Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 23. října 2019 21:22

dynda no ale nemusel by zacinat ve 4:00 a s revem;)

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 23. října 2019 21:26

Gatita :-D:-D Hahaha presne! Ja tuhle jela s kamaradem nakupovat, v nedeli. Nabiral me v 7:10 a rika mi, tak co, chtelo se tI vubec vstavat?:-D 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 23. října 2019 21:29

Gatita 

To aby bylo dost času si miláčky užít. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 23. října 2019 21:32

MP Meri 

To jsi hezky zabilancovala. Já si pamatuju, že takhle nějak jsem se cítila někdy po roce toho prvního. Tak už se mi ten metr krátí, ještě půl roku nebo možná 3/4 a začne to zase být normální. 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 23. října 2019 22:03
Reakce na dynda:

Gatita 

Ono je zas na tom dobrý, že ten den rychle uteče

​mne se teda dny na materske priserne tahly. Ne ze bych se uplne nudila, ale ten stav, kdy clovek nevi, co driv a mozek zahali, mi vobec nesvedcil. A na to ucit se treba jazyk, jsem byla prilis unavena. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. října 2019 22:13

continuity ja jsem teda po te uvodni fazk kdy ten clovicek uz zacal byt vice samostatne zivotaschopny mela nejvic volneho casu co pamatuju od skoly. ovsem vystacilo to prave na ty serialy, knizky apod. studovat bych taky nezvladla.

Online letfenixa
Avatar
7953 příspěvků moje polička 23. října 2019 22:21
Reakce na dynda:

Gatita 

To aby bylo dost času si miláčky užít. 

Online letfenixa
Avatar
7953 příspěvků moje polička 23. října 2019 22:24

MP Meri Gratulujem k skvelému zhrnutiu! (A ticho zavidim, u mna sa to zlepšilo az po druhych narodeninach, a ked som po roku nastupila do práce, kolega, ktorý vie, ze som bola vzdy knihomol, mi doporucoval nejakú knihu, tak som mu povedala, ze citam len letaky. A serialy nezvladam ani teraz.)

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 23. října 2019 22:35
Reakce na MP Meri:

Pinot Noir Vcetne sledovani zbytecnejch serialu? Ale ne, ja to stejne nebudu zkouset, abych to zjistila

​Zrovna koukáme na Zpřítomnělé

Online dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 23. října 2019 22:55

Náš chlapeček má sice jen pět měsíců, ale kdybych měla jistotu, že s dalším to bude stejně, měla bych ho klidně hned, a pak třeba ještě jedno. Já si dost užívám, že teď chvíli nemusím pořád něco studovat a produkovat, asi už jsem fakt potřebovala pauzu. Úplně mě ty "zábavy" typu chrastění chrastítky, prdění pusou na bříško nebo čtení leporela naplňují. Vaření a úklid teda pořád ne, v tom změna nenastala, tomu se věnuji tak, abych měla co k obědu a malý se neplazil v chumlech psích chlupů. 

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 24. října 2019 08:31

Ach zavidim taketo bilancovanie :) mam uz 2 deti, a za posledne 3 roky som videla 2 filmy a precitala 2 male a hlupucke knihy. Nestiham nic..hlavne nevladzem. Maly ma 17 mesiacov a asi rok a nieco sa budi minimalne 3 x za noc. To je super noc. Niekedy skoro nespim, budi sa skoro kazdu hodinu. A nejak sa to nelepsi. Takze ked sa mi ich podari udat rodicom, tak spim. Alebo nieco upracem, vybavim. Moj zivot- 0. Tak cakam kedy sa to zlepsi...

Online rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 08:46

dzizisketa :D presne...

To shrnuti je skvele, nicmene do roka jsem si taky piskala jak je to pohoda a tak, cestovala jsem s ni sama po svete, no a pak se to krapet zvrtlo:D

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. října 2019 09:20

olivieraa To me mrzi teda. Ja sama mam hlidani v homeopatickem mnozstvi + samba, co si otevrel vlastni podnik, a dite, co se budi prumerne 3x za noc tak si dovedu predstavit, jak je to tezky. Ja teda uklizim jen kdyz je dite vzhuru. Kdyz usne, tak uz maximalne sesbiram hracky a setru linku a je uklizeno. A i kdyby zrovna ne, ani by me nehlo surovat. To mi tu myslim kdysi v praveku psala viktorka_od splavu, dítě spí = čas pro mě, takže na vytaženej vysavač uprostřed obyváku si maximálně vyložim nohy, však ono to počká. Chce to teda umlčet to OCD v sobě

Ale mám jenom jedno a nemám barák, tak je jasný, že je to jednodušší. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 09:49

MP Meri To je přesné. Ale dojít k tomu byl pro mě boj, byla období, kdy jsem byla na zhroucení, a občas si musím i teď důrazně připomenout, že nemusí být uklizeno hned a perfektně, a že není třeba se připravit o tu trošičku volného času domácími nudlemi nebo listovým těstem ;) Uklízím a vařím s dětmi, vlastně po celou dobu, co jsme doma. Co na tom, že zeleninu krájím celé dopoledne a vařič pětkrát v průběhu vypnu. Letos jsem si opravdu dobře zazahradničila, voda, hlína, nářadí a robotická sekačka jsou stejně pro batole nejlepší zábava! 

Online rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:26

Tak jsem se vratila od dr a dite za 2 tydny pribralo 400 g. Co vcil? :D

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:31

rasaNori To je moc nebo málo?

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:37

Pinot Noir Ja si "vsimla", ze toho zvladas desne moc a rikala jsem si, jak se to asi da stihat se dvema detma a barakem

rasaNori To je akorat, ne?

Online rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:39

Pinot Noir prave ze jak pise MP Meri je to tak akorat, takze teorii ze vresti z hladu muzu vypustita nejak nevim co ted, tohle od prvni neznam:D

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:42

rasaNori Teda blbě jsem se zeptala - co na to MUDr.? Můj taky přibral tolik a mé doktorce se to zdálo málo. Doporučila dokrm. Nejdřív jsem se naštvala (i tady jsem to ventilovala), ale po pár dnech toho řevu jsem to vzala jako znamení, že mám přistoupit na to, co jsem si předem slíbila, totiž zkusit UM, jakmile se vyskytne problém. A ono to bylo opravdu správné řešení.

Online rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:44

Pinot Noir aha ja s dr vubec nemluvila, ma totiz moc sikovnou sestru a ta mi saurine prevazila a rikala ze je to cajk... Tvoji se to zdalo malo? No a ja uz si rikala ze proste slysim travu rust.