Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 22:26

Muhehe. Všechny, který jste si tady nedávno stěžovaly na rozcapený potomky - který si poroučej kdo s nima smí zacházet, kdo je smí oblíkat a vůbec o ně pečovat... jste pomstěny! 

Stavil se u mě mladý pán (se nažrat, jak jinak) - odložil svoji rodinu, to jest choť i s potomky k jejím rodičům, od čehož si oba slibovali mnohé požitky: mladý pán chvilku volna (pravděpodobně na poker) a zmíněná choť že by si došla občas i sama, bez asistence zvědavých trpaslíků, na záchod... No, neklaplo to. Malá ňuňátka se náhle rozhodla, že jediný, kdo na ně smí sáhnout, jsou rodiče, a tropí strašlivý scény když se na ně (chudák) babička nebo (chudák) dědeček jen podívají - o tom, že by je snad směli oblíknout nebo vykoupat, nemůže být ani řeči, anžto na psotník nebo zástavu dechu neni nikdo zvědavej.

Takže mladý pán ve spěchu polknul pár knedliků a mazal zpátky, neb jak pravil nehodlá být mladým vdovcem (a mít dva haranty na krku sám, dodávám já).

To je tady nakažlivý už úplně všecko nebo co?!

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 22:34

barbucha Moje dcera to dela, jen kdyz jsem v dosahu ja. Jakmile vypadnu z dosahu a jeji tatinek taky, promenuje se kdekoliv na uplne spolupracujici roztomily ditko! Dnes jsem prisla domu od lekare a dcera hystericky vypoklonkovala babicku pryc za mohutneho kriku nenenenene a tahani za ruku a placani. Ze byla predtim dve hodiny s ni uplne v pohode, tak zapomnela:-D. Takze priste mozna at je tam vyhodi bez mamy;-)

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 12. listopadu 2019 22:44

Mám dost zásadní otázku, ten Flop z Králíčka Binga, co to jako je? Nějaká kobylka, divnej zajíček nebo co? A to je jako jeho otec? Jsem z té pohádky zmatená. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 03:02

žluťásek Taky zajíc, ne? Všichni "dospělí" tam mají tuhle divnou malou uštrykovanou formu. Ale nikdo není táta nebo máma, všichni se oslovují jménem... Je to divné, ovšem Ríša to miluje

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 06:47

Karja u me v ostrave v 36 tydnu se semnou rozloucili a ze me predavaj do poradny v mnou vybrane porodnici. Ja bych se sama rozhodne neodvezla:D jsrm behem kontrakci visela na madle nad dverma, to se s rizenim vylucuje:D

S tim neodlozitelnym miminem je to fakt na houby taky bojujem. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:02

Nevite, kolik vydrzi v necase na horach detske lyzarske bundy z Lidlu? Koupila jsem tam starsimu diteti lyzarskou bundu na skolu v prirode, aby neznicilo kvalitni znackovou z lonska. Ted jsem zjistila, ze z te lepsi vyrostlo. Tak jestli shanet novou nebo jsou ty z Lidlu ok, jak vsude pisou. Hlavne nechci na sjezdovce resit nejaky problem a poslouchat stiznosti. 

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 09:43

Pinot Noir nevím právě, viděli jsme včera poprvé. Je to docela roztomilý, ale některý hlášky mě rozesmály. Když nemůžete dělat to, co chcete, můžete dělat něco jiného.

Třeba když si chcete číst a pít u toho kafe a nemůžete, můžete radši vařit oběd

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 10:15

žluťásek my to taky parkrat videli. A zda se mi, ze ma twn Flop takovy spravne rodicovsky rezignovany (az vykastrovany) hlas

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 10:24

Gatita To má. Ale taky má takový ten děsně "nevýchovný" přístup, nikdy neřekne ne, vždycky ano, ale mohli bychom... A taky to učebnicové opakování. Bing řve, že spadl, Flop, tak ty jsi spadl, Bingu. Uááá. Někdy bych na toho rozjíveného Binga už pořádně zařvala

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 10:41

Nemáte prosím někdo poslední Sluníčko? Nevyfotite mi stránku kde se vyrabi ježek?

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 10:47

Pinot Noir no, ja bych taky zarvala.nejen na binga, ale i na nase princatko. Sice se snazim co nejvic vysvetlovat, nebazirovat na podruznostech a tak, ale zkratka nejake meze jsou potreba. Vcera jsem zjistila, ze muz vymeknul a vydal synovi na hrani sklenene figurky (nemam k nim extra vztah, ale tak je snad jasne, co se s nimi v detskych rukou stane, taky jsem to vyslovne zakazala) a dnes mu dovolil vytahnout ze spiny poblity rolak a jit v nem na foceni do skolky. Se omlouvam za sondu do naseho zivota, ale uz me zacina trochu prudit, jak cast rodiny neumi rict ctyrletemu diteti ne. Se z toho za 2 mesice zblaznime.

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 10:58

Pinot Noir já jsem si zrovna dnes všimla, jak jdou současný pohádky na ruku nevýchově, respektujícímu přístupu a kontaktnímu rodičovství. Doktorka Plyšáková taky používá ty robotický řeči z příruček

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 12:01

žluťásek Jezis, davaj to v tv nebo je to jen nekde ke stahnuti? Presne tyhle kresleny motivacni kecy bych potrebovala, pro sebe!

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 14:41

Karja na Déčku dopoledne, možná i jindy. A je česky něco i na YouTube, jak syn právě před chvílí zjistil

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 14:55

Lamicka šli jsme dnes pro ty obyčejné vodovky do kohinooru a stálo mě to tri stovky, děkuju pěkně

A jedny tepláky už jsou hnedka nachystaný na prací test

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 15:00

žluťásek ja do papirnictvi radsi nelezu, kdyz nemusim... miluju je odmalicka.

tak snad! 

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 15:35

Lamicka My tu bundu z Lidlu máme a jsem s ní spokojená, ale syn je ještě malý, loni mu bylo v zimě 2,5. Takže nějaký velký test bundy v nečase neproběhl. Každopádně v ní při řádění na sněhu nepromokl a vždycky byl hezky teploučký. Máme taky reimu kombinézu a upřímně v tom mega rozdíl odůvodňující tu nulu v ceně navíc nevidím, jsem tu bundu totiž pořídila za 300,- jako náhradní na zahradu  pak jsem ji rovnou objednala i na letošní zimu.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 15:44

Malenge reima je mozna prilis, ale zajimave to zacne byt v chvili, kdy se deti u tech aktivit zacnou potit. Pak je nebudes z tech igelitu tahat hezky teploucke, ale mokre jak mysi a primerene promrzle, pokud nekde chvilku postaly. 

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 16:01

continuity Asi úplně nerozumím, jako že ta lidl bunda je igelit? Netuším, nepřišlo mi, pamatuju si, že psali, že má vodní sloupec 3000mm a je prodyšná. Dávala jsem pod ní funkční soupravu s outlastem, ale je jasné, že puberťák a batole budou mít fungování organismu určitě rozdílné. A reima je super, jen ta cena už míň...

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:15

Malenge ja mam osmiletou, ktera dost lyzuje, tak chci aby se citila v pohode. Reima je pro male deti super, zazila jsem hory, kdy ostatni deti mely promacene vsechny vrstvy a nase byly v suchu. Pro starsi je nastesti uz vyber u jinych znacek.

continuity takze radsi koupit neco kvalitniho, co? At je ji dobre a ja jsem v klidu...