Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 20:53

Karja ja som druhe rodila v Breclavi a tam sa na poradne chodilo normalne do porodnice, teda len Cesky, ja ako Slovenka som si mala odbit poradne u nas, tak som chodila az do konca k svojej doktorke a bola som rada, ze sa nemusim nikam inam trepat a hlavne jej doverujem :)

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 20:57

Mrakoplas No jako nakonec to vypada, ze zalezi asi domtor.od.doktora, protoze kamoska rodila v te stejne ,,spadove porodnici,, co bych mela ja, tu tam ale lekarka odeslala:-D. Jako ja jsem z toho spis vykulena, si clovek rekne, ze rodil nedavno, tak vi a jako.furt nejaka zmena:-D

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 20:59

Dokedy trva to obdobie polhodinovych spankov? Ja uz si to nepamatam a hlavne, prvy syn bol dokonale babatko (teraz to vidim este jasnejsie). Toto hodinove uspavanie a polhodinovy spanok ma zabije. Plus z doteraz vecne sa usmievajuceho dietata sa stal hystericky vresklun, ktorý zo dna na den nezaspi sam v postielke ale len na rukach! Asi viem, ze je to tým, ze nema presny rezim, ten sa mi u prveho fakt osvedcil ale pri dvoch detoch na to proste nemam cas. Dnes den zabijak, vecer som uz len bezprizorne pozerala na vrieskajuce babatko a uz aj chut niekoho vyhodit z okna ma presla..dala som si stamprlu a je mi lepsie. Dakujem, ze som si mohla odlozit.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:02

Karja V našem maloměstě jsou těhotný v péči obvodního gynekologa až do porodu s výjimkou rizikově těhotných.

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:03

Jestli von me ten typek nechce nakonec odrodit doma:-D. Pac ta moje vybrana porodnice ma jasne na strankach uvedeno, ze po domluve s registrujicim lekarem ma rodicka moznost vyuzit jejich poradny a ze pokud neporodim do terminu, tak automaticky prechazim do jejich pece, kde se rozhodne o dalsim pokracovani...a to mi ten doktor na prenaseni rekl, ze taky budu chodit k nemu, ale ze ja prenaset nebudu, tak at to neresim....ty jo guru Jara.cislo II. Sledujte zpravy az tam bude o ambulantnim porodu v ordinaci, jsem to ja! 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:04

Karja Šmarjá, buď ráda, že nikam nemusíš! Já z toho přechodu do nemocnice měla takové trauma, že jsem podruhé raději porodila předčasně dva dny před první kontrolou v nemocnici!

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:07

Garfie :-D No jako deda uz vybiral dovolenou, pac my to mame daleko a nevim, jestli bych mohla pak jeste ridit delsi vzdalenosti;-)))

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:09

Karja Já si taky do porodnice málem odřídila sama, jako fakt bych to asi udělala  ale naštěstí mi zrovna neteř přivezla vrátit auto, tak mě tam hodila....

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:11

Karja 

Taky jsem (kdysi dávno) byla u Apolináře, no je to holt fakultní porodnice a lidí jak psů... ale aspoň tam měli ty záznamy z předešlejch kontrol a věděli během minuty, co jsem zač... 

Ale to máš fuk, dneska máme ty internety a maily, si to můžou přeposlat za pikosekundu. Tak vono to nakonec dobře dopadne

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:14

Garfie :-D No tak jako on s tim clovek moc nepocita no, takhle brzo, nedivim se ti. Ja navic musim zajistit dva lidi, pro me a pro dceru pokud to bude v pracovni dobu tatinka:-D. Nastesti jeden svagr pracuje z domu, toho ovsem dcera nesnasi, takze ten by odvezl me a deda pracuje 5 minut od domu ten by prijel hlidat:-D:-D. 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:16

Karja v Pardubicich si muzes vybrat, povinne do poradny musis jen kdyz jsi rizikova. Ja stihla poradnu jen jednu a beztak to bylo proto, ze Vinohradska je v desnym kopci a nez jsem vysplhala na Zelivskyho, tak sem dite vytrasla:D

Kazdopadne na tvuj porod v ambulanci sem zvedava

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:16

barbucha :-D K te moderni dobe se dnes vyjadril muj doktor tak, ze dneska ty mlady doktori ani nic nedokazou vysetrit, kdyz vypadne proud:-D. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:26

Karja 

Tak to by mě ihned uklidnilo!

Ale vzpomněla jsem si na moji zlatou Agathu, respektive co psala ve svým životopise - že za jejích mladejch let se s tím nedělaly takový štráchy: prostě skákla si ke svýmu doktůrkovi, když pojala podezření... ten jí podezření potvrdil, poblahopřál... a s konstatováním že je zdravá se s ní až do porodu rozloučil Vždycky jsem jí to záviděla, protože ty všeliký a nesčetný prohlídky jsem nesla docela úkorně... ale tak holt moderní doba, no.

Snad ten proud nevypadne

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:40

711990 No vzhledem k tomu, ze u nas ted zacalo dost mohutne snezit budu za tu ordinaci jeste rada:-D Uz vidim jak se ve vanici trmacime nekam skrz kraj:-D

barbucha Hihihi, to je fakt no, snad tam bude nejakej starej dinosaurus, co to da I potme!

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:51

Blbě se shání, tak se ptám i tady: nemáte prosím některá a nepůjčila byste mi knihu "S láskou o dětském spánku"? Poštovné hradním, čtu rychle a knihy nepoškozuji. 

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 21:56

Mrakoplas

TTeda, jdeš mi do noty! Malý teda spí jakž takž na výdrž, ale odložení do postýlky je teď bojovka. Nejradši by byl pořád přicuclý na prsu, ale tak unavená, abych ležela od osmi nejsem, a navíc se mi s malým po boku až tak dobře nespí, potřebuju se aspoň pár hodin rozvalovat

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 22:12

Karja V Praze taky můžeš ke svému doktorovi chodit až do termínu, záleží na doktorovi a porodnici. Já byla v porodnici v 37.tt a pak až skoro ve 40. Monitor mi dělali i u mého doktora. Porodnici jsem měla o dost dál, proto jsem zůstala u gynekologa.

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 22:15

dzizisketa nastastie nas na cumel, na toto som mu svoje prsia odmietla zapozicat

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 22:18

Garfie moje kamaradka to do porodnice odridila, celych 40 km. Pry si rikala, ze to bude hodne rychle, tak ze radsi nebude cekat na muze.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 22:24

Lamicka No moje sestra tak jezdila sama autem na ty předporodní kontroly v nemocnici. Na poslední jí doktor řekl, že už to brzy bude a při té příležitosti nějak z řeči vyplynulo, že je tam jako řidička, tak se prý málem zhroutil, ale pak připustil, že je to asi lepší varianta, než se tahat v náledí na tramvaj (byl leden-a v Olomouci je nemocnice na kopci....)

Já bych fakt jela, jen mi odtekla plodovka, žádné stahy jsem neměla (a zrovna jsem se malovala na večírek!!! )