Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline rysamona
Avatar
869 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 06:06

letfenixa to u nás je moje máma zlata. Spíš řekne ona mě, že jí nerozumím a musím se to naučit

No nic jiného nezbývá než to nějak vydržet.

Offline ziginka
Avatar
678 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 06:16

Prijdu do pekla. Jim Toffifee a syn se pta: "Mami, co mas v puse?" ... Ja: "Chleba"

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 06:47
Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 06:56

ziginka Ja mám vždy horkú čokoládu

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 08:00

Len můžu se zeptat na dojmy z té ergoterapie? Už tam docházíte, nebo se pletu? Nás čeká v pondělí úvodní hodina, ale myslím, že ji Viki zase proleží přimáčknutý ve futrech.

Offline Tabea
Avatar
4728 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 08:17

ziginka tak na takovou odpověď vyžadujou moje děti, že mi čuchnou k puse

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 08:52
Reakce na brrr:

711990 On tam dokonce bude mít spolužačku ze základky ("je blbá") a kluka, co s ním byl na příměsťáku ("hyperkativní debil"). A nebude tam chodit, aby z něho nebyl taky archeolog. Jo a i kdyby se mu tam líbilo, tak tam chodit nebude. Ještě před 14 dny říkal, že teda chodit bude, že to tam prý je celkem dobré (říkal mu známý, co je ve druháku).

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 08:54

U nas ta kritika ditete uz taky probiha, ale spis pres kritiku me samotne, co vsechno delam blbe, a on tim padem taky. Dela to jedna muzova babicka, tedy synova prababicka. Podle druhe prababicky je to naopak uzasne dite, co uz toho tolik umi, a my se mu skvele venujeme. Muzete hadat, za kterou jedzime radsi a kterou v dusledku vidame o trochu vic (jako fakt se snazim rozdelovat ty navstevy vicemene spravedlive, obe mame hodne daleko, ale kdyz uz nas to stoji dost casu a den muzovy dovolene, radsi jedu tam, kde je i mne dobre, no). Syn to jeste asi nevnima, obe jsou pro nej vzdycky prakticky cizi lidi, jak je vidi parkrat za rok. 

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 10:13
Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 10:15

Tak uz mame taky prvnacka. Sel zvesela, ono jich bude ve tride par ze skolky, co se kamaradili, hned se pred skolou vitali a domlouvali, s kym kdo bude sedet. Pani ucitelka vypadala zdatne a vesele, snad to bude dobry. Ale s druhou babickou nam skoro slzicka ukapla, kdyz ten pruvod deticek mizel ve skole.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 10:21

rysamona 

To je hrozně smutný, jak se dovolená nevydařila. Pro dceru to musí být velké zklamání. Tohle je podlě mě něco v lidech, nevím. I to, že třeba dítě špatně jedlo, se podle mě dá říct tak, aby to nikomu neublížilo nebo to prostě neřešit. Ještě když jde o potravinu, kterou nepovažuju za prospěšnou, tak to by mě bral čert taky.

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 10:36

No,tak u nás na nějaké pokračování včerejší stávky nebyl čas. Jeli jsme pozdě, takže jsem jenom otevrela dveře od auta a řekla, že má jít k tomu profesorovi s brýlemi

Ale dítě se chce nechat adoptovat babičkou, protože líp vaří a ráno mu vyžehlila košili (večer, když jsem ji chtěla vyžehlit já, tak nechtěl). 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2022 10:59

Kokoska to se vůbec nedivím. Mně teď dojímá všechno, až si říkám, jestli je to normální a nemám náhodou nějakou skrytou depresi

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 11:02

dynda Naše děti nejí sladké obědy, no tak taky protoze je to neučim a nevarim to:-D:-D. Ale to jsou fakt jen takové historky k zasmání, to nic není. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 11:15

Karja 

Sladká jídla mi taky moc nejedí, někdy vezmou na milost žemlovku. Třeba nechtějí vůbec ovocné knedlíky, tak se podle toho zařídím a zbyde víc na nás, haha. Kdyby nejedli mrkev, to by mě mrzelo, i když těžko říct, jestli by s tím šlo něco dělat.

Jako dítě nejedlo bůčkovou pomazánku, tak to se zlobíme, to je pro mě hrůza. Pro mě kategorie jídel, která nedělám nijak často, nabídnu, ale v žádném případě nenutím, sem házím i sladká jídla, dorty, buřty apod. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2022 11:32

dynda hele, mému tátovi vadí, že ráno nepijí čaj Ještě s takovým podtextem, že já jsem ta neschopná, protože když je oni hlídají, tak ho pijí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 11:45

Evaeva tak ja kdyz se privdala do rodiny, kde se vubec nepil caj, taky jsem z toho byla na vetvi

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 11:47

Evaeva Caj je velke tema i u nas, uz asi od narozeni  Obcas mam pocit, ze caj, ponozky a cepice by vyresily vsechny detske potize

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 01. zaří 2022 12:04

S čajem to máme doma taky, občas muž chytne rapel, že by děti měly mít k snídani teplý nápoj, takže čaj. Takže jim denně vaří čaj, já to vždy v poledne vyleju do dřezu a takto to jde zhruba dokud tu krabičku postupně nepretransformujeme do koše. Takže cca 14 dní. Pak je zas klid. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2022 12:20

viktorka_od splavu chápu! Mně "nabídka" čajů u tchánů taky fascinuje (černý a heřmánek)Ale u dětí je těch věcí, co po nich přes den potřebuju tolik, že nějakým čajem nehodlám ztrácet energii.

Myrtila no ponožky a čepice byly velké téma mojí babičky, bylo úplně vidět, jak ona to prostě nemůže vydržet a musí aspoň něco říct Naopak kojení jí fascinovalo, ona kojila sotva šest týdnů a byla úplně hotová, že z toho ty děti takhle rostou (v dobrém)