano, nebývám tomu daleko!!

Online Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 19:31
Offline continuity
Avatar
33703 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 20:18

Garfie my to mame taky kousek, ale uz tam muz preventivne vola. Kdyz tam uz prijedu ja, tak deti vzdy pod nejakou zaminkou vytahnu domu. 

Ja to chapu. babicka je uz stara i nemocna, kdovijak dlouho tady bude. Chce je mit jeste co nejvic, ale zaroven nevi, jestli ji to prilis nevycerpa. Tak odpoledne zjisti, ze jeste jednu noc zvladne a prekeca deti. Ale v tu chvili je prave dobry ten telefonat. 

Online eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 21:00

brrr hlavne pevne nervy! lahko sa mi to hovori ale ja uz by som za tu hlasku vrazdila. mam to furt  najma ked sa snazim vratit do prace a dieta (2.5r) dat potom do jasli. uz som zla matka ktora nechce travit cas so svojim dietatom. a no a co! som nan takmer sama a nemam moznost pomaly ziadneho strazenia v okoli. aj ja mam len jedny nervy a nemam uz kapacitu ani napady ako to decko zabavit.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 21:16

eless No podle me je to I vek, kdy uz se to dite fakt zacina doma s mamou nudit, uz ten kolektiv potrebuje nebo neco zivejsiho, aby se delo;-). To jsou kecy, kdyby mu bylo rok a pul, tak clovek tak nejak chape, co se tim trebas mysli, ale ve 2,5 je to fakt wtf.

Online brrr
Avatar
10020 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 21:18

Mrakoplas eless Hlavně dítko sebralo diplom, na koncert se vykašlalo a přišlo domu pomalu dřív, než jsem mladšího vyzvedla z fotbalu. Bouře ve skelnici vody zase, akorát ty řeči kolem. Grrr!

Online Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 22:06

Karja presne, syn ma tiez 2,5 a ja uz dlhsie vidim, ze sa nudi, ze potrebuje a vyhladava deti, je velmi spolocensky. Dala by som ho do skolky uz od septembra ale za 1.nebol este dost pripraveny (chodenie na zachod, obliekanie atd) a za druhe som sa pri novorodencovi bala kvoli skolkovym chorobam. Od januara by mal uz nastupit tak som zvedava. Aj mi smutno za nim bude ale uz to potrebuje. Posledne dni sme nemohli ist doobeda von (pocasie plus mladsi ma po ockovani teploty) a bolo to s nim na nevydrzanie a potom aj so mnou, iba si vztah kazime.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:17

Nemáte tip na obrázkovou knížku o Vánocích pro nejmenší? Něco fakt jednoduchého, Ježíšek se narodil, tři králové, nějaká zvířátka ... 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 12:38

Mrakoplas No jasne, ja I vidim, jak ted uz dcera s.tema detma uplne jinak spolupracuje, treba dnes s bratrancem snedla 3 chody k obedu, jinak aby clovek mel svatou trpelivost do ni nacpat kloudny mnozts I obeda. Ja teda uvazuju pak o nejake skolce uz od dvou let, ale to zas bude doma ta druha, tak urcite jedna nebk druha nebude chtit:-D

Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 15:38

Isli sme domov z dovolenky od pol 11 do štvrť na 3, a syn nielen ze nezaspal, ale celý čas rozprával

Offline continuity
Avatar
33703 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 15:39

letfenixa dokial neplakal je to za mna v pohode

Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 15:48

continuityjasné, ja viem, ale fakt ma vycucol. On totiz potrebuje partnera k rozhovoru.

Online Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 16:21

letfenixa ajaj to poznam. Nas dokonca potrebuje partnera aj k svojim konstatovaniam. Ide traktor. Ide traktor! Mami, traktor..a tak dokola kym neodpoviem Ano, vidis traktor

Offline letfenixa
Avatar
7978 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 16:44

Mrakoplas presne

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 17:55

Je mi nějak ouzko. Zitra jdu po rodičovské poprvé do práce a nějak si nedokážu představit co bude. Ráno do školky, do práce, odpoledne do školky, na nákup, nachystat něco k večeři, nahnat děti do pelechů a ráno nanovo. Dotoho udržet funkční domácnost, prádlo, úklid atd. po večerech.  Už asi nikdy neudělám cokoliv v klidu dopoledne. A víkendy, muž bude mít buď školu nebo zkoušky, já možná někdy práci, skombinovat to tak, abychom se taky někdy viděli s oběma prarodiči, se sestrou a její rodinou, nachystat vánoce....  Jen jsem si odložila, děkuji.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 18:25

JankaM bude to narocny, ale uvidis, ze brzo to zmaknes jako profik!:) drzim palce na prvni den!

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 18:34

JankaM Soucítím, taky si to zatím nějak neumím představit. Držím palce.

Online Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 18:39

JankaM Určitě to bude ze začátku fičák, ale pak si to sedne, zajedeš si rutinu a bude to zas dobrý. A zítra vykroč pěkně pravou...