Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:44

rasaNori No tak Ríšovi je řev mimina taky úplně šumák. Ale kdo to má k tomu jeho hysterčení a řevu nechceš, nepůjdeš, neoblečeš, nesníš, nepůjdeš spinkat, nechceš boty, ne, ne, ne, pořád poslouchat, že.

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:44

Pinot Noir ty bydlis u nas? :D

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:52

rasaNori a co ji koupit nejaky lehatko? Ja sem poridila Babybjorn, to si sama rozhoupe a je hodne skladny, takze by Vam to ani nezabiralo misto:)))

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:53

711990 mam, to ji taky neokouzlilo, vetsinou ji vytocim do vyvrtky kdyz ji tam vrazim. A to se samo houpe a hrajou tam písničky :D

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:54

rasaNori tak to teda dvojite vysira:D snad se to zlepsi:)))

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:56

711990 no, doufam:D

Pinot Noir mam jeden technicky dotaz, to jen prikrmujes umelym nebo si vysadila kojeni a davas jen UM? 

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:00

rasaNori Ja treba kojila a vecer jsem nakojila a k tomu dala flasku UM. Kdyz byl hladovy pres den, tak jsem ho dokrmila UM. Docela dobre jsem poznala, kdy je nespokojeny, protoze ma hlad a kdy ne (hlady rve dodnes). Takhle jsem to praktikovala pul roku, pak uz jsem kojit nechtela.  

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:01

Pinot Noir taky Ríša o sobě mluví v druhý osobě? Ten popis je úplně presnej. Nechceš bundu, nechceš boty, chceš sandálky, nechceš modrý kalhoty, nechceš ven, nechceš helmu, maminka nemá se zlobit, maminka nechce křičet.

Za poslední týdny se nám úplně rozbilo dítě. Je mu absolutně fuk co říkám, dokud nezvýším hlas i do křiku, dělá si co chce. Už jsem z toho značně vyčerpaná. Mít k tomu teď mimino, asi mi hrábne. 

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:21

rasaNori Nakojím a potom nabídnu flašku, ať se dorazí. V noci většinou naopak, vypije v flašky, kolik chce, pak nabídnu prso a u toho usne.

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:22

žluťásek Úplně přesně

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:37

Pinot Noir asi se blíží ten tříletej vzdor nebo já nevím, ale z mýho zlatýho chlapečka je buď tvrdohlavec, kterej si dělá co chce a zásadně samý nepravosti, nebo se vzteká a ječí, když mu to nechci dovolit. Většinu mých pokynů ignoruje, celej den hučí že chce čokoládu a pustit písničky z mobilu, většina her se teď zvrtne v nějaký strašný bordelení.

Chci zpět svoje děťátko, co stavělo puzzle, hrálo se mnou do umdlení deskový hry a prohlíželo si způsobně knížky

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:41

Gatita jj, tak nejak..sice mam rada poriadok ale neprehanam to , skor naopak. Okna som umyvala pred Vianocami? Aj tak su stale dochytane. Ale tak neuprac pod jedalnymi stolickami ten sajrajt a mas to v celom byte. Oboch prezliect po kazdom jedle..je toho dost aj bez OCD :). A ked do toho este 3 rocna pubertacka a maly cert su stale v sebe..proste je toho strasne vela a nespat k tomu rok..psycho.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:42

Tak som v poslednej dobe koumala, prečo sa mi pri počítači hromadia prázdne obaly od pomád na pery a zistila som, že mladý muž ich skrmuje počas drtenia Minecraftu

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:43

žluťásek no ja som si vravela ked to tu obcas prebehnem, ze ten je nejaky strasne dobry :). Tak aspon zacina az v 3, my to mame asi od 20 mesiacov

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:51

Pinot Noir žluťásek Fajn, prudice mam od narozeni. Zadne zpusobne decko se nekonalo. Obdobi vzdoru trva jiz temer 3 roky a stale prekvapuje, vylepsuje a zvetsenou slovni zasobou to povysilo o dalsi level.

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:59

tzaziki uz jsem to sem davala? U nas to trva 5 let :))

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 24. října 2019 14:10

žluťásek triletej vzdor mame asi od dvoch rokov. Tazke v troch sa to este zhorsi?nas je snad jedine dieta v celom meste co sa hodi na ulici o zem alebo vrieska nieee a zasekne sa niekde. Ziadne ine dieta som take nestretla a je mi vzdy trapne, lebo viem, ze je to moja chyba! (Nervak je jedine po mne)

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 24. října 2019 14:19

rasaNori syn ked je hladny tak place vsade ale na rukach nie, to vydrzi. Takze sa to s hladom uplne nevylucuje. A pribera az moc a aj napriek tomu mal obdobia hladu, proste nenazranec, flasku zarabam podla potreby, pravidelne dostáva len vecer pred spanim pripadne v noci aby sa nebudil kazdu hodinu.

Este ma napadlo, ci nemoze byt byt unavena. Par krat sa mi stalo, ze syn doobeda a naobed spal malo a potom bol do večera presne hentaky, ani zaspat uz nemohol.

U nas je vzdy nespokojnosť bud bolest, unava alebo hlad, ak sa nic z toho nevyskytuje, tak mam urehotane dieta (ale venovat sa mu samozrejme treba inak sa nudi)

Offline Malenge
Avatar
4248 příspěvků moje polička 24. října 2019 14:23
Reakce na žluťásek:

Je mu absolutně fuk co říkám, dokud nezvýším hlas i do křiku, dělá si co chce. Už jsem z toho značně vyčerpaná. Mít k tomu teď mimino, asi mi hrábne. 

​u nás naprosto totožné, ignorace matky. Jednou jsem měla fakt dobrou náladu, tak jsem na něj to, aby si šel vyčistit zuby, zkoušela mile a přívětivě 3 hodiny, měl mě u zadku. Pak jsem zvýšila hlas, nic, pokradmu pokukoval, šel až po zařvání s komentářem ať nekřičím, že se mu to nelíbí. Už jsem občas na zhroucení, ještě že miminko je hodné a k tomu bráchovu řevu a vymrzování se připojuje jen zřídka. Jo a trvá to už hromadu měsíců, kdyby nechodil občas do školky, už bych se dávno zbláznila

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 24. října 2019 14:27

rasaNori 

Myslím, že v tomhle věku bych příbytky na váze a hlad nedávala do souvislosti.