Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:24

Lamicka Na celodenní pobyt někde na sjezdovce bych asi Lidl nebrala.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:41

žluťásek Děcko teď dost sledujeme, stává se že mě fakt matka roku:-D. Ale YouTube nemáme no, my jsme tisíc let za vopicema, nemame doma žádnej pořádnej počítač ani velkou televizi, natož chytrou:-D

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:43

žluťásek chaha, no Králiček Bing je zrovna jedna z rozprávok, čo púšťa muž dcére. A tiež už som dumala nad tým, kde má rodičov. A druhá je Prasátko Pepa. Ale to je aspoň vtipné, doteraz sa smejeme na výraze "cuc na špalíku" :-)

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:56

Sweet Potato to jsem potrebovala slyset, diky :)

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:56

Malenge kdyz je ditko v pohode a v zime travi denne pul hodinku na zahrade a pak se jde ohrat do tepla, je to asi jedno. Resime ale problem, co na lyze, kde je dite stridave v dost intenzivnim pohybu a pak zas nekolik vice mene nehybne  minut sedi. 

Potiz je tom, ze v tech levnych bundach tu nepromokavost zajistuje polyuretanovy zater. Neni prilis odolny a jenom minimalne prodysny ( tady je uplne jedno, co se pise v propagacnim letaku).

Navic nepromokavost 3000 je absolutne nedostatecna, pokud si dite v tech kalhotach klekne do roztateho snehu. To fakt nekde v Alpach na sjezdovce nechces resit. 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 18:56

Lamicka Právě jsem byla dost překvapená, že pro ty prcky výběr nic moc a jak už jsem psala, reima super, akorát ta cena... no aspoň vše využijeme i pro mladšího, snad se nějak extrémně neminou velikostní. Opravdu ráda slyším, že pro starší je výběr lepší. S čím máš dobrou zkušenost? 

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:03

Lamicka jj, pokud nechces resit problemy, tak bych asi investovala do bundy vic nez cenu jednodenniho skipasu uz i ten Lindex je lepsi. 

Z tech jakoze outdoorovych znacek tezce nedoporucuji Hannah a Kilpi. Vybornou zkusenost mam s bundami Columbia, letos jsem poridila na zalandu v nejakych slevach Kami, tak uvidime, zkouska naostro o vikendu, zatim jsem nadsena

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:06

Malenge reima je z tech batolecich znacek snad uplne nejdrazsi.  ja jsem udelala vybornou zkusenost s Minymem, ale to se sem uz nevozi. Z tech levnejsi mch mam dobrou zkusenost s Lindexem.

Obecne jsou dobre ty severske znacky, tak jsou prtata venku porad ( malinci venku i spi), takze vedi, co delaji  

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:14

Malenge zase tak velkou zkusenost s nicim jinym nemam. Jak mam drobne deti, tak jim dlouho vydrzela ta Reima (a dedi to po sobe, kupuju neutralni barvy) a pak jsem zacala kupovat o´neill, ale byla to spis nahodna koupe a pak jsem zjistila, ze je to super znacka.  

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:15

Lamicka jj, o' neil tady dobry

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:18

continuity Tak je pravda, že náš byl v pohybu celý dlouhý den, co jsme lítali venku, mimo jiné i na lyžích. Ovšem ta část sedím na vleku a mrznu u něj odpadáA sníh byl prašan ne ten těžký mokrý. Takže za těchto podmínek spokojenost i s ohledem na poměr cena kvalita. Ale já tomu houby rozumím, nijak jsem to nestudovala a při nákupu je vzala jako bundu záložní.

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 19:18

continuity jj uz jsem se rozhodla, ze koupim neco kvalitniho. diky. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:07

Tak dcera si dnes vyřešila pomlouvající spolužačku sama. O přestávce si ji vzala bokem a řekla jí, že ví, že ji pomlouvá, a že se jí to nelíbí. Spolužačka chtěla nejdříve zapírat, když jí dcera řekla, že to ví od 4 dalších, tak prý jen mlčela a klopila oči. Když se jí zeptala, proč to dělá, tak jen špitla, že neví a slíbila, že už to dělat nebude.
Samozřejmě to nemusí být definitivní, ale jsem na dceru hrozně pyšná

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:08

continuity To jsi mě nepotěšila, já koupila dceři k Vánocům Hannah.

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:08

nonemy Super, je dobrá!!

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:10

nonemy treba budete mit stesti, ta nase ozmolkovala po jedne sezone. No celkove nic moc. 

Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:13

nonemy No vida!

Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:15

nonemy Muž má od nich bundu několik let a dobrý. Myslím, že dítě to má stejně na chvíli, vyroste dřív, než se případně něco odrbe.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:20

nonemy Klidecek, ja s materialem Hannah byla spokojena, jen kvalita siti byla priserna, zipy samovolne odpadaly, jedna kapsa uz z vyroby nezasita a tak...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 13. listopadu 2019 20:21

continuity Koupila jsem jí ještě jednu lyžařskou bundu na vystřídání, použitou, za poloviční cenu a došla krásná bunda, jako nová. Značku teda neznám, je to Nevica. Stejně to má na jednu sezónu, asi už budu kupovat jen použité. U těch dražších věcí se to vyplatí. Na mateřské jsem kupovala jen použité, potom jsem jí chtěla dopřát, ale je to úplně zbytečné.