Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 06. května 2024 08:57

Jos práve odišla domov1 kolegyňa s brusnou virozou, riadi to po triedach cca 3 týždne,  tak som zvedavá

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 09:43

Dekuji vsem, synek vypada dobre. On neni zvracejici typ, tak uvidime. Ten pohled na nas musel byt skoro komicky, logopedii mame v Jedlickove ustave. A jen jsme vysli z te historicke brany, tak hodil rudou savli na bileho medveda a chodnik (vcerejsi meloun). Az pribehla nejaka pani vychovatelka, jestli nepotrebujeme pomoct. doma chtel pustit Medveda a lumiky a zabavil mi nove kreslo do koupelny, kde jsem mela v planu ho behem koupani hlidat

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 06. května 2024 10:22

Jos Krásny chlapček! Nech je rýchlo fit!

Offline Suya
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 11:29

dzizisketa Sarka ma novou brigadu, jo? Narazila jsem pri prohlizeni slev v Gate

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 06. května 2024 13:21

Suya 

Chacha, no skoro

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 06. května 2024 20:04

Tak moje obavy, jak půjde Ríšovi psaní perem, byly úplně zbytečné. Oblíbil si ho natolik, že s ním teď pořád i kreslí!

Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 06. května 2024 20:26

Pinot Noir tyjo, tohle kresli Risa jen tak z ruky? Borec!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 20:27

Pinot Noirvždyť je hrozně šikovný! Že by mu pero  jako jediné nešlo?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 20:30

Já mám radost, že nám vyšla preferovaná základka i preferovaná paní učitelka (snad)Doufám, že se ukáže, že to byla opravdu dobrá volba. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 06. května 2024 20:38

Kokoskato ne, kouká na předlohu

Evaeva no myslela jsem, že u toho bude strašně vzteklý. On je hrozně startovací, stačí drobná nedokonalost a lítají papíry i psací potřeby vzduchem!

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 06. května 2024 20:38

Evaevatak to je super, mám radost s vámi!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 20:41

Pinot Noir díky 

Starší je taky startovací, tři sta z místa, jak tu někdo psal V sobotu tu lítaly vzduchem boty. Překvapivě v nich měl trochu jiný pocit než v jiných, po dvou vteřinách letěly. Pak je měl celý den bez stížností

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 06. května 2024 21:23

Pinot Noir Evaeva Hele a vás to třeba nenastve, to jejich startování? Evuevu bych snad řekla asi ne, ale aspoň jednu Evu? Naše holky se furt hádají, něco si jakoby vymiňují, o všem mají potřebu diskutovat a jít do opozice....bože já jsem někdy tak nasrana:D. Ale možná kdyby se takhle naštvavaly jen samy pro sebe a mě z toho třeba vynechávaly, tak by mě to tak nestalo:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2024 21:32

Karja tak jako naštve. Když se mu nedaří stavba z lega, tak ani ne, ale když odmítne boty, že jsou hrozné a já nevím proč, tak jo, naštve. Ale tak není to poprvé, že jo. On je ale startovací asi jinak než myslíš ty, ne že by se hádal , diskutoval nebo tak, vůbec není v takovém stavu, aby to zvládl. Je to prostě hysterák, nevidí, neslyší, vzteká se, hází sebou po podlaze, prostě klasická scéna.

Edit: ale jako samozřejmě si říkám, bože, vždyť to lego se dá tady takhle a je to, proč si nedá poradit ale naštvaná nejsem a radit už se nesnažím, musím počkat až se zklidní.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 06. května 2024 21:45

Karjato je jiné, jak píše Evaeva - on vytočí sám sebe, není to namířené proti někomu, žádná diskuze, ale vztek na sebe, nebo na věc, která se nechová, jak má. Mně je ho spíš líto, jelikož to moc dobře znám.

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 06. května 2024 21:47

Karja No, když se nás Ev ptáš, tak mě to dětské startování štve děsně. Hlavně to, že se po mně požaduje neustále nějaké řešení. Ale holt se s tím asi nedá dělat nic moc jiného než zhluboka dýchat ;)

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 06. května 2024 21:48

Pinot Noir :D:DAha, do jako u nás ty děti do toho jakoby zapojí i mě. Buď to je tak strasnej rev, že se to nedá poslouchat a nebo mám za úkol vyřešit něco co vyřešit fakt nejde:D. Právě mi přijde ,že jste od toho tak odproštěné, to je teda nejsem. Ale ono je to taky tím, že pokud jsou v klidu a tohle udělají, tak je člověk ještě v zenu. Ale naše holky si dokážou strihnout celé odpoledne plné hádek a neustálého kňourání, takže to je pak jen ta příslovečná poslední kapka:D

Online Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 06. května 2024 21:55

Karja tak to mas rovnake ako u nas a mna to stve strasne. A s kamennou tvarou to zvladam malokedy. Starsiemu chyba nejaka ta bunka spojena s empatiou, spolupracou a delenim sa. Mladsi je pomerne splachovaci ale ked sa nastve, tak sa zacne bit a rozbijat veci. Zachranuje ma robota, ze ich aspon 9 hodin nevidim . Si tam chodim psychicky odpocinut.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 06. května 2024 22:00

Karja jako je to hrozný i u nás, řvou a rvou se pořád, dělají si naschvály a pak, když se konečně rozdělí každý jinam, a mohl by být chvilku klid, tak začne běsnit Ríša, že namaloval čáru moc šikmo. Protože se děti nemají posílat uklidnit do pokoje, odcházím já. Ještě že máme tu zahradu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 06. května 2024 22:01

Hele, Viki taky píše.